ТОП-7 фестивалів вересня в Україні

 

/data/blog/85806/0aaa79f5a6648162ff651e9447d530b2.jpg

 

Вересень – це ще не осінь. Для більшості це скоріше відлуння літа, період адаптації та пристосування до робочих буднів. Тому, щоб ця «адаптація» проходила легше, треба розбавити сірі дні крапелькою веселості.

 

Navizor, – ресурс, який допомагає прокладати маршрути якісними дорогами, рекомендує у вересні поїхати на якийсь із фестивалів, адже останнім часом у нашій країні їх відбувається достатньо.

 

Робота, скажете? Не проблема, адже більшість забав планується на вихідні дні.

 

Тож куди поїхати у вересні та який маршрут обрати? Читайте!

 

3 – 6 вересня – VI Міжнародний поетичний фестиваль

Де? Чернівці

Що цікавого? У першу чергу, фестиваль буде цікавий письменникам та любителям літератури. Він стане центральною подією поетичного туру Meridian Czernowitz-2015, що охопить міста Харків – Чернівці – Львів – Мец – Париж – Брюссель – Люксембург – Станс – Ленцбург – Цюрих – Франкфурт-на-Майні.  Учасниками фестивалю у Чернівцях стануть 35 поетів з 9 країн. Поетичні читання, презентації книжок, публічні виступи-дискусії, паради поетів-учасників фестивалю, театральні перформанси, музичні концерти, покази фільмів – усе це чекатиме на вас цими днями у Чернівцях!

Вартість квитків:вхід на всі заходи вільний.

Як доїхати?

З Івано-Франківська варто їхати через Отинію – Коломию – Заболотів – Снятин – і звідти до Чернівців. Відстань Івано-Франківська до Чернівців 138 км, час у дорозі – близько 3 год. Середню якість дороги по маршруту користувачі Navizor оцінюють на 3,5 із 5.

Зі ЛьвоваNavizor радить через Золочів їхати спочатку на Тернопіль, а вже звідти – через Теребовлю – Чортків – Товсте – Кіцмань рухаємось до Чернівців. Відстань між містами – 295 км, тривалість у дорозі – близько 5 год. Середня якість дороги по маршруту – 3,7.

З Києва варто їхати через Житомир – Хмельницький – Кам’янець-Подільський – і до Чернівців. Відстань між містами – 511 км, приблизна тривалість у дорозі – 8 год. Середня якість – 2,8.

З Харкова через Полтаву спочатку слід поїхати до Києва, а далі – по вже прокладеному вище маршруту. Відстань між містами – 989 км, час у дорозі – близько 14 год. 30 хв. Середня якість дороги – 2,9.

З ОдесиNavizor , враховуючи якість дороги, спрямовує маршрут на трасу Київ-Одеса до Умані, звідти – через Вінницю – Хмельницький - Кам’янець-Подільський до Чернівців. Відстань – 727 км, приблизня тривалість – 11 год. Середня якість дороги – 2,92.

 

4 – 6 вересня – фестиваль «Республіка»

Де? Кам’янець-Подільський

Що цікавого? Це фестиваль сучасного вуличного мистецтва у всіх його проявах – музики, малюнку (графіті), поезії, танцю, відео мистецтва. Після успішного дебюту у 2011 році, «Республіка» цієї осені уже вп'яте заполонить Кам’янець-Подільський атмосферою мистецтва, креативу та свободи. На головній сцені, розташованій на території історичної фортеці XIV століття відбуватимуться виступи найкращих українських та закордонних виконавців; найкращі райтери працюватимуть над прикрашанням занедбаних будівель у різних частинах старого та нового міста.

Вартість квитків: ціна на три дні – 330 грн.

Як доїхати?

З Івано-Франківська до Кам’янця-Подільського треба їхати через Монастирську – Бучач – Чортків – Скалу-Подільську. Відстань між містами 186 км, що займе близько 4 год. Середня якість дороги по маршруту – 4,15.

