Студенти-економісти з Івано-Франківська перемогли на Міжнародному конкурсі

1-2 червня на базі Кременчуцького національного університету проходив Міжнародний конкурс студентських наукових робіт. Цьогоріч конкурс відбувається за підтримки Міністерства освіти і науки України під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

Про це пише Фіртка з посиланням на сайт Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

"З приємністю повідомляємо, що за результатами проведення підсумкової науково-практичної конференції, конкурсна наукова робота, підготовлена студентом спеціальності «Економіка» Прикарпатського національного університету Богданом Чепигою та студенткою освітньої програми «Системна динаміка» університету Бергена (Норвегія) Ксенією Гаджун за темою “Modeling of debt security threshold levels evaluation processes”, виконана під науковим керівництвом доцента кафедри економічної кібернетики Андрія Пілька була відзначена Дипломом II ступеня!

Конкурсна робота, присвячена розробці науково-методичного інструментарію оцінювання рівня боргової безпеки, завдяки якому стає можливою постановка та емпіричне вирішення задачі моделювання порогових рівнів даної складової економічної безпеки держави", - йдеться в дописі.

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт – важливий етап роботи зі студентами, участь та перемога в якому стимулює інноваційну діяльність здобувачів освіти, сприяє розширенню міжнародних зв’язків та інтеграції України у світовий освітньо-науковий простір. Загалом, в конкурсі, який проводився за 11 спеціальностями, взяли участь 1121 студенти з 144 закладів вищої освіти України, а також представники таких країн як Австрія, Азербайджан, Болгарія, Велика Британія, Греція, Грузія, Естонія, Ізраїль, Індія, Іспанія, Італія, Ірландія, Казахстан, Китай, Латвія, Литва, Молдова, Нігерія, Німеччина, Норвегія, Польща, Сербія, Словаччина, Словенія, Сполучені Штати Америки, Туреччина, Франція, Чехія, Швейцарія.

Підсумкове онлайн-засідання галузевої конкурсної комісії Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 051 «Економіка» відбулось 2 червня.

До складу галузевої конкурсної комісії увійшли 37 осіб, серед яких 22 – представники України (18 представників ЗВО, 4 – бізнесу та державних структур), а 15 – представники інших держав (Марокко, Грузія, Чехія, Греція, Португалія, Німеччина, Туреччина, Норвегія, Гана, Польща, Азербайджан, Нідерланди, Естонія, Австрія). За підсумками подвійного «сліпого» рецензування галузевою конкурсною комісією було обрано 49 найкращих наукових робіт, автори яких були визначені претендентами на перемогу в конкурсі.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також: 

Безпечний похід у гори: що взяти, як підготуватись та куди піти новачкам

Зустріч з дикими тваринами у Карпатах: як діяти та чому не варто панікувати

«Зсунулися в обрив»: як завдяки GPS-моніторингу шукають туристів у Карпатах


06.06.2023 Тіна Любчик 524
Коментарі ()

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2626
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20295
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1787
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1274 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2297
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3925

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

429

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2044

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

736

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1342
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

410
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

935
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24435
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

677
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

630
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

776
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1669
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8108
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

577
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

810
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2098 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

767