ТОП-7 фестивалів вересня в Україні

 

/data/blog/85806/0aaa79f5a6648162ff651e9447d530b2.jpg

 

Вересень – це ще не осінь. Для більшості це скоріше відлуння літа, період адаптації та пристосування до робочих буднів. Тому, щоб ця «адаптація» проходила легше, треба розбавити сірі дні крапелькою веселості.

 

Navizor, – ресурс, який допомагає прокладати маршрути якісними дорогами, рекомендує у вересні поїхати на якийсь із фестивалів, адже останнім часом у нашій країні їх відбувається достатньо.

 

Робота, скажете? Не проблема, адже більшість забав планується на вихідні дні.

 

Тож куди поїхати у вересні та який маршрут обрати? Читайте!

 

3 – 6 вересня – VI Міжнародний поетичний фестиваль

Де? Чернівці

Що цікавого? У першу чергу, фестиваль буде цікавий письменникам та любителям літератури. Він стане центральною подією поетичного туру Meridian Czernowitz-2015, що охопить міста Харків – Чернівці – Львів – Мец – Париж – Брюссель – Люксембург – Станс – Ленцбург – Цюрих – Франкфурт-на-Майні.  Учасниками фестивалю у Чернівцях стануть 35 поетів з 9 країн. Поетичні читання, презентації книжок, публічні виступи-дискусії, паради поетів-учасників фестивалю, театральні перформанси, музичні концерти, покази фільмів – усе це чекатиме на вас цими днями у Чернівцях!

Вартість квитків:вхід на всі заходи вільний.

Як доїхати?

З Івано-Франківська варто їхати через Отинію – Коломию – Заболотів – Снятин – і звідти до Чернівців. Відстань Івано-Франківська до Чернівців 138 км, час у дорозі – близько 3 год. Середню якість дороги по маршруту користувачі Navizor оцінюють на 3,5 із 5.

Зі ЛьвоваNavizor радить через Золочів їхати спочатку на Тернопіль, а вже звідти – через Теребовлю – Чортків – Товсте – Кіцмань рухаємось до Чернівців. Відстань між містами – 295 км, тривалість у дорозі – близько 5 год. Середня якість дороги по маршруту – 3,7.

З Києва варто їхати через Житомир – Хмельницький – Кам’янець-Подільський – і до Чернівців. Відстань між містами – 511 км, приблизна тривалість у дорозі – 8 год. Середня якість – 2,8.

З Харкова через Полтаву спочатку слід поїхати до Києва, а далі – по вже прокладеному вище маршруту. Відстань між містами – 989 км, час у дорозі – близько 14 год. 30 хв. Середня якість дороги – 2,9.

З ОдесиNavizor , враховуючи якість дороги, спрямовує маршрут на трасу Київ-Одеса до Умані, звідти – через Вінницю – Хмельницький - Кам’янець-Подільський до Чернівців. Відстань – 727 км, приблизня тривалість – 11 год. Середня якість дороги – 2,92.

 

4 – 6 вересня – фестиваль «Республіка»

Де? Кам’янець-Подільський

Що цікавого? Це фестиваль сучасного вуличного мистецтва у всіх його проявах – музики, малюнку (графіті), поезії, танцю, відео мистецтва. Після успішного дебюту у 2011 році, «Республіка» цієї осені уже вп'яте заполонить Кам’янець-Подільський атмосферою мистецтва, креативу та свободи. На головній сцені, розташованій на території історичної фортеці XIV століття відбуватимуться виступи найкращих українських та закордонних виконавців; найкращі райтери працюватимуть над прикрашанням занедбаних будівель у різних частинах старого та нового міста.

Вартість квитків: ціна на три дні – 330 грн.

Як доїхати?

З Івано-Франківська до Кам’янця-Подільського треба їхати через Монастирську – Бучач – Чортків – Скалу-Подільську. Відстань між містами 186 км, що займе близько 4 год. Середня якість дороги по маршруту – 4,15.

Зі Львова через Золочів рухаємося до Тернополя, потім – через Теребовлю та Скалу Подільську до Кам’янця-Подільського. Відстань – 277 км, тривалість у дорозі – 5 год, середня якість – 2,25.

