Згідно з результатами дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», якби вибори до Верховної Ради України відбувалися на початку жовтня 2013 року, то участь у них взяли б близько 70% виборців.
Разом з тим, якби вибори Президента України відбулися початку жовтня, то участь у них взяли б близько 73% виборців. Найвищий рівень мобілізації фіксується на Заході (близько 80%), найнижчий – на Донбасі та Півдні країни (близько 50%).
Вибори до Верховної Ради України
Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися на початку жовтня 2013 року, то перемогу здобула б Партія регіонів. Так, 23% опитаних (серед тих, хто взяв би учать у виборах) проголосували б за Партію регіонів, 22% – за Батьківщину, 18% – за УДАР, 9% – за Комуністичну партію, 7% – за Свободу. Ще близько 6% виборців підтримали б інші партії, не визначились з вибором – 14%.
Для коректного порівняння показників партій з результатами виборів, було проведено перерозподіл «невизначених». В результаті отримуємо: якби вибори до Верховної Ради України відбувалися на початку жовтня 2013 року, то за Партію регіонів проголосували б 27% виборців, за Батьківщину – 26%, за партію УДАР – 21%, за КПУ – 10%, за Свободу – 9%. Інші партії – близько 7%.
Вибори Президента України
Якби вибори Президента України відбувалися на початку жовтня 2013 року, і Ю.Тимошенко брала би в них участь, то В.Януковича підтримали б 24% опитаних (серед тих, хто взяв би учать у виборах), 21% – Ю.Тимошенко, 19% – В.Кличка, 7% – П.Симоненка, 6% – О.Тягнибока, 2% – П.Порошенка. Інших кандидатів підтримали б близько 5% виборців, не підтримали б жодного – близько 4%, не визначились з вибором – 11%.
У разі якщо Ю.Тимошенко не братиме участі у виборах (а А.Яценюк братиме), то В.Януковича підтримали б 24% опитаних, 20% – В.Кличка, 17% – А.Яценюка. Крім того, по 7% підтримали б О.Тягнибока та П.Симоненка, 3% – П.Порошенка. Інших кандидатів підтримали б близько 5% виборців, не підтримали б жодного – близько 5%, не визначились з вибором – 12%.