Світлотехнічне обладнання для будинків і квартир від компанії Eglo

Сучасні види освітлювальних пристроїв мають подвійне призначення. Вони не тільки є пристроями, що створюють освітлення у приміщеннях або зовні, але й служать прикрасами інтер'єрів. Саме тому вибір таких виробів здійснюється на основі низки технічних параметрів, а також зовнішнього вигляду та стилю оформлення. Велике різноманіття різновидів дає можливість сучасному споживачеві вибирати оптимальні варіанти залежно від відповідних потреб.

Світильники: їх види та особливості

Класифікують світильники на види за конструктивними параметрами, місцем їх встановлення, способом кріплення, а також температурою світіння, призначенням та іншими критеріями. Велика різноманітність моделей пропонує Егло каталог, де зібрані вироби, які можна вибрати для облаштування будь-якого приміщення в будинку, офісі або на присадибній території. Проаналізуємо різновиди світильників за основними їх критеріями:

  1. Освітлення зовнішнє та внутрішнє. Освітлювальні прилади випускаються спеціально як для використання всередині приміщень, так і зовні. Важлива відмінність між пристроями полягає у ступені їх захисту від впливу вологи та пилу. Призначені для експлуатації всередині приміщень люстри, стельові та настінні світильники мають ступінь захисту IP20. Лише прилади для ванних кімнат та санвузлів відрізняються підвищеним рівнем захисту, який може досягати максимальних показників IP54. Вуличні світильники мають найвищі параметри герметичності, тому вони захищені від проникнення вологи та пилу, що гарантує не лише їхній великий термін служби, але ще й безпеку експлуатації.
  2. Спосіб монтажу та місце розташування. За цими критеріями виділяють такі види світлотехнічних приладів: настільні, настінні, стельові, підлогові, врізні та інші. Монтаж виробів здійснюється за допомогою спеціальних монтажних планок, які заздалегідь фіксують гвинтами до стіни або стелі. Вбудовувані моделі розміщуються усередині ніш, виготовлених із гіпсокартонних плит. Садові світильники кріпляться в землю або монтуються на бетонній основі за допомогою анкерів.
  3. Дизайн виконання. Один із найважливіших критеріїв вибору світильників для приміщень у будинку чи квартирі. Виробники пропонують світлотехнічні прилади різних стилів виконання: класичні, лофт, старовинні, модерн, хай-тек та інші. Вибір відповідних варіантів здійснюється на підставі наявного стилю приміщення, або в залежності від того, в якому форматі планується облаштування кімнати.
  4. Лампи та цоколі. Різні варіанти світильників оснащуються відповідними типами цоколів, під які підходять певні джерела світла. Найбільш поширені моделі – E27 та E14, які призначені для ламп розжарювання, світлодіодних та енергозберігаючих джерел світла. Існує багато різних модифікацій типів патронів, що свідчить про можливість застосування ламп. Важливо, що деякі моделі світильників поставляються з лампами, інші вимагають їх окремого придбання.

Найсучаснішими є моделі світильників із вбудованими світлодіодними модулями. Вони вирізняються економічним споживанням енергії, можливістю створення певної температури світіння, а також великим ресурсом. І лише один із головних їхніх недоліків — висока вартість.

Особливості правильного вибору

Питання вибору світильників для будинку завжди було і залишається актуальним. Щоб підібрати оптимальний варіант, який задовольняв би всім вимогам, знадобиться витратити чимало часу і зусиль. Адже існує дуже велика кількість різних технічних параметрів, які враховуються при виборі варіантів.

Однак не варто забувати про такий важливий момент, як виробник. Від цього параметра залежить не тільки якість світильників, але ще й їхній ресурс, а також ціна та безпека експлуатації. Популярні моделі світлотехнічних приладів від виробника Eglo мають хорошу репутацію та характеризуються такими перевагами, як надійність, великий асортимент модифікацій, якість та доступні ціни.

Партнерський матеріал


09.11.2021 946
Коментарі ()

09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

330
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

654
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1938
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3415
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1252
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1258

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1397

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

400

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1054

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1220
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24183
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

432
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2590
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

471
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1424
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

621
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15288
01.07.2025

Плакати Нікіти Тітова надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається. Художник прагне, аби про героїзм українців знали в усьому світі.  

421
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

1127 1
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

557
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

460
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

541