З Києва їдемо через Житомир – Старокостянтинів – Хмельницький – Дунаївці – і до місця призначення. Відстань між містами 421 км, що займе майже 7 год. Середня якість дороги по маршруту – 3,92.

З Харкова, як зазвичай їдемо спочатку до Києва, а далі – по прокладеному вище маршруту. Відстань – 898 км, тривалість у дорозі – майже 13 год. Середня якість – 3,32.

З Одеси їдемо, як до Чернівців на попередній фестиваль, тільки зупиняємось у Кам’янці-Подільському. Відстань – 640 км, тривалість у дорозі – близько 9 год. 30 хв. Середня якість – 3,90.

 

5-6 вересня – фестиваль «Гуцульська бринза»

Де? Місто Рахів Закарпатської області.

Що цікавого? Це свято, загартоване карпатськими горами та прадавніми автентичними традиціями. Тільки тут ви зможете на повну насолодитись свіжим карпатським повітрям, смачними та екологічно чистими стравами, доторкнутись до частинки суворого гуцульського побуту та відчути всю гостинність карпатського краю. Тут можна буде скуштувати національні гуцульські страви та потанцювати під якісну народну музику.

Вартість квитків: безкоштовно

Як доїхати?

З Івано-Франківська їдемо через Тисменечани – Надвірну – Делятин – Яремче – Ясіня – до Рахова. Відстань між містами – 134 км, приблизна тривалість у дорозі – 3 год. Середня якість покриття – 3,19 із 5-ти.

Зі Львова їдемо спочатку до Івано-Франківська через Бібрку – Рогатин – Бурштин та Галич, а далі – по вже прокладеному шляху. Відстань від Львова до Рахова 266 км, що займе близько 5 год. 30 хв. Середня якість дороги – 3,00.

З Києва рухаємося через Житомир – Рівне – Броди, не повертаючи на Львів, їдемо через Золочів – Перемишляни – Рогатин – Бурштин до Івано-Франківська, а далі – як вже згадувалося вище. Відстань між містами – 739 км, приблизна тривалість у дорозі – 12 год.

З Харкова їдемо спочатку до Києва, а далі – по вже прокладеному вище маршруту. Відстань – 1217 км, тривалість у дорозі – близько 18 год. Середня якість дороги – 3,19.

З Одеси рухаємось спочатку трасою Київ – Одеса до Умані, звідти – до Вінниці – Хмельницького – Івано-Франківська – Надвірної – Яремче – Рахів. Відстань між містами – 898 км, тривалість у дорозі – 15 год. Середня якість – 2,98.

 

 

11 – 13 вересня – ХХII - й Гуцульський фестиваль

Де? місто Надвірна Івано-Франківської області

Що цікавого? Фестиваль присвячений збереженню гуцульського колориту та традицій. В рамках події відбуватимуться різноманітні секційні засідання, виступи етнографічних колективів та гуцульські ярмарки.

Вартість квитків: вхід вільний.

Як доїхати?

Маршрути тотожні вищенаведеним маршрутам до Рахова, тільки зупиняємося у Надвірній, що на 97 км ближче.

 

18-19 вересня – Chernihiv Jazz Open

Де? Чернігів

Що цікавого? Джазовий фестиваль – це, насамперед музика. Особливістю Chernihiv Jazz Open є рівний та потужний лайн-ап. На фестивалі виступають як професійні джазові колективи з України, так і команди з багатьох інших країн.Основний майданчик фестивалю – Чернігівський обласний музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченко, який розташований на центральній площі міста. Тут відбуваються два великі фестивальні концерти. Безкоштовні концерти молодих джазових колективів відбуваються на відкритій «Зеленій сцені» фестивалю, що розташована теж неподалік центральної Красної площі міста на початку Алеї Героїв. А шанувальників джазових джемів у невимушеній атмосфері фестиваль запрошує на афтепаті.

Вартість квитків: 140 – 200 грн.

Як доїхати?

