Світлодіодне освітлення - інвестиція за рахунок власної економії: програма фінансування

З кожним роком у світі з’являються нові технології, які допомагають людям не тільки розумно управляти, а ще й заощаджувати. Енергоефективність стала модним і необхідним трендом. Люди розуміють, що змінювати "лампочки Іліча" є актуальним кроком, адже питанням сьогодення є економія на витратах електроенергії, особливо якщо це стосується вуличного та промислового освітлення.

Про те, як правильно заощадити та при цьому отримати якісне освітлення Фіртка поспілкувалася з директором ТОВ «Ледпроект» Віталієм Вербовим.

Так, основною спеціалізацією компанії являється вуличне та промислове світлодіодне освітлення, а також системи управління освітленням у містах. До речі, «Ледпроект» - перші в Івано-Франківській області запровадили систему інтелектуального управління освітленням, яка надає змогу із мобільного телефону управляти вуличним світильником, знімати показники його роботи.

«Вартість тарифу на електроенергію ростиме і за прогнозами НКРЕКП у 2021 році буде приблизно 4,5 грн за 1 Квт/год. Тобто, одна лампа розжарювання потужністю 1 КВт (типова при вуличному освітленні) при 8 годинах роботи на добу, в місяць нестиме витрати 1000 грн. При встановленні світлодіодного освітлення з тим самим рівнем освітленості, ваші витрати можуть становити лишень 100 грн в місяць, а гарантійний термін роботи світильника - до 10 років. На сьогоднішній день ринок готовий запропонувати популярну світлодіодну лампочку на 10 Вт за 30 грн. Вартість лампочки розжарювання на 100 Вт 6 грн. Вигода очевидна оскільки витрати на електроенергію на світлодіодну лампочку за місяць становитимуть близько 10 грн, а на лампочку розжарювання 100 грн. За перший же місяць ви повернете собі вартість і ще буде добра економія», - розповів Віталій Вербовий.

Також, варто наголосити, основною перевагою світлодіодних ламп перш за все є низьке споживання електроенергії та довговічність. До прикладу, світлодіодна лампа на 10 Вт світить так само, як лампа розжарювання на 100 Вт або як люмінесцентна на 40 Вт. При цьому світлодіодні лампи мають на даний момент п’ятирічні гарантійні терміни роботи. Щодо утилізації, то переваги очевидні, оскільки світлодіодну лампочку можна утилізувати, як звичайний побутовий пластик.

Віталій Вербовий також порадив, як правильно підібрати необхідне Вам освітлення: 

"Формула досить проста: для підбору рівня освітленості існують чітко прописані вимоги у ДБН (державні будівельні норми) для різних об’єктів та типів доріг. Щодо мешканців міста, то найпростіше орієнтуватися по тому, як світить лампа розжарювання, наприклад у 100 Вт і чи вам її достатньо у кімнаті. Якщо так, то ділити на 10 і берете відповідну світлодіодну лампочку. Також варто врахувати, що на відміну від ламп розжарювання, світлодіодні мають різні «кольори світла», а саме «теплий» (аналог жовтого свічення лампочки розжарювання), «нейтральний» (аналог свічення люмінесцентної лампочки) та «холодний» (аналог свічення ртутних лампочок). Для житлових будинків найбільше підходять світлодіодні лампочки із «нейтральним» кольором свічення (для житлових кімнат), для гаража «холодний».

Цікаво, що «Ледпроект» спільно із ТОВ «Шредер» (бельгійська компанія, заснована у 1907 році. На світлотехнічному ринку України з 1990 року. Сучасний завод у Тернополі виготовляє світильники головним чином на експорт у країни ЄС. За роки роботи в Україні встановлено та успішно працюють понад 600 000 світильників виготовлених на заводах компанії) та АБ «Укргазбанк» розробили програму фінансування заміни освітлення, перевагою якої є те, що світильники, які ви придбаєте, ідуть в заставу по фінансуванню і не потребують жодної додаткової оцінки.

«Фактично термін реалізації проєкту залежить від рішення банку про надання фінансування, яке приймається до тижня часу. Хочу наголосити, що у фінансування включаються і витрати на монтажні роботи. З практичного досвіду, фактична реалізація проєкту триває до трьох місяців. До ваших послуг створено повний пакет послуг, який включає безкоштовні світлотехнічні розрахунки, розрахунки по енергоощадності та інвестиційної привабливості проекту», - додав Віталій Вербовий.

Варто додати, що АБ «Укргазбанк» має більше 3-ох років практичного досвіду кредитування ОСББ, також банк єдиний, котрий співпрацює із міжнародною організацією IFC, має власний центр енергоефективності та власних консультантів з питань енергомодернізації у житловому секторі. АБ «Укргазбанк» першим в Україні почав кредитувати ОСББ, у пріоритетних клієнтах є також комунальні підприємства.

«Ця програма вигідна всім сторонам: наша компанія отримує свою рентабельність, банк забезпечує фінансування перспективних клієнтів та їх обслуговування, а клієнт – сучасне енергоощадне освітлення, довгострокові  привабливі інвестиції без потреби залучати власні обігові кошти», - пояснив Віталій Вербовий.

Детальну інформацію про компанію та її проєкти Ви можете знайти за ПОСИЛАННЯМ.


Коментарі ()

26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

631
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1824 6
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1112 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

534
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6886 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11356 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

317

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1050

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1096

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1091
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

260
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1064
12.03.2024

Популярний дієтолог Майкл Мослі назвав п'ять груп продуктів, які варто включити до свого раціону для схуднення.

829
26.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

723
25.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

649
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2925
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4420
25.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18422
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

292
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

337
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

647
12.03.2024

Президент Володимир Зеленський 7 березня погодив кандидатуру ексголовнокомандувача Збройних Сил Валерія Залужного на посаду посла України у Великій Британії.   

750