Зі Львова через Золочів рухаємося до Тернополя, потім – через Теребовлю та Скалу Подільську до Кам’янця-Подільського. Відстань – 277 км, тривалість у дорозі – 5 год, середня якість – 2,25.

З Києва їдемо через Житомир – Старокостянтинів – Хмельницький – Дунаївці – і до місця призначення. Відстань між містами 421 км, що займе майже 7 год. Середня якість дороги по маршруту – 3,92.

З Харкова, як зазвичай їдемо спочатку до Києва, а далі – по прокладеному вище маршруту. Відстань – 898 км, тривалість у дорозі – майже 13 год. Середня якість – 3,32.

З Одеси їдемо, як до Чернівців на попередній фестиваль, тільки зупиняємось у Кам’янці-Подільському. Відстань – 640 км, тривалість у дорозі – близько 9 год. 30 хв. Середня якість – 3,90.

 

5-6 вересня – фестиваль «Гуцульська бринза»

Де? Місто Рахів Закарпатської області.

Що цікавого? Це свято, загартоване карпатськими горами та прадавніми автентичними традиціями. Тільки тут ви зможете на повну насолодитись свіжим карпатським повітрям, смачними та екологічно чистими стравами, доторкнутись до частинки суворого гуцульського побуту та відчути всю гостинність карпатського краю. Тут можна буде скуштувати національні гуцульські страви та потанцювати під якісну народну музику.

Вартість квитків: безкоштовно

Як доїхати?

З Івано-Франківська їдемо через Тисменечани – Надвірну – Делятин – Яремче – Ясіня – до Рахова. Відстань між містами – 134 км, приблизна тривалість у дорозі – 3 год. Середня якість покриття – 3,19 із 5-ти.

Зі Львова їдемо спочатку до Івано-Франківська через Бібрку – Рогатин – Бурштин та Галич, а далі – по вже прокладеному шляху. Відстань від Львова до Рахова 266 км, що займе близько 5 год. 30 хв. Середня якість дороги – 3,00.

З Києва рухаємося через Житомир – Рівне – Броди, не повертаючи на Львів, їдемо через Золочів – Перемишляни – Рогатин – Бурштин до Івано-Франківська, а далі – як вже згадувалося вище. Відстань між містами – 739 км, приблизна тривалість у дорозі – 12 год.

З Харкова їдемо спочатку до Києва, а далі – по вже прокладеному вище маршруту. Відстань – 1217 км, тривалість у дорозі – близько 18 год. Середня якість дороги – 3,19.

З Одеси рухаємось спочатку трасою Київ – Одеса до Умані, звідти – до Вінниці – Хмельницького – Івано-Франківська – Надвірної – Яремче – Рахів. Відстань між містами – 898 км, тривалість у дорозі – 15 год. Середня якість – 2,98.

 

 

11 – 13 вересня – ХХII - й Гуцульський фестиваль

Де? місто Надвірна Івано-Франківської області

Що цікавого? Фестиваль присвячений збереженню гуцульського колориту та традицій. В рамках події відбуватимуться різноманітні секційні засідання, виступи етнографічних колективів та гуцульські ярмарки.

Вартість квитків: вхід вільний.

Як доїхати?

Маршрути тотожні вищенаведеним маршрутам до Рахова, тільки зупиняємося у Надвірній, що на 97 км ближче.

 

18-19 вересня – Chernihiv Jazz Open

Де? Чернігів

Що цікавого? Джазовий фестиваль – це, насамперед музика. Особливістю Chernihiv Jazz Open є рівний та потужний лайн-ап. На фестивалі виступають як професійні джазові колективи з України, так і команди з багатьох інших країн.Основний майданчик фестивалю – Чернігівський обласний музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченко, який розташований на центральній площі міста. Тут відбуваються два великі фестивальні концерти. Безкоштовні концерти молодих джазових колективів відбуваються на відкритій «Зеленій сцені» фестивалю, що розташована теж неподалік центральної Красної площі міста на початку Алеї Героїв. А шанувальників джазових джемів у невимушеній атмосфері фестиваль запрошує на афтепаті.

