У Рогатині обиратимуть «Людину року» у 15 номінаціях

 

 

Положення про щорічний міський конкурс “Людина року” 20 жовтня затвердили депутати міської ради під час чергового засідання сесії.


Як пояснив заступник міського голови Микола Шинкар, цей конкурс мерія буде проводити щороку задля виявлення ініціативних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти Рогатина, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій і громадській діяльності; виховання у мешканців Рогатина відчуття гордості за свою плідну працю та прагнення досягти нових успіхів у справі на користь людей, заради процвітання рідного міста, інформує Рогатка.

 

Девіз конкурсу „Разом будуємо європейське місто!”, а присвоюватимуть звання «Людина року» у 15  номінаціях:

–  «Захисник України» – рогатинці, що мають особистий вагомий вклад у захисті Вітчизни.

 – «Жінка-лідер» – підприємець, громадський діяч, особистість, що яскраво проявила свої лідерські якості.

 –    «Громадський діяч» – представники громадських організацій та відомі громадські діячі за активну участь у суспільно-громадському житті міста. 

– «Митець року» – працівники культури, мистецтва, майстри народної  творчості  за   створення  видатних  творів,  що дістали  високу оцінку громадськості; працівники бібліотек,   клубних та інших закладів культури – за досягнення у розвитку галузі.

–   «Підприємець року»  – за високий професіоналізм та за найвищі досягнення у розвитку підприємництва, соціальних проектах, створенню робочих місць.

–  «Юний талант року» – за найвищі досягнення в літературі, мистецтві та інших сферах діяльності, беруть активну участь у громадському житті та справах громади. Вік – до 14 років.

–   «Освітянин року» – викладачі загальноосвітніх шкіл, працівники дошкільних дитячих навчальних закладів, позашкільної установи,  коледжу – за видатні досягнення у праці, підготовку переможців різноманітних конкурсів, учнівських олімпіад тощо.

– «Медик року» – працівник установи галузі охорони здоров’я – за вагомий особистий внесок у вирішення проблем охорони здоров’я громадян та медичної реабілітації осіб, які потребують лікування.

– «Учень року» – за найвищі досягнення у навчанні.

– «Комунальник року» – за самовіддану працю у галузі житлово-комунального господарства.

– «Родина року» – сім’я, яка відзначилася у вихованні 2 і більше дітей, є громадянсько- активною, має досягнення в галузях культури, спорту, організації дозвілля. Демонструє найкращі традиції української сім’ї.

 – «Соціальний працівник року» – працівник соціальних служб за людяність та безкорисливу і самовіддану працю, опіку над соціально незахищеними жителями міста.

 «Спортсмен року» – спортсмени  за досягнення високих результатів у спортивних змаганнях.

–  «Наставник року» – фахівці і організатори молодіжного, громадського, фізкультурно-спортивного руху,   тренери – за вагомі заслуги у підготовці спортивних кадрів.

–  «Правозахисник року» –  працівник правоохоронних органів   за активну участь у справі зміцнення  законності, правопорядку, захисту населення  від надзвичайних ситуацій. Особи, які відзначилися героїчним вчинком, здійснили особистий внесок у рятуванні життя, здоров’я людей та їх майна.

 

Право висувати претендентів на присвоєння звання «Людина року»  відповідно до запропонованого переліку номінацій мають структурні підрозділи,  органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, професійні спілки, об’єднання громадян, органи самоорганізації населення.

 

До участі у конкурсі приймаються лише клопотання  на номінантів, в яких йдеться про досягнення, які мали місце з 1 січня  по 1 грудня  поточного року.  

 

Сесія затвердила склад конкурсної комісії, яку очолив заступник міського голови Микола Шинкар.

 

Нагородження переможців відбудеться в урочистій атмосфері наприкінці грудня.


23.10.2016 475 0
Коментарі (0)

30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1650
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3106
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1106
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1136
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1167 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3416 5

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

194

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1078

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

892

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

404
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

291
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2459
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1215
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1278
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

526
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15159
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7460
01.07.2025

Плакати Нікіти Тітова надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається. Художник прагне, аби про героїзм українців знали в усьому світі.  

295
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

329
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

366
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

357
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

448