Восьмий день весни. Багато тюльпанів та відкриток. Вітаємо всіх з Міжнародним днем жінок-трудівниць, адже саме такою є автентична назва цього свята.
Оскільки саме з ініціативи Клари Цеткін в далекому 1910 році було прийняте рішення щодо проголошення Міжнародного жіночого дня, то Студентське Братство організувало міні флеш-моб, присвячений цій події. Метою даної акції було пояснити саму історію походження свята, адже ми повинні знати, що саме святкуємо.
8 березня у місті Івано-Франківську на Вічевому майдані сталося неймовірне. Сама велика Клара Цеткін та її незмінна товаришка Роза Люксембург вирішили привітати всіх з днем жінок-трудівниць. Ці дві революціонерки розповідали чарівним мешканкам Івано-Франківська про історію походження свята, адже наприкінці ХІХ століття в Західній Європі і в США восьме березня був днем громадських виступів повій. Також мешканцям міста роздавали буклети з детальною інформацією та пропонували калоші на продаж із 30 процентною знижкою, з нагоди свята.
Івано-Франківці зустрічали товаришку Клару та її подругу Розу з деяким здивуванням та посмішками на обличчях. Оскільки український народ у своїй основі є християнським і належить до сім’ї європейських народів, нав’язане силоміць свято 8 березня є чужим для нас. Тому, святкувати чи ігнорувати – це особиста справа кожного.
13