З Івано-Франківська через Перемишляни – Золочів – Броди – Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир їдемо до Києва, а звідти - через Козелець – до Чернігова. Відстань між містами – 752 км, що займе близько 11 год. середня якість дороги - 3,25.

Зі Львова через Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир їдемо до Києва, а далі – як уже згадувалось, до Чернігова. Відстань – 688, тривалість – 9 год. Середня якість – 3,10.

З Києва до Чернігова їдемо через Бровари і Козелець. Відстань між містами – всього 147км, що займе приблизно 2год. Середня якість дороги 3,81

З Харкова через Полтаву теж рухаємось спочатку до Києва і звідти - до Чернігова. Між містами 586 км, що займе десь 7 год. 30 хв. вашого часу. Середня якість – 3, 15.

З Одеси трасою Київ-Одеса їдемо до столиці і далі – до Чернігова. Відстань – 617км, тривалість – 7 год. 30 хв. Середня якість – 3,25.

 

17 – 27 вересня – ГОГОЛЬFEST

Де? Київ

Що цікавого? Головний меседж цьогорічного фестивалю - «Дегустуй завтра вже сьогодні». Фестивальні події впродовж 11 днів проходитимуть на 14 локаціях експоцентру. Традиційно ГОГОЛЬFEST представить такі напрямки мистецтва як театр, кіно, академічна музика, візуальне мистецтво, перформанс, альтернативна музика, fashion art, дитяча програма, танець, література, еко-арт та освітня програма.

Вартість квитків: 60 грн.

Як доїхати?

З Івано-Франківська до Києва їдемо через Перемишляни – Золочів – Броди – Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир. Відстань – 603 км, тривалість – 9 год., середня якість – 3,25.

Зі Львова до Києва варто їхати через Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир. Відстань між містами – 540 км, тривалість – 7 год., середня якість – 3,28.

З Харкова до Києва 479 км, що займе близько 6 год., середня якість – 3,96.

З Одеси до Києва їхати слід стандартним маршрутом магістраллю Київ – Одеса. Відстань –474 км, тривалість – займе 5 год. 30 хв., середня якість дороги – 4,06.

 

24 – 27 вересня – Lviv Coffee Festival

Де? Львів

Що цікавого? Професіонали, експерти, люди, які горять тим, що роблять, поціновувачі якості та смаку, – усі щороку зустрічаються у Львові «на каві».

Організатори обіцяють показати, як живе світ кави, зібрати найкращих експертів, які будуть експериментувати та творити, адже кава розкривається тільки тим, хто віддає їй багато часу і праці, вивчає її, надихається нею; показатикультуру споживання кави у кав’ярнях, вдома, серед професіоналів та кавоманів.

Вартість квитків: безкоштовно.

Як доїхати?

З Івано-Франківська їдемо через Галич– Бурштин – Рогатин – Бібрку. На ці 132 км піде десь 3 ваші год.

З Києва до Львова їдемо через Житомир – Рівне – Дубно – Броди – Буськ. Відстань – 541км, тривалість у дорозі – близько 7год.

З Харкова їдемо спочатку до Києва, а далі – по вже прокладеному вище маршруту. Відстань –1019 км, тривалість у дорозі – 13год., середня якість – 4,73.

З Одеси рухаємось до Умані трасою Київ – Одеса, звідти через міста Вінниця – Хмельницький – Тернопіль їдемо до Львова. Відстань – 786 км, тривалість – 12 год., середня якість дороги – 3.26.

Завантажуйте собі на смартфон навігатор Navizor beta та подорожуйте безпечно!

Завантажити навігатор для Android можна тут: https://goo.gl/FuUZEr

Проводьте ваші дні із користю, адже життя – це не кількість днів, які ви прожили, а їх якість. І саме подорожі роблять наше життя наповненим хорошими емоціями та позитивом!

Яскравої вам осені та веселих мандрівок тільки якісними дорогами!


04.09.2015 2973 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

353
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1406
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2598 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3644
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

3003
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2153

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

623

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

474

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1642

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1805
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

298
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

512
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

814
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4994
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

364
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

889
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10134
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

518
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

271
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

379
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

406
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

726