
У четвер 24 квітня, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу провели Технопікнік. Його організували для учнів 9–11 класів, їхніх батьків, вчителів та всіх охочих.
Про це пише Фіртка з місця події.
Так, учасники Технопікніка мали можливість оглянути нафтову качалку, поринути у віртуальну реальність у Центрі дистанційного навчання. Також для охочих провели хімічне шоу, демонстрацію робототехніки та інновацій, прогулянку на електромобілі, презентації від інститутів та коледжів ІФНТУНГ, показали геологічний музей тощо.
Ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Ігор Чудик розповідає, що захід під назвою «Технопікнік» проводять вдруге. Він стає традиційним заходом профорієнтаційного характеру та ознайомлює абітурієнтів зі закладом, з навчально-науковим середовищем.
"Технопікнік також присвячений нашій природничій діяльності, екологічній сфері покриття наших послуг університетом в освіті та науці. Робимо це для того, аби абітурієнт міг зорієнтуватися, який вибір йому зробити завтра, йдучи на НМТ, щоб вступити в той університет, який йому припаде до душі.
Ми це робимо з повною віддачею для основного стейкхолдера, яким для нас є абітурієнт, зорієнтувавши його, посиливши можливості вибору для того, аби влитися в студентство, у випускники університету з гарною заробітною платою, з перспективою кар'єрного росту, з можливістю себе реалізовувати не тільки в Україні, але й за межами, набираючись там досвіду, а також достойно жити в Україні", — каже Ігор Чудик.
За словами ректора, захід характерний тим, що з абітурієнтами спілкуються студент закладу.
"Технопікнік — це день відкритих дверей, але в новому форматі: більше насичений прикладними знайомствами абітурієнтів з тим, що відбувається в університеті. Бо день відкритих дверей більше охоплює спілкування з науково-педагогічними працівниками, з ознайомленням з освітнім контентом, а тут є його унаочнення.
Особливість і відмінність від попередніх форматів полягає в тому, що спілкування абітурієнта відбувається саме зі студентом, який ще вчора був абітурієнтом. Краща комунікація відбувається саме на рівні їхнього однопоколінного сприйняття.
Є і науково-педагогічні працівники, які фокусують увагу на певні процеси, але щоб атмосфера в цьому спілкуванні була максимально наближена до абітурієнта, основним гідом є саме наш студент", — зауважив Ігор Чудик.
Директорка інформаційно-медійного центру університету Оксана Лаба каже, цьогоріч подію масштабували, зокрема представили більше локацій, аніж минулого року.
"Технопікнік — це наше свято технологій на природі, тому що ми університет технологічний, технічний і ми маємо, що показати. Це й інноваційні технології, які використовуються і в навчальному процесі, і в наукових розробках.
Наша головна мета – щоб абітурієнти, майбутні студенти не робили свій вибір наосліп, а перед тим, як подаватимуть документи на вступ, отримали максимум інформації, знали та бачили, що вони обирають для себе, що їх чекає під час навчання.
Ми прагнемо до того, аби абітурієнти робили вибір свідомий, і ми власне для цього докладаємо максимум зусиль. Ми показуємо сьогодні все найцікавіше, які розробки є в нашому університеті", — розповіла Оксана Лаба.
Так, на заході представили всі вісім інститутів і факультетів, які є в структурі університету. Окрім того, цьогоріч вперше взяли участь два коледжі — коледж електронних приладів та нещодавно приєднаний Дружківський коледж архітектури і будівництва.
"У нас є такі цікавинки, як польова кухня — це наша окрема локація. Є центр інноваційного розвитку, де представили найновіше обладнання. Це більше десятка локацій і ми запрошуємо абітурієнтів, всіх охочих познайомитися з ними", — резюмує Оксана Лаба.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
"Університет не існує у вакуумі": в ІФНТУНГ обговорили співпрацю з бізнесом (ФОТО)
Онлайн-платформа "Пульс": підприємці Івано-Франківщини долучились до загальнонаціональної зустрічі
В Івано-Франківську проведуть ярмарок вакансій та презентують успішний досвід ветеранського бізнесу