Що нардепи хочуть зробити з українськими повіями

 

/data/blog/87277/488e69c2ba9b08710654f4071d2f9a24.jpg

 

Законодавча легалізація проституції в України перетворилася на цирк.

 

Сьогодні нардеп від "Самопомочі" Андрій Немировський зареєстрував у Раді проект закону про регулювання проституції та діяльності секс-закладів (№3139).

 

Дійсно, тема про легалізацію проституції для України не нова. Раніше за державне урегулювання питання висловлювалися депутат від БПП Юрій Луценко та головний міліціонер Києва Олександр Терещук.

 

Однак автор законопроекту демонструє новаторський підхід.

 

У пояснювальній записці розповідається про користь законопроекту та наголошується, що у більшості розвинених країн Європейського Союзу проституція легалізована.

 

Особливо робиться акцент на досвіді Нідерландів, де "борделі виставляють свій товар прямо у вітринах".  Тут прослідковується певна нелогічність, адже автор, з одного боку, ніби й хоче стати на захисті повій, але в той же час називає секс-робітниць "товаром".

 

"Так, у знаменитому на весь світ "Кварталі червоних ліхтарів" в Амстердамі ви можете спокійно вибрати будь-яку вподобану дівчину і усамітнитися з нею", - художньо описуються переваги законопроекту.

 

Крім того, для зручності туристів наведені ціни на інтимні послуги у Греції для клієнтів з різним гаманцем:

"Ціна повії в недорогому борделі в центрі міста – близько 30 євро. Виклик дівчини додому – від 70 євро", - розповідається у поясненні.

 

Вільний, як для офіційного документу, стиль написання пояснюється просто: текст пояснювальної записки був зідраний з інтернет-підбірки про секс-туризм "ТОП-5 країн Європи з легальною проституцією".

 

 У статті також розповідається, що багато повій є громадянками Росії та України, які поїхали на заробітки, однак автор законопроекту вирішив не акцентувати на цьому.

 

скрин-шотУ тексті проекту закону повідомляється, хто такі повії і як саме вони повинні регламентувати свою діяльність. Так повія – "це фізична особа – підприємець, яка надає послуги інтимного характеру, виконує статевій акт з іншою особою на платній основі".

 

Під проституцією розуміють "послуги інтимного характеру, а саме еротичний, порнографічний показ, демонстрація особою тіла іншій особі на платній основі". Про сам статевий акт чомусь не йдеться.

 

Стаття 5 під лаконічною назвою "діяльність повії" визначає, що повія таки може надавати послуги інтимного характеру, виконувати статевий акт з іншою особою на платній основі у секс-закладі.

 

Крім того, якщо закон пройде всі інстанції, тепер відвідувач зможе провести час у товаристві повій лише пред’явивши паспорт. Також статті за заняття проституцією будуть виключені із Кримінального кодексу.

 

"При вході до секс-закладу власник секс-закладу або уповноважена ним особа зобов’язана ідентифікувати фізичну особу – відвідувача секс-закладу шляхом пред’явлення нею документа", - говориться у проекті закону. 

 

Крім того, тепер держава буде зобов’язана "сприяти розвитку секс-закладів, вживати заходів підвищення іміджу повій та організувати для них профспілки".

 

Реалізацію державної політики у сфері проституції здійснюватиме Кабмін безпосередньо та центральний орган виконавчої влади.

 

Справді, багато країн Європи легалізували проституцію з метою регламентувати діяльність та захистити права робітниць секс-індустрії, які дуже часто страждають від жорстокого поводження або взагалі перетворюються на рабинь. Викликає подив інше: поверхневий, навіть студентський, підхід українських законотворців до справді суспільно-важливої гострої теми.

 


22.09.2015 522 0
Коментарі (0)

29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

431
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1566
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2830
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2385
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2369
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

7031 61

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

270

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

525

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1372

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1457
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

482
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

343
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

731
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

232
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26823
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

694
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10646 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

246
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

254
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

572
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

722
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

777