Світлотехнічне обладнання для будинків і квартир від компанії Eglo

Сучасні види освітлювальних пристроїв мають подвійне призначення. Вони не тільки є пристроями, що створюють освітлення у приміщеннях або зовні, але й служать прикрасами інтер'єрів. Саме тому вибір таких виробів здійснюється на основі низки технічних параметрів, а також зовнішнього вигляду та стилю оформлення. Велике різноманіття різновидів дає можливість сучасному споживачеві вибирати оптимальні варіанти залежно від відповідних потреб.

Світильники: їх види та особливості

Класифікують світильники на види за конструктивними параметрами, місцем їх встановлення, способом кріплення, а також температурою світіння, призначенням та іншими критеріями. Велика різноманітність моделей пропонує Егло каталог, де зібрані вироби, які можна вибрати для облаштування будь-якого приміщення в будинку, офісі або на присадибній території. Проаналізуємо різновиди світильників за основними їх критеріями:

  1. Освітлення зовнішнє та внутрішнє. Освітлювальні прилади випускаються спеціально як для використання всередині приміщень, так і зовні. Важлива відмінність між пристроями полягає у ступені їх захисту від впливу вологи та пилу. Призначені для експлуатації всередині приміщень люстри, стельові та настінні світильники мають ступінь захисту IP20. Лише прилади для ванних кімнат та санвузлів відрізняються підвищеним рівнем захисту, який може досягати максимальних показників IP54. Вуличні світильники мають найвищі параметри герметичності, тому вони захищені від проникнення вологи та пилу, що гарантує не лише їхній великий термін служби, але ще й безпеку експлуатації.
  2. Спосіб монтажу та місце розташування. За цими критеріями виділяють такі види світлотехнічних приладів: настільні, настінні, стельові, підлогові, врізні та інші. Монтаж виробів здійснюється за допомогою спеціальних монтажних планок, які заздалегідь фіксують гвинтами до стіни або стелі. Вбудовувані моделі розміщуються усередині ніш, виготовлених із гіпсокартонних плит. Садові світильники кріпляться в землю або монтуються на бетонній основі за допомогою анкерів.
  3. Дизайн виконання. Один із найважливіших критеріїв вибору світильників для приміщень у будинку чи квартирі. Виробники пропонують світлотехнічні прилади різних стилів виконання: класичні, лофт, старовинні, модерн, хай-тек та інші. Вибір відповідних варіантів здійснюється на підставі наявного стилю приміщення, або в залежності від того, в якому форматі планується облаштування кімнати.
  4. Лампи та цоколі. Різні варіанти світильників оснащуються відповідними типами цоколів, під які підходять певні джерела світла. Найбільш поширені моделі – E27 та E14, які призначені для ламп розжарювання, світлодіодних та енергозберігаючих джерел світла. Існує багато різних модифікацій типів патронів, що свідчить про можливість застосування ламп. Важливо, що деякі моделі світильників поставляються з лампами, інші вимагають їх окремого придбання.

Найсучаснішими є моделі світильників із вбудованими світлодіодними модулями. Вони вирізняються економічним споживанням енергії, можливістю створення певної температури світіння, а також великим ресурсом. І лише один із головних їхніх недоліків — висока вартість.

Особливості правильного вибору

Питання вибору світильників для будинку завжди було і залишається актуальним. Щоб підібрати оптимальний варіант, який задовольняв би всім вимогам, знадобиться витратити чимало часу і зусиль. Адже існує дуже велика кількість різних технічних параметрів, які враховуються при виборі варіантів.

Однак не варто забувати про такий важливий момент, як виробник. Від цього параметра залежить не тільки якість світильників, але ще й їхній ресурс, а також ціна та безпека експлуатації. Популярні моделі світлотехнічних приладів від виробника Eglo мають хорошу репутацію та характеризуються такими перевагами, як надійність, великий асортимент модифікацій, якість та доступні ціни.

Партнерський матеріал


09.11.2021 929
Коментарі ()

13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

341
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

13863 1
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1584
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

877
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6151
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1729

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

643

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1470

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1281

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1170
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

524
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

664
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1585
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

608
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

891
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5928
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13686
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

256
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

554
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

489
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

799 2