Український народ з честю пройде через складні випробування і впевненим кроком далі рухатиметься в напрямку досягнення європейських стандартів життя

 

Цьогорічне завершення року виявилося для нашої держави непростим і навіть дещо екстремальним. Масові акції протесту – численні євромайдани на вулицях українських міст не могли не позначитись на стані української економіки, роботі державних інституцій, взаємовідносинах між самими українцями. Чимало політиків говорять сьогодні про масштабну політичну кризу і необхідності пошуку мирного цивілізованого виходу з неї.

Безперечно, ми живемо у цивілізованій демократичній державі, де кожен має право на вільне волевиявлення, в тому числі і шляхом участі у громадських акціях протесту. Українська влада поважає це невід’ємне право громадян. Сьогодні позиція влади чітка: силові дії, котрі призвели до всенародного обурення та хвилі протестів, рішуче засуджуються.

Цієї ж думки дотримується також керівництво та активісти ВМГО «Молоді регіони». Молоді регіонали вважають, що агресія у вирішенні будь-яких питань – це нецивілізовані методи, котрі неприйнятні в демократичному суспільстві. Будь-які прояви насильства з обох сторін протистояння неприпустимі. Необхідно стабілізувати ситуацію, заспокоїти людей, а винні у сутичках між мітингувальниками і міліцією, беркутівцями повинні бути покарані у відповідності до діючого законодавства. Але для цього важливо мобілізувати усі сили та терпіння для того, щоб зберегти громадський порядок, ефективно запобігати провокаціям і стримати тих схвильованих, імпульсивних людей, яких підбурювачі штовхають на протиправні дії. Необхідно зупинити руйнівну хвилю, здатну завдати непоправної шкоди державній стабільності в Україні.

Нагадаю, Президент України Віктор Федорович Янукович у своєму нещодавньому інтерв’ю провідним українським телеканалам однозначно заявив: влада й опозиція мають об’єднатися для з’ясування всіх обставин подій останніх днів, пов’язаних з проведенням масових акцій. Президент перед усією країною заявив про підтримку громадянських акцій і підтвердив: влада і народ єдині у виборі європейського майбутнього для України.

Моє переконання – мітинги і штурми не вирішують головних проблем, за які люди вийшли на євромайдани та народні віча. Що дасть всеукраїнський страйк, до якого закликають опозиційні політики? Зупинку підприємств, тимчасове безробіття, падіння економік, зниження соціального рівня. Не можна допустити й затягування студентства, дітей до політичних акцій. Вони повинні повернутися до навчання. Фактично вони вже висловили свою громадянську позицію, а тепер їхнє завдання – освіта. Адже саме їм, нинішній молоді, жити й працювати в завтрашній Україні, котра має стати рівноправним членом ЄС.

Президент Віктор Янукович однозначно й неодноразово заявив про те, що євроінтеграційний курс України був і залишається єдиним можливим шляхом розвитку нашої держави. Найближчим часом Україна проведе переговори з представниками Європейського Союзу щодо умов підписання Угоди про асоціацію, для чого представницька делегація виїде до Брюсселю, де вже іде підготовка до цих перемовин. В тому, що угода обов’язково буде підписана, немає жодних сумнівів. Можливо навіть, що це відбудеться ще цього року або на початку наступного. Однак, як заявляє Глава держави, це треба робити не поспіхом, а саме тоді, коли будуть для цього всі необхідні умови. Пріоритетом при цьому завжди будуть національні інтереси нашої України.

Сьогодні Президент України як ніколи потребує нашої підтримки і допомоги у справі євроінтеграції. Тому українське суспільство повинно консолідуватися і допомогти йому в цьому.

Я переконаний, що український народ з честю пройде через складні випробування і впевненим кроком далі рухатиметься в напрямку досягнення європейських стандартів життя.


11.12.2013 Олександр Когут 1652 3
15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5198 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1835 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4043 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3169 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7956 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20291 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

274

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

817

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1910

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2390
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

186
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

693
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

474
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18377
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

974
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1213 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6098 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23388 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

291
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

988 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1167 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

495