Університет Короля Данила – із-поміж кращих приватних ЗВО України!

Згідно з оцінками фахівців УКД потрапив до списку кращих освітніх закладів держави.

«Приватних закладів освіти існує понад 100, проте не всі з них відомі завдяки своїй якості. Виняток становлять УКУ, Київська школа економіки, Університет Короля Данила в Івано-Франківську, Альфреда Нобеля в Дніпрі», – заступник міністра освіти та науки Михайло Винницький повідомив в етері Українського радіо. Він підкреслив, що зі 170 вишів виокремлюються 20, які кожного року мають найкращі результати вступної кампанії.

Про особливості роботи в Університеті Короля Данила й можливості, які надає заклад фахівцю розповіла завідувач кафедри права та публічного управління, кандидат юридичних наук, доцент  – Ірина Припхан.

Чому ж УКД потрапив у цей список?

Як фахівець, який до початку роботи в УКД понад 13 років працював у двох провідних державних університетах України, а також людина, яка за програмою академічної мобільності мала можливість пройти стажування в університеті Великої Британії та відвідала чимало інших передових навчальних закладів, зокрема Гарвардський, Массатчусетський, Єльський, Оксвордський, Кембриджський університети та кілька інших, можу запевнити, що УКД дійсно є надсучасним та за показниками якості (звісно, трансформованими під українські реалії) не поступається університетам світового рівня.

Звісно, однією з ключових причин його успіху є високий рівень якості надання освітніх послуг та  різногалузева спеціалізація. Це дозволяє абітурієнтам обрати саме той напрямок, який збігається з їхніми інтересами та майбутніми кар'єрними цілями. Усі освітні програми (а їх у нас 20) відповідають ліцензійним умовам та стандартам вищої освіти. Як приватний заклад вищої освіти, ми наділені автономією в межах формування змісту освітніх програм (за винятком тих, які є регульованими на державному рівні). За таких обставин студенти УКД отримують дипломи єдиного державного зразка. У ХХІ столітті фантастично стрімко зросла швидкість оновлення знань та технологій, тому завдяки активній співпраці зі стейкхолдерами та роботодавцями щодо формування каталогу освітніх компонентів студенти УКД мають можливість здобувати знання і навички, що є затребуваними відповідно до вимог часу. Усі навчальні курси забезпечують розвиток потенціалу студентів та можливостей щодо їхньої самореалізації, а в подальшому гарантують затребуваність на ринку праці. Неодноразово до нас звертаються роботодавці, зацікавлені у наданні місця роботи нашим випускникам, але іноді ми змушені відмовляти, оскільки більшість студентів, зокрема тих, хто навчається на спеціальностях «Право» та «Архітектура і містобудування», уже працевлаштовані.

Завдяки новітнім технологіям світ, а разом із ним й освіта як невід’ємна його частина, змінюються дуже стрімко. Викладачі втратили монополію на знання, а студенти наразі мають необмежений доступ до інформаційних ресурсів із навчальними матеріалами (зауважимо, що тут УКД теж попереду, оскільки має свою унікальну платформу – систему дистанційної освіти, де розміщені всі необхідні матеріали, із якими студент може працювати в інтерактивному форматі у будь-який час).

Такі швидкі інформаційні зміни зумовили потребу у висококваліфікованих викладачах нової генерації, які, маючи значний досвід, водночас активно застосовують новітні методи навчання й не примушують студентів заучувати матеріал напам’ять, а вчать їх аналізувати, глибоко мислити, вирішувати спеціалізовані завдання, ухвалювати оптимальні рішення у нетипових умовах, генерувати оригінальні й ефективні для суспільства ідеї, креативно мислити та діяти – і на основі цього створювати власний унікальний продукт.

Окрім того, університет активно інвестує у свою інфраструктуру та розвиток. Модерні аудиторії, лабораторії з новітнім обладнанням, різноманітні сучасні елементи освітнього простору допомагають створити сприятливу навчальну атмосферу й жодним чином не поступаються інфраструктурі провідних університетів Європи.

Відкриті кордони зумовили виникнення необмеженої мобільності. Це суттєво впливає на ринок праці.

В УКД повсякчас акцентують на міжнародній співпраці, зокрема підписано низку договорів про співробітництво в науковій та навчальній сферах із закордонними університетами (студенти мають можливість прослухати курси лекцій іноземних професорів), а також практикуються програми академічної мобільності викладачів та студентів (перші мають можливість перейняти досвід колег, а студенти – нагоду перевірити конкурентність своїх знань, умінь та навичок порівняно зі студентами закордонних університетів). Зрозуміло, що мобільність уможливлюється й посилюється  вивченням фахової англійської мови на всіх спеціальностях.

Університет Короля Данила постійно підтверджує свою репутацію як провідний освітній заклад, надаючи студентам перспективи для професійного й особистісного розвитку. Розмаїття можливостей, які мають студенти в Університеті, роблять його винятковим серед інших освітніх закладів. 26-річний досвід підготовки фахівців, високопрофесійна команда викладачів, яка вміло поєднує теорію з практикою, унікальні освітні компоненти на вибір здобувачів, тісний зв'язок із партнерами-роботодавцями, органами державної влади та органами місцевого самоврядування, науковими установами та громадськими організаціями забезпечують студентам можливість стажування, практичний досвід роботи та орієнтацію на найбільш перспективні напрямки в різних сферах. Акцент на впровадженні новітніх технологій навчання, вивченні міжнародного досвіду через академічну мобільність за кордоном, елементи дуальної освіти та посилене вивчення фахової англійської мови створюють широкий спектр можливостей для випускників УКД у виборі професійних нош й адаптації до вимог сучасного ринку праці.

Орієнтація на студентоцентричний підхід та практичну спрямованість освітніх програм підкреслюють значення університету як лідера, де навчання зосереджене на розвитку потенціалу та успішній кар'єрі кожного студента. Такий комплекс та сучасність підходів роблять Університет Короля Данила одним із найкращих приватних закладів вищої освіти в Україні.


13.12.2023 1772
27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. Фіртка поцікавилася, з якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

587
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

1879
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

1057
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1468 9
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2725
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

2079

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

451

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

533

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1452

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1422
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

288
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18186
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

1152
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3492
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

858
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10620
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6378
23.11.2024

Під час зустрічі письменник порушив важливі питання, зокрема, чи на часі мова та культура, як зберегти пам'ять про загиблих військовослужбовців і цивільних, а також, що відбувається з культурою в Харкові та містах, де тривають активні бойові дії. 

1019
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

289
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

514
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

3124
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

832