У Галицькому та Верховинському районах плануюють спорудити візит-центри для автотуристів

 

 

Днями, в облдержадміністрації відбулися засідання Громадської ради з питань міжнародного співробітництва і туризму при департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури та Наглядової ради з реалізації проекту "Івано-Франківська область - край для туризму".

 

Співголова Наглядової ради, перший заступник голови обласної ради Олександр Левицький повідомив про зміни в складі Наглядової ради, до якої у лютому 2015 року увійшов заступник голови облдержадміністрації Володимир Кушнір, пише verchovyna.at.ua

 

Директор департаменту, координатор проекту Наталія Гасюк ознайомила учасників з результатами реалізації першого завдання проекту. Голова Регіонального туристично-інформаційного центру Павло Горішевський висвітлив результати проведеної аналітичної роботи.

 

З проектом регіональної цільової програми розвитку туризму в області на 2016-2020 рр. присутніх ознайомив начальник відділу туризму департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації Віталій Передерко. Юридичні аспекти та організаційні питання щодо створення Івано-Франківського обласного центру розвитку туризму озвучив заступник директора Регіонального Фонду підтримки підприємництва по Івано-Франківській області Микола Дем’янчук.

 

Окремим пунктом порядку денного був розгляд пропозицій територіальних громад області щодо розміщення візит-центрів - пунктів короткотермінового відпочинку автотуристів, будівництво яких передбачено проектом. Представників Верховинського, Галицького, Долинського, Коломийського та Косівського районів, які виявили готовність розмістити і забезпечити подальше функціонування візит-центрів, було запрошено для презентації земельних ділянок.

 

Рекомендації Наглядової ради в цілому співпали із думкою Громадської ради з питань міжнародного співробітництва і туризму при профільному департаменті, яку озвучила голова ради Ірина Турчак, віддавши перевагу пропозиціям Галицького та Верховинського районів. Олександр Левицький акцентував увагу присутніх на важливості участі місцевих громад в інфраструктурному облаштуванні прилеглих територій та обслуговуванні візит-центру у майбутньому.

 

"Ми повинні усвідомлювати, що візит-центри мають забезпечувати комфортні умови для повноцінного відпочинку туристів та одночасно надавати подорожуючим якнайповнішу інформацію про туристичні атракції усього Прикарпаття".

 

"Для Івано-Франківської області успішна реалізація такого проекту, побудована на тісній співпраці із громадами та туристичним бізнесом, є надзвичайно важливою, оскільки закладатиме добру основу для майбутніх ініціатив" - відзначив Володимир Кушнір.

 

Довідка: Проект "Івано-Франківська область – край для туризму" впроваджується Івано-Франківською облдержадміністрацією за підтримки Івано-Франківської обласної ради та співфінансується Європейським Союзом. Метою проекту є підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття.

 

Асоційовані партнери проекту: Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області; Регіональний туристично-інформаційний центр. Більше інформації про проект можна отримати в департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації, тел.: (0342) 552042.


14.06.2015 350 0
Коментарі (0)

04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

3367
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

1361
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1465
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

2585
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

2315
23.08.2024

В умовах воєнних дій та масової міграції українців за кордон, багато дітей змушені навчатися у двох школах одночасно. Це створює значні психологічні та фізичні виклики, адже дитині доводиться пристосовуватися до двох різних навчальних програм і соціальних середовищ.

2247

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

211

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1450

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2198

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

2944
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

499
28.09.2024

Чи дозволені банани після видалення жовчного міхура? Дієтологи дають поради про особливості харчування після операції.

633
23.09.2024

Зелений чай — найпопулярніший напій, попит на який щороку зростає у всьому світі. Його виготовляють з листочків чайного дерева Камелія, які готують на пару, або обсмажують, потім пресують і сушать.

639
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

484
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

15930
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

2836
16.09.2024

Перший такий фестиваль на Міжнародному рівні відбувся вперше в Україні в Гошеві у 2015 році.  

1112
25.09.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

26588 1
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

964
27.09.2024

Пропозиції Асоціації міст України до проєкту Держбюджету-2025 підтримав Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 26 вересня 2024 року.  

823 2
24.09.2024

Національна рада Швейцарії визнала Голодомор 1932–1933 років в Україні актом геноциду. Про це повідомила пресслужба Музею Голодомору, пише Фіртка. Відповідну декларацію було схвалено у вівторок, 24 вересня, 123 голосами «за».

629