Український бізнес в реаліях війни: виробник натяжних стель із Запоріжжя відкрив філію в Івано-Франківську

Відомий вітчизняний виробник натяжних стель ALTIOR розширює бізнес попри складнощі воєнного часу. Філія в Івано-Франківську – наступний крок розвитку підприємства та цікавий досвід роботи у новому регіоні. Вихід на новий регіональний ринок відбувся успішно, навіть попри те, що зараз компанія витрачає значну частину ресурсів на волонтерські заходи, підтримку ЗСУ і допомогу цивільним в прифронтових районах Запорізької області, повідомляє RAI.

Близько 800 українських підприємств змінили локацію внаслідок бойових дій. Шістсот з них успішно відновили роботу на новому місці. Серед міст, які обирав бізнес  у якості безпечних та перспективних, є і Івано-Франківськ.  В п’ятірці лідерів, окрім  цього регіону,  Львівська (24%), Закарпатська (14,5%), Чернівецька (9,8%),  та Хмельницька (7,3%) області. Але реалії сьогодення такі, що скористатися державною програмою допомоги бізнесу змогли не всі.

«Порятунок приватного бізнесу часто є справою рук виключно керівників та команди. В нашому випадку часткова релокація підприємства у новий регіон - це не тільки порятунок співробітників та обладнання, а ще й приклад розвитку бізнесу попри всі складнощі воєнного часу та  спроба працювати у новому регіоні», - каже Юрій Ніконов, засновник компанії ALTIOR.

До початку повномасштабного російського вторгнення компанія вважалась лідерами ринку натяжних стель  на сході та півдні України, з офісами у Запоріжжі та Дніпрі; п’ять рокі тому з'явилося представництво у столиці. На початку 2023 року керівництвом було прийнято рішення відкрити філію у Івано-Франківську та займатися розвитком підприємства  на заході країни.

Більш спокійна ситуація  у Івано-Франківській області  сприяє тому, що люди живуть більш-менш звичним життям, роблять ремонти, намагаються оточити себе затишком та красою. Отже, потреба у кваліфікованих фахівцях та  послугах, які  надає компанія існує. Попит є. 

«Відкриття нової філії у Івано-Франківську не можна назвати ще одним переїздом підприємства з зони бойових дій. Багато років ми працювали, опановували нові технології, набиралися досвіду та отримали позитивні відгуки від тисяч клієнтів. Якщо працювати на перспективу – треба рухатись далі», - каже керівник компанії ALTIOR Юрій Ніконов

Звісно, не все так безхмарно. Частина колективу зараз боронить країну на фронті. Ті, хто залишився, поєднують роботу з волонтерством. В перші місяці війни керівники компанії заснували БФ «Крила захисників України», і зараз волонтери фонду займаються  ремонтом та удосконаленням техніки для військових. Зі старих вантажівок майстри роблять те, що необхідно на фронті – автівки «швидкої допомоги», «авто-лазні».

Доречі, «автолазні» для ЗСУ  наскільки сподобалися військовослужбовцям, що запити на їх виготовлення надходять дуже часто. Великі санітарно-гігієнічні комплекси розраховані на обслуговування сотні бійців. Майстри комплектують  автівки усіма приладами для автономної та безперебійної роботи, а також пральними машинами та сушарками для речей. Окрім цього, фонд займається закупівлею обладнання та продуктів харчування для ЗСУ. 

Спеціалісти компанії, які залишилися у Запоріжжі, теж волонтерять -  допомагають відновлювати будинки після прильотів, встановлюють стелі, беруть участь у створенні гуртожитків для вимушених переселенців, збирають аптечки та ліки для військовослужбовців, комплектують набори для саперів.

«Мені дуже пощастило з командою. З таким колективом можна і працювати, і мріяти, і розвиватися. Кожен з нас мріє про перемогу, працює на результат, аби ті, хто звернувся до ALTIOR, були задоволені та радили нашу компанію друзям та знайомим»,  –  каже Юрій Ніконов.

Війна для бізнесу – неабияке випробування. Витримають його сильні та оптимісти, ті, хто вміють працювати, не втратили здатність мріяти і мають команду однодумців.

Партнерський матеріал


19.08.2023 587
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

1576
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

1016
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1277 1
06.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

3734 5
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33870
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2834

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

355

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

751

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1696

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

1066
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

631
09.01.2025

Після святкового застілля багато хто відчуває важкість і бажання «перезавантажити» свій організм.  

509
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

886
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

1985
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12200
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1497
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

1279
14.01.2025

Івано-Франківський національний драмтеатр запрошує мешканців та гостей міста на чергову прем'єру 86 театрального сезону — хореографічну виставу "Біла тінь".  

539
16.01.2025

На сьогодні танків, авіації, гвинтокрилів у росіян більше, ніж у України, дронів — більше виробляє Україна, зокрема користуючись з грошей, які дають партнери.  

252
15.01.2025

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев подав на реєстрацію у Верховній Раді два законопроєкти про оподаткування податком на додану вартість та митом поштових відправлень в Україну.  

321
10.01.2025

Президент Володимир Зеленський зустрівся із міністром оборони США Ллойдом Остіном у межах засідання Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"). Вони обговорили підтримку України.  

367
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

1259