Тлумацький УКРОП допомагав дітям та одиноким

 

/data/blog/109286/f189576991fa3f1131a7b0b73b10b1cd.jpg

 

14 червня депутати Тлумацької міської та районної рад від політичної партії УКРОП спільно з активістами партії організували та провели в місті Тлумач та районі кілька благодійних заходів.

 

Їх особливістю стало те, що на запрошення укропівців до району прибула мати Героя Небесної Сотні Романа Гурика – Ірина Гурик, пише Фіртка з посиланням на УКРОП Прикарпаття.

 

Разом з нею партійці відвідали кілька соціальних закладів. Першим з них став центр опіки дитини "Рідна оселя", що функціонує в місті Тлумач вже понад 10 років. На даний час вихованцями центру є більше 30 дітей різного віку. Є серед них і сироти, проте більшість дітей були покинуті рідними батьками.

 

Дуже теплою та цікавою була розмова працівників та вихованців закладу з Іриною Гурик. Вона розповіла про свого сина Романа, який загинув під час лютневих подій 2014 року на Майдані Незалежності в Києві, про його життя, навчання, вподобання та громадську роботу. Ірина Гурик поділилася своїми думками та переживаннями, розказала про своє життя після втрати сина, про волонтерську діяльність.

 

«Дітей та дорослих дуже вразила її розповідь, – розповідає один з організаторів заходу, громадський активіст Оксана Федорків. – Ми захоплювалювались активною громадською позицією та мужністю ще такого юного патріота нашої держави Романа Гурика. Не менше захоплення у всіх присутніх викликала і сама п.Ірина, яка виховала юного Героя».

 

Поговорили також і про патріотичне виховання молоді та проблеми, які є актуальними для них. Після того всі учасники заходу оглянули приміщення закладу та ознайомилися з побутом дітей.

 

«Приємно було побачити, що «Рідна оселя» належно дбає про своїх вихованців. Заклад облаштований новими зручними меблями, сучасним комп'ютерним класом, майстернею та невеликим швейним цехом, де діти мають змогу набувати елементарних професійних навиків, – розповідає про побачене ще один організатор заходу, депутат Тлумацької районної ради та голова районної організації УКРОПу Роман Круховський. – Тут діти отримують не лише їжу і дах над головою, а й увагу, турботу та любов».

 

Приємним сюрпризом для гостей центру став невеличкий концерт, під час якого діти і дорослі виконали разом кілька музичних номерів. Відвідувачі закладу приїхали до центру не з пустими руками. Вони привезли дітям сезонні фрукти, печиво, цукерки, інші продукти харчування, а також одяг та канцтовари.

 

Ще одним закладом, куди навідалися активісти і депутати УКРОПу, стало стаціонарне відділення для  постійного проживання одиноких непрацездатних громадян в селі Петрів Тлумацького району. Цей заклад став рідною домівкою для більш, ніж 30-ти самотніх людей похилого віку, жінок і чоловіків, які в силу різних обставин проживають тут на схилі свого життя. Саме ця категорія людей потребує особливої уваги та участі суспільства, оскільки залишились один на один з хворобами та старістю.  І лише небайдужий колектив закладу, який налічує 17 працівників,  та не часті гості єднають цих людей із зовнішнім  світом. Укропівці завітали до кожної палати, поспілкувались з кожним мешканцем, нікого не оминули своєю увагою, адже розуміють, яке велике значення має для цих людей живе і тепле спілкування. Особливо душевною вийшла розмова літніх людей з Іриною Гурик. Тут також не обійшлося без подарунків: гості закладу привезли з собою солодощі для кожного мешканця центру.

 

А наостанок представники УКРОПу завітали до територіального центру соціального обслуговування Тлумацького району, де зустрілися з колективом і обговорили проблеми закладу.

 

«Це не останній візит в ці установи. Плануємо проводити такі зустрічі періодично», – запевняють організатори заходу.

 

/data/blog/109286/746cf95c9a8dc55ba53099439b7f2f7a.jpg


17.06.2016 637 0
Коментарі (0)

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

552
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3121
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21225
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2063
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1558 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2431

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

286

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

217

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

817

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2227
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

243
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

516
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1068
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

233
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

847
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

810
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

735
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8298
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

366
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1050 5
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2238 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

941