Юлія Тимошенко на Прикарпатті: Україні треба позбутися олігархів (фото)

 

 

Сьогодні на Прикарпаття із візитом прибула кандидат у Президенти України, лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

 

Вона зустрілася із громадою села Нижнів, Тлумацького району.

 

В першу чергу, політик подякувала усім за Революцію гідності і своє звільнення.

 

Юлія Тимошенко переконана, що попри усі зміни, які пережили українці за останні місяці, нині перед країною стоять не менш вагомі виклики, вирішити які може тільки спільна праця кожного.

 

А тому першочерговим завданням, за її словами, є створення боєздатної армії.

 

«Ми зобов’язані за лічені місяці побудувати боєздатне військо. Вже почав формуватися загальнонаціональний рух опору. До нього входять військові, які мають досвід участі у військових діях. Вони уже збираються у спеціальні тренувальні табори, щоб припинити окупацію України», - наголосила Тимошенко.

 

Політик переконана, що в України мирне і процвітаюче майбутнє, а Крим буде повернуто до її складу. І станеться це тоді, коли впаде режим Путіна.

 

«У нас буде мир. Ми не допустимо війни. Крим повернеться до нас в ту хвилину, коли впаде режим Путіна. А це – лічені місяці. Росія сьогодні зажата так, що дихати важко», - наголосила Тимошенко.

 

Щодо майбутніх виборів, то лідер "Батьківщини" переконує, що це вибори між кандидатом від олігархів і кандидатом, який боротиметься із олігархією.

 

Саме боротьба із корупцією та олігархами – питання номер один на порядку денному в Тимошенко. За її словами, тільки перемігши монополію олігархів у суспільно-політичному і соціально-економічному житті України можливі зміни. У протилежному випадку – змін не буде.

 

«Ми повинні прибрати корумповані клани від управління країною. Не приберемо – нічого не зміниться. Вони мають 80% нашої економіки, ресурсів і влади у своїх руках. Вони фінансують партії, політиків. Вони отримують усі прибутки… Ми хочемо підняти малий і середній бізнес, середній клас, дати жити нашому фермерству. Але цього не буде, якщо залишаться монополії, які придушили всю країну... Зараз важливо не пропустити клани до влади», - запевняє Тимошенко.

 

Рецепт виходу України із кризи в кандидата наступний – зміна Конституції України, припинення тіньового фінансування політичних партій і політиків олігархами, скорочення кількості депутатів ВРУ із 450 до 300, законодавче закріплення процедури імпічменту Президента і можливості відкликання громадою як депутатів, так і посадовців усіх рівнів.

 

Має Юлія Володимирівна і своє бачення розвитку сільського господарства. На її переконання, продаж української землі є неприпустимим, фермерські господарства мають дотуватися державою, мають мати змогу отримати кредити під низькі відсотки, а також потрібно створювати універсальні кооперативи.

 

А ще політик говорить про те, що до влади мають прийти нові люди: «Ми повинні поміняти Конституцію, але не так як пропонують – перекинути владу від Президента парламенту. Нам потрібно нарешті дати хоч шматочок влади тим, хто стояв на Майдані, треба хоч шматок влади і ковток повітря дати українцям».

 

На зустріч із Юлією Тимошенко прийшли сотні мешканців села. Вони радо зустріли політика. Кажуть, що вірять у те, що вона змінить країну.

 

«Ми хочемо, щоб у нашій країні був спокій і мир і ми хочемо обрати президента, який працюватиме для людей. Можливо, жінка нарешті наведе лад у країні», - вважає жителька села Нижнів Ганна Нагірна.

 

Апелюють і до того, що свого часу, коли село опинилося в епіцентрі повені, вона була єдиним високопосадовцем, який допоміг людям.

 

«Юлія Володимирівна підтримала наше село після повені 2008 року. У нас була велика катастрофа. 17 господарств було зруйновано. За бюджетні кошти усе було відновлено. Так як вона нам допомогла, так нам не допоміг жоден прем’єр-міністр чи депутат», - зауважив сільський голова Нижнева Василь Прокопів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


01.05.2014 872 5
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

331
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

13767 1
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1570
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

867
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6132
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1720

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

636

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1464

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1273

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1164
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

519
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

655
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1577
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

599
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

878
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5922
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13609
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

245
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

545
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

483
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

789 2