В чиїх руках майбутнє сучасного студента?

 

 

Сучасний студент ВНЗ, а завтрашній випускник і потенційний працівник, сьогодні перебуває у скрутному становищі. Складна економічна ситуація в країні, поширення безробіття, постійне скорочення робочих місць очевидно формують комплекс негативних явищ і процесів, які відбивають у студентів бажання і мотив до ефективного навчання. Насправді важливою проблемою у сучасній вищій школі є низька вмотивованість студентів до здобуття нових знань і навичок за обраним фахом. Причиною цього є те, що студент не бачить перспектив працевлаштування та самореалізації. А зниження якості навчання в майбутньому призведе до ще гірших результатів, ще більшої незатребуваності студентів на ринку праці. Тому така ситуація потребує особливої уваги з боку різних організацій і установ, які зацікавлені у розвитку нашого регіону і країни загалом.

З метою забезпечення покращення такої ситуації необхідним є максимальне насичення навчання студентів практичними навиками, організація навчального процесу із використанням інтерактивних методів, із залученням практиків для проведення майстер-класів, семінарів для студентів.

Новітня методика організації навчального процесу, спрямована на підвищення вмотивованості студентів до навчання та набуття ними практичних навичок, впроваджується на кафедрі управління та бізнес-адміністрування Навчально-наукового інституту післядипломної освіти та дистанційного навчання Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. У процесі вивчення окремих дисциплін студенти мають можливість взяти участь у майстер-класах, тренінгах, практичних семінарах  з питань пошуку бізнес-ідей, розробки бізнес-планів, інноваційних проектів, стратегій розвитку бізнесу.

 

 

Вже за перший місяць навчання студенти магістри з бізнес-адміністрування проявили свою активність і здібності, розробивши свій перший бізнес-проект «Дитячий центр розвитку «Mother’sdream”. Магістри презентували свій проект на конкурсі інвестиційних проектів Наукового парку «Прикарпатський університет»,  де зайняли 5 місце. Зараз студенти працюють над удосконаленням даного проекту, його просуванням та  розробкою нового проекту, який пов’язаний з розвитком бізнесу в ІТ-сфері.

 

 

Крім цього нещодавно студент-магістр з бізнес-адміністрування Михайло Яворський виграв можливість участі у Школі Європейських студій, яка відбудеться у жовтні 2015 р. в м. Острог.

Викладацький склад кафедри управління та бізнес-адміністрування співпрацює з деякими підприємцями регіону та запрошує до співпраці нових представників бізнесу, які зацікавлені у спільному пошуку інноваційних ідей та розвитку нашої Івано-Франківщини.

Сьогоднішній студент – це наше завтрашнє майбутнє. Без якісно підготовлених кадрів (з новим, проєвропейським баченням і розумінням економічних, організаційних, соціальних, управлінських аспектів функціонування суб’єктів господарювання) ми не зможемо ефективно впроваджувати реформи та здійснювати комплекс результативних соціально-економічних змін. Тому вважаємо необхідним налагодження різних форм співпраці, розвитку державно-приватного партнерства між ВНЗ, органами місцевої влади, громадськістю та представниками бізнесу.

 


22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

664
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2265
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1996
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2022
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6060 54
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2305 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

180

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

993

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

993

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1248
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

474
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1935
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3832
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26355
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

424
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10338 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7881
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

431
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

273
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

430
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

512
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1445