Університет Короля Данила – із-поміж кращих приватних ЗВО України!

Згідно з оцінками фахівців УКД потрапив до списку кращих освітніх закладів держави.

«Приватних закладів освіти існує понад 100, проте не всі з них відомі завдяки своїй якості. Виняток становлять УКУ, Київська школа економіки, Університет Короля Данила в Івано-Франківську, Альфреда Нобеля в Дніпрі», – заступник міністра освіти та науки Михайло Винницький повідомив в етері Українського радіо. Він підкреслив, що зі 170 вишів виокремлюються 20, які кожного року мають найкращі результати вступної кампанії.

Про особливості роботи в Університеті Короля Данила й можливості, які надає заклад фахівцю розповіла завідувач кафедри права та публічного управління, кандидат юридичних наук, доцент  – Ірина Припхан.

Чому ж УКД потрапив у цей список?

Як фахівець, який до початку роботи в УКД понад 13 років працював у двох провідних державних університетах України, а також людина, яка за програмою академічної мобільності мала можливість пройти стажування в університеті Великої Британії та відвідала чимало інших передових навчальних закладів, зокрема Гарвардський, Массатчусетський, Єльський, Оксвордський, Кембриджський університети та кілька інших, можу запевнити, що УКД дійсно є надсучасним та за показниками якості (звісно, трансформованими під українські реалії) не поступається університетам світового рівня.

Звісно, однією з ключових причин його успіху є високий рівень якості надання освітніх послуг та  різногалузева спеціалізація. Це дозволяє абітурієнтам обрати саме той напрямок, який збігається з їхніми інтересами та майбутніми кар'єрними цілями. Усі освітні програми (а їх у нас 20) відповідають ліцензійним умовам та стандартам вищої освіти. Як приватний заклад вищої освіти, ми наділені автономією в межах формування змісту освітніх програм (за винятком тих, які є регульованими на державному рівні). За таких обставин студенти УКД отримують дипломи єдиного державного зразка. У ХХІ столітті фантастично стрімко зросла швидкість оновлення знань та технологій, тому завдяки активній співпраці зі стейкхолдерами та роботодавцями щодо формування каталогу освітніх компонентів студенти УКД мають можливість здобувати знання і навички, що є затребуваними відповідно до вимог часу. Усі навчальні курси забезпечують розвиток потенціалу студентів та можливостей щодо їхньої самореалізації, а в подальшому гарантують затребуваність на ринку праці. Неодноразово до нас звертаються роботодавці, зацікавлені у наданні місця роботи нашим випускникам, але іноді ми змушені відмовляти, оскільки більшість студентів, зокрема тих, хто навчається на спеціальностях «Право» та «Архітектура і містобудування», уже працевлаштовані.

Завдяки новітнім технологіям світ, а разом із ним й освіта як невід’ємна його частина, змінюються дуже стрімко. Викладачі втратили монополію на знання, а студенти наразі мають необмежений доступ до інформаційних ресурсів із навчальними матеріалами (зауважимо, що тут УКД теж попереду, оскільки має свою унікальну платформу – систему дистанційної освіти, де розміщені всі необхідні матеріали, із якими студент може працювати в інтерактивному форматі у будь-який час).

Такі швидкі інформаційні зміни зумовили потребу у висококваліфікованих викладачах нової генерації, які, маючи значний досвід, водночас активно застосовують новітні методи навчання й не примушують студентів заучувати матеріал напам’ять, а вчать їх аналізувати, глибоко мислити, вирішувати спеціалізовані завдання, ухвалювати оптимальні рішення у нетипових умовах, генерувати оригінальні й ефективні для суспільства ідеї, креативно мислити та діяти – і на основі цього створювати власний унікальний продукт.

Окрім того, університет активно інвестує у свою інфраструктуру та розвиток. Модерні аудиторії, лабораторії з новітнім обладнанням, різноманітні сучасні елементи освітнього простору допомагають створити сприятливу навчальну атмосферу й жодним чином не поступаються інфраструктурі провідних університетів Європи.

Відкриті кордони зумовили виникнення необмеженої мобільності. Це суттєво впливає на ринок праці.

В УКД повсякчас акцентують на міжнародній співпраці, зокрема підписано низку договорів про співробітництво в науковій та навчальній сферах із закордонними університетами (студенти мають можливість прослухати курси лекцій іноземних професорів), а також практикуються програми академічної мобільності викладачів та студентів (перші мають можливість перейняти досвід колег, а студенти – нагоду перевірити конкурентність своїх знань, умінь та навичок порівняно зі студентами закордонних університетів). Зрозуміло, що мобільність уможливлюється й посилюється  вивченням фахової англійської мови на всіх спеціальностях.

Університет Короля Данила постійно підтверджує свою репутацію як провідний освітній заклад, надаючи студентам перспективи для професійного й особистісного розвитку. Розмаїття можливостей, які мають студенти в Університеті, роблять його винятковим серед інших освітніх закладів. 26-річний досвід підготовки фахівців, високопрофесійна команда викладачів, яка вміло поєднує теорію з практикою, унікальні освітні компоненти на вибір здобувачів, тісний зв'язок із партнерами-роботодавцями, органами державної влади та органами місцевого самоврядування, науковими установами та громадськими організаціями забезпечують студентам можливість стажування, практичний досвід роботи та орієнтацію на найбільш перспективні напрямки в різних сферах. Акцент на впровадженні новітніх технологій навчання, вивченні міжнародного досвіду через академічну мобільність за кордоном, елементи дуальної освіти та посилене вивчення фахової англійської мови створюють широкий спектр можливостей для випускників УКД у виборі професійних нош й адаптації до вимог сучасного ринку праці.

Орієнтація на студентоцентричний підхід та практичну спрямованість освітніх програм підкреслюють значення університету як лідера, де навчання зосереджене на розвитку потенціалу та успішній кар'єрі кожного студента. Такий комплекс та сучасність підходів роблять Університет Короля Данила одним із найкращих приватних закладів вищої освіти в Україні.


13.12.2023 1965
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

2814
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

454
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14509 21
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1690
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

962
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6358

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

743

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1559

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1353

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1241
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

595
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

746
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1655
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

675
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

971
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

6019
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

14179
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

347
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

645
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

565
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

881 2