
Захищає від інфекції, стресу, нормалізує температуру та пришвидшує грудне вигодовування. Такі функції виконують “майки-кенгуру” та спеціальні крісла для вигодовування новонароджених.
Нині цим поповнилося відділення недоношених дітей в Обласній дитячій клінічній лікарні. Про це подбала Асоціація батьків передчасно народжених дітей “Ранні пташки”. Торік на це вони отримали грант від «Теплого Міста». Усього таких комплектів 11 - по одному на кожну палату, йдеться в сюжеті ТРК "Вежа".
Медики переконують, спеціальні меблі та “майки-кенгуру” – незамінна річ у медзакладі, де проходять реабілітацію недоношені діти, адже вони допомагають зміцнити контакт між мамою та її немовлям. Водночас забезпечують розвиток дитини на ранніх стадіях. Наразі у ВНД перебуває 22 маленьких пацієнтів.
Новоспечена матуся Любов Червінка народила донечку Мілану вагою всього 1 кілограм 15 грамів. Розповідає, догляд за “поспішайкою” має чимало нюансів. Це важче, ніж “плекати” вчасно народжене немовля. Тому такі зручності як “майки-кенгуру” чи крісла для вигодовування – неабияке полегшення для молодих мам.
Загальна сума проекту “Метод Кенгуру” – понад 20 тисяч гривень. Більше половини з них виділило “Тепле Місто”. Наступним проектом Асоціація «Ранні Пташки» має намір запроводити “музико-терапію” для передчасно народжених діток Прикарпаття.