Вартість квитків: 140 – 200 грн.

Як доїхати?

З Івано-Франківська через Перемишляни – Золочів – Броди – Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир їдемо до Києва, а звідти - через Козелець – до Чернігова. Відстань між містами – 752 км, що займе близько 11 год. середня якість дороги - 3,25.

Зі Львова через Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир їдемо до Києва, а далі – як уже згадувалось, до Чернігова. Відстань – 688, тривалість – 9 год. Середня якість – 3,10.

З Києва до Чернігова їдемо через Бровари і Козелець. Відстань між містами – всього 147км, що займе приблизно 2год. Середня якість дороги 3,81

З Харкова через Полтаву теж рухаємось спочатку до Києва і звідти - до Чернігова. Між містами 586 км, що займе десь 7 год. 30 хв. вашого часу. Середня якість – 3, 15.

З Одеси трасою Київ-Одеса їдемо до столиці і далі – до Чернігова. Відстань – 617км, тривалість – 7 год. 30 хв. Середня якість – 3,25.

 

17 – 27 вересня – ГОГОЛЬFEST

Де? Київ

Що цікавого? Головний меседж цьогорічного фестивалю - «Дегустуй завтра вже сьогодні». Фестивальні події впродовж 11 днів проходитимуть на 14 локаціях експоцентру. Традиційно ГОГОЛЬFEST представить такі напрямки мистецтва як театр, кіно, академічна музика, візуальне мистецтво, перформанс, альтернативна музика, fashion art, дитяча програма, танець, література, еко-арт та освітня програма.

Вартість квитків: 60 грн.

Як доїхати?

З Івано-Франківська до Києва їдемо через Перемишляни – Золочів – Броди – Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир. Відстань – 603 км, тривалість – 9 год., середня якість – 3,25.

Зі Львова до Києва варто їхати через Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир. Відстань між містами – 540 км, тривалість – 7 год., середня якість – 3,28.

З Харкова до Києва 479 км, що займе близько 6 год., середня якість – 3,96.

З Одеси до Києва їхати слід стандартним маршрутом магістраллю Київ – Одеса. Відстань –474 км, тривалість – займе 5 год. 30 хв., середня якість дороги – 4,06.

 

24 – 27 вересня – Lviv Coffee Festival

Де? Львів

Що цікавого? Професіонали, експерти, люди, які горять тим, що роблять, поціновувачі якості та смаку, – усі щороку зустрічаються у Львові «на каві».

Організатори обіцяють показати, як живе світ кави, зібрати найкращих експертів, які будуть експериментувати та творити, адже кава розкривається тільки тим, хто віддає їй багато часу і праці, вивчає її, надихається нею; показатикультуру споживання кави у кав’ярнях, вдома, серед професіоналів та кавоманів.

Вартість квитків: безкоштовно.

Як доїхати?

З Івано-Франківська їдемо через Галич– Бурштин – Рогатин – Бібрку. На ці 132 км піде десь 3 ваші год.

З Києва до Львова їдемо через Житомир – Рівне – Дубно – Броди – Буськ. Відстань – 541км, тривалість у дорозі – близько 7год.

З Харкова їдемо спочатку до Києва, а далі – по вже прокладеному вище маршруту. Відстань –1019 км, тривалість у дорозі – 13год., середня якість – 4,73.

З Одеси рухаємось до Умані трасою Київ – Одеса, звідти через міста Вінниця – Хмельницький – Тернопіль їдемо до Львова. Відстань – 786 км, тривалість – 12 год., середня якість дороги – 3.26.

Завантажуйте собі на смартфон навігатор Navizor beta та подорожуйте безпечно!

