Суперфіналісти «Голосу країни-6» розповіли про свої заповітні мрії

 

/data/blog/107629/291f1a5e93a0948f05f8956eb9a800b4.jpg

 

Уже в неділю, 29 травня, о 21:00 на телеканалі «1+1» відбудеться грандіозний суперфінал «Голосу країни-6».

 

Телеглядачі шляхом смс-голосування та телефонних дзвінків виберуть найкращого з чотирьох фіналістів - того, хто отримає звання «голосу країни», пісню, кліп і квартиру в Києві.

 

Суперфінал буде складатися з трьох раундів, за підсумками кожного з них проект буде залишати один з вокалістів. Фіналісти виконають як сольні пісні, так і дуетні композиції зі своїми тренерами.

 

Пропонуємо згадати історії чотирьох суперфіналістів «Голосу країни-6».

 

19-річна Віталіна Мусієнко з команди Святослава Вакарчука, незважаючи на свій юний вік, зуміла здивувати глядачів «Голосу країни» своїм потужним магічним вокалом.

 

На «сліпих прослуховуваннях» вона заспівала пісню «Відьма» Ілларії та змусила плакати Святослава Вакарчука. Дівчина з маленького села Котельва на Полтавщині вчиться в університеті за спеціальністю «мікро та наноелектроніка», але мріє займатися творчістю, відроджуючи українську музику і культуру.

 

«Я завжди буду співати українською мовою, тому що це мова мого народу. У цьому мої погляди сходяться з моїм тренером Святославом Вакарчуком. Я рада, що живу в такій країні, розмовляю і пишу вірші українською мовою. Свої вірші я вперше поклала на музику саме на «Голосі країни», - каже Віталіна.

 

Музикант в четвертому поколінні 18-річний Влад Каращук з команди Івана Дорна завжди знав, що пов'яже своє життя зі сценою. Батьки вклали в нього всі музичні знання, якими володіють самі, супроводжували і підтримували на багатьох вокальних конкурсах. Для хлопця дуже важливі сімейні цінності. Він хоче реалізувати мрію своїх батьків - виступити на одному з найпрестижніших майданчиків для виконання класичної та джазової музики Карнегі-хол в Нью Йорку, щоб прославити українських сучасних музикантів у всьому світі.

 

На проекті Влад Каращук уособлює сучасну і прогресивну музику. Вокаліст щасливий, що потрапив в команду Івана Дорна, адже тренер надихає його на створення модної сучасної української музики, яка була б популярна у всьому світі. Крім того, Владу імпонує творчість Джастіна Тімберлейка. «Мене часто з ним порівнюють оточуючі. Пам'ятаю, як в дитинстві побачив телеверсію його концерту на стадіоні у США. У той момент у мене мурашки пробігли по шкірі, загорівся бажанням робити щось нове, прогресивне, те, що полюбить багатомільйонна аудиторія», - каже Влад Каращук.

 

Для 18-річної бандуристки з Полтави Інни Іщенко участь у «Голосі країни-6» - щасливий випадок, який виявився шансом змінити все життя. З самого дитинства вона була свідком домашнього насильства з боку батька. Інна залишилася жити одна в Полтаві, щоб закінчити музичне училище. Справитися з проблемами в сім'ї їй допомагала музика, а «другою половинкою» для неї стала бандура. Дівчина заробляє, граючи в парку. Саме там одного разу компанія слухачів розповіла їй про кастинг на «Голос країни», що проходив у Полтаві.

 

33-річний Павло Палійчук з команди Потапа ще зі студентських років мріяв стати професійним вокалістом і виступати на великій сцені. Але після народження сина, для того щоб прогодувати сім'ю, Павлу довелося підробляти спочатку будівельником і збирачем меблів, а згодом - ведучим весіль та корпоративів. Зневірившись, він готовий був емігрувати з України в пошуках кращої долі. Але «Голос країни» повністю змінив його плани і змусив знову боротися за свою мрію. Незважаючи на те, що Павло вже двічі був одружений, сімейне щастя поки не знайшов. Він мріє зустріти свою другу половинку, прагне будувати своє майбутнє заради сина і бути гідним прикладом для нього.


27.05.2016 477 0
Коментарі (0)

25.05.2025
Олег Головенський

Фіртка підготувала «змішаний» рейтинг задекларованих зарплат місцевих посадовців, в який входять керівники рад та державних (військових) адміністрацій Івано-Франківщини та районів області.  

187
23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

1530 2
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1799 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2617
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2365 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7601

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

371

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1083

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1156

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1942
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

324
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

704
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

942
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3150
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

971
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1996
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

1048
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35193 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

322
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

530
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

671
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

998