Про що мріє пересічний українець? Чим його мрії відрізняються, наприклад, від американської мрії?
Сьогодні більшість українців мріє, щоб одного дня прокинутись і почути нарешті про довгоочікуваний мир та спокій на рідній землі, щоб на веб-сайті BBCчи «Української правди» не прочитати жодної сумної новини.
Цей рік видався дуже важким для всіх нас, і так хочеться абстрагуватись від негативно забарвлених подій і помріяти…помріяти про більш приземлені речі, як от: цікаву подорож до Мадагаскару, стрибок з парашута, поїздку в Диснейленд, купівлю велосипеду, підзорної труби чи професійного фотоапарату…А далі можна помріяти про цікаву роботу чи хобі, наукове відкриття чи навчання у престижному університеті, відкриття власної крамнички. І от дуже б хотілось, щоб ці мрії змогли здійснитись в Україні та не змушували українців масово виїжджати за кордон для реалізації своїх мрій чи мрій батьків, дітей, онуків та ін.
Мрії формують наше майбутнє. Те, про що Ви мрієте, відбудеться більш очевидно, ніж те, про що Ви не мрієте. Умовою існування будь-якої мрії є її досягнення. Якщо Ви не здійсните свою мрію, то вона втомиться чекати і стане мрією когось іншого. Нам потрібно діяти і постійно прагнути до мрій. Як писав Пауло Коельйо «Самі по собі мрії ніколи дійсністю не стануть», тому їм треба в цьому допомагати.
Інколи важко признатись самому собі, а тим більше друзям чи родичам, що у Вас є якась неординарна мрія. Важко повірити у свої сили і спробувати матеріалізувати цю мрію. Але ж і Білл Гейтс і Стів Джобс були мрійниками, які просто повірили у власні сили і власною наполегливістю таки змогли досягти успіху.
Тож не зволікайте і приходьте на TEDxIvano-Frankivsk27 вересня 2014 р. Будемо мріяти і діяти разом!
Христина Вінтонів