Завантажити навігатор для Android можна тут: https://goo.gl/FuUZEr

Проводьте ваші дні із користю, адже життя – це не кількість днів, які ви прожили, а їх якість. І саме подорожі роблять наше життя наповненим хорошими емоціями та позитивом!

Яскравої вам осені та веселих мандрівок тільки якісними дорогами!


04.09.2015 2346 0
Коментарі (0)

21.06.2022
Ілона Шевченко

Автор легендарних мультфільмів: "Козаки", Енеїда", "Лис Микита" Едуард Кирич разом із дружиною з початку відкритої агресії рф проживає в Івано-Франківську – саме сюди подружжя переїхало через активні бойові дії у рідному місті.

610
17.06.2022
Наталія Луцик

Тури вихідного дня західною Україною – це чудова ідея для одноденного відпочинку не лише для внутрішньо переміщених осіб, котрі вимушено змінили своє місцепроживання, але й для місцевих мешканців. 

926
13.06.2022
Тетяна Дармограй

Як в Івано-Франківській територіальній громаді змінився ринок праці за понад сто днів війни, скільки готові платити роботодавці та які вакансії мають найбільший попит — Фіртка розпитала у заступниці директора Івано-Франківського міського центру зайнятості Вікторії Максимів.  

1726
12.06.2022
Ілона Шевченко

Олена Калайтан понад 30 років працювала журналісткою газети «Приазовський Робочий» у рідному Маріуполі та від початку повномасштабної війни працює у виданні «Донбас 24». 

1126
06.06.2022
Уляна Мокринчук

Понад сто днів війни в Україні. Інформаційний фронт тримають ЗМІ та журналісти, які стали основною мішенню переслідування російських військових злочинців на тому ж рівні, що й наша військова тероборона, оскільки нападникам наказано приховати сліди своїх злочинців. 

1687
30.05.2022
Тетяна Дармограй

Однією з цілей російського нападу є начебто захист прав російськомовного населення в Україні. Проте, своїми діями російські окупанти на чолі з Кремлем роблять усе, щоб все більше російськомовних українців свідомо відмовлялися від російської та переходили на українську.

2721

Неодноразово доводилось зустрічати у сумнівних вокзальних чтивах  типу “100 порад на кожен день” – поради  на кшталт  “ікону якого православного святого прикладати до хворого місця”, або ”прикмети та заборони в день свята”, далі йде перелік що можна і чого не можна робити.  

433

Так, шановний читачу, я не помилився із заголовком статті і в цьому вбачаю парадокс публічного управління в умовах сучасної України. Моє намагання донести до виконавчої гілки влади та антикорупційної структури те, що через невиконання вимог законодавства

901

Мабуть, немає для батьків страшнішого предмета в школі як християнська етика. Немає місця в дитячій голівці для понять “добра” і “зла”, для вивчення земного життя Ісуса Христа, як засновника християнства.

922

Вже багато років, а особливо впродовж останніх 110 днів, ми  прокладаємо свій шлях до ЄС.

831
21.06.2022

Сезонні ягоди та фрукти і є для того, аби після зими та весни відновити організм. 

447
05.06.2022

Дефіцит гречки протримається до початку нового врожаю.

1609
21.05.2022

Фахівці з правильного харчування нерідко рекомендують у перший денний прийом їжі вживати каші, проте деякі з них можуть завдати більше шкоди організму, ніж користі.   

3240 1
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

1629
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

3619
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

4468 1
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

4902
10.06.2022

Щоп'ятниці у таборі заплановані тематичні майстер-класи. Заняття проходитимуть у "світлиці талантів", бібліотеці в монастирі та в альтанках на свіжому повітрі. Дітей педагоги об'єднають у групи за віком та уподобаннями.

1311
14.06.2022

Восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив діяльність партій “Наші” та "Держава", які в Міністерстві юстиції вважають проросійськими. Про це пише Фіртка з посиланням на пресслужбу суду.  Враховуючи дані рішення в Україні з

887
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

4819
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

6700
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

7571 10