ШІСТЬ ЗАПИТАНЬ Ігорю Насалику

ШІСТЬ ЗАПИТАНЬ Ігорю Насалику«Фіртка» задала традиційних ШІСТЬ ЗАПИТАНЬ меру Калуша, лідеру Української партії Ігорю Насалику.

 

Українська партія має хороше представництво в Івано-Франківській обласній раді, яку позицію будете займати?

Так, ми маємо 15 представників від Української партії в Івано-Франківській обласній раді. Розглядаємо людей згідно професіоналізму та виконаної роботи, а також як вони вбачають розвиток нашого регіону. Ми хочемо відбудувати прозорі, зрозумілі правила гри, особливо це стосується фінансових потоків, субвенцій, субсидій. Територіальні громади, які знаходяться в нашій області мають знати, що про них думають, як планують змінювати їхнє соціально-економічне становище.

Обласна рада тільки на 2% політична, решта це – щоденна робота. Робота депутатів безперечно оцінюється роботою комісій, прийнятих рішень на розвиток нашої області. Саме найгірше, що політичні партії стоять над громадами. А ми хочемо громаду поставити над політичною партією, щоб політичні партії служили громаді, а не навпаки. Це вдалось зробити нам у Калуші, думаю вдасться і в області.

 

Ви були в опозиції до Михайла Вишиванюка, як складається у вас стосунки сьогодні із чинним губернатором?

Ми прийшли із одним лозунгом зробити наше місто Калуш, нашу область іншою. Людям набридли пусті обіцянки про те, що завтра все зміниться на краще. Ми прийшли із своєю програмою, яка розрахована на чотири роки.

Я більше ніж впевнений, що ми її реалізуємо. У нас сьогодні ті стосунки, які повинні бути між губернатором і міським головою, тобто я отримую у багатьох питаннях підтримку, у деяких раджу щось інше, інколи Михайло Васильович бере до уваги, інколи ні.

Протистояння не має. Воно було, коли я був депутатом Верховної ради України. Тоді я не міг зрозуміти чому кошти обласного бюджету йдуть на будівництво президентської дачі в селищі Гута, у той час школи, лікарні в області були недофінансовані.

 

Яка сьогодні ситуація із виділенням коштів на подолання екологічних проблем у Калуші?

Кошти на подолання екологічних проблем є, розпорядник – обласна державна адміністрація, вона контролює процес. Я можу тільки допомагати, в процесі напряму ми не задіяні. Щодо не видання депозиту банком «Родовід», то це проблеми сьогоднішньої державної адміністрації, оскільки було ризиковано і необдумано покласти ці кошти в «Родовід», а тепер їх не можливо зняти.

Напевне, треба шукати інші механізми. Я, до речі, запропонував, щоб за виконанні роботи розраховувались векселями цього банку. Таким чином підприємці, які виконують роботи щодо подолання екологічних проблем у місті Калуші, будуть зацікавлені, щоб ці кошти повернути.

 

Вас називають шоуменом в політиці, що можете з цього приводу сказати?

Дві речі про які я говорив і вони викликали загальний сміх: перше – перепоховання Степана Бандери в Калуші, через два роки цю ідею у нас просто вкрали і реалізовують в іншому місці, друге – будівництво гідроелектростанцій; не стільки з метою вироблення електроенергії, а з метою регулювання водяних потоків, в тому числі в антипаводкових цілях.

Остання ідея протягом трьох років викликала у всіх сміх. Зараз це вже президентська програма. Сьогодні говорю про те, що буде безкоштовна медицина у Калуші – посміхаються. В 2011 році посміхатись не будуть. Сміялись також у 2007 році, коли я сказав що бюджет Калуша буде у 2,5 рози більший, і ми це зробили. Все що ми говоримо є виваженим. 

 

Ви придбали газету «Вечірній Івано-Франківськ». Кажуть, що працівники видання кілька місяців не отримують зарплатню?

Справа у тому, що я два місяці як взявся за цей проект і відразу все не можливо зробити. Ми плануємо відлагодити роботу із цим виданням. Протягом такого короткого часу усі проблеми, які назбирались не за один рік вирішити відразу не можливо. Видання я взяв з боргом більше 200 тис. гривень.

 

Подейкують, що відмовитись балотуватись на мерське крісло Івано-Франківська вас переконав вже чинний мер Віктор Анушкевичус?

Ми дійсно зустрічались, але я не приймав остаточного рішення боротись за посаду міського голови обласного центру Прикарпаття. Ми говорили про те, щоб УНП пішла в структуру Української партії, бо вони близькі, як близнюки. Дану пропозицію взяли до розгляду.


26.11.2010 Марія ПЕТРІВ 1532 10
Коментарі (10)

Кася 2010.11.26, 14:15
Да! Насалик тепер царь Калуського государства
Да уж 2010.11.26, 15:06
Тріпач і рідкісне чмо. От де ще реге---онали вилазять!!!
Дуля 2010.11.29, 15:15
А тепер демократи Насалик може показати вам кузькіну мать, якщо йому вдасться зібрати широку фракцію в облраді, він зараз це питання перетирає із маленькими силами
Да уж 2010.11.29, 15:36
До калушанки! А хоча б знаєте з якими наслідками для вас (в майбутньому) і за які гроші він це зробив? Ви мабуть пенсіонер або студент? Бо якби були підприємцем стояли б на майдані. Приклад. Три роки тому була зроблена дорога( проспект), через два місяці пперші добрі танення снігу її розмили, а вже перед виборами він знову зробив туж дорогу. Покажіть будь ласка, хоча б одне місто в Україні де на протязі трьох років капітально ремонтують одну й туж дорогу. Буду вдячний. А знає скільки було претендентів на мера разом з Насаликом..... І чому???
Білизна 2010.11.29, 13:24
Так провалиться врешті-решт Насалик разом з Калушем туди, звідки він вискочив чи ні?
калушанка 2010.11.27, 20:08
Насалик - що обіцяє, те виконує! Ви були в Калуші???А заїдьте!!!!!!!!!!
Вовчик 2010.11.29, 16:35
Лицемір і брехун
ПРАЦІВНИК 2010.12.01, 15:03
партія заборгувала купу грошей працівникам виборчих штабів, ЗМІ і т.п. і навіть не збирається повертати! Українська партія і її керівники Насалик, Олійник, Стахів - брехуни, зрадники і шахраї!!!
Дуппель 2010.12.01, 20:08
О! Нова порція зрадників! Чим далі, тим більше українців стають зрадниками. Незабаром на грунтаїНеньки лишиться один незрадливий ПРАЦІВНИК, який бігатиме і кричатиме на всых людей "Зрадники! Зрадники!" А потым його запруть до веселоъ хати.
Да уж 2010.12.02, 17:54
А може ще інакше... А на рожу того у вишитій сорочці подивіться... Все ясно...
29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

823
24.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

641
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

9837 7
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2742 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

2018
11.04.2023
Уляна Мокринчук

Про пережите внаслідок російського вторгнення та втрату сина на війні, журналістці Фіртки розповіла мешканка Енергодару — Любов Чабанюк. Жінка разом із дітьми евакуювалась на Прикарпаття 11 серпня 2022 року.

2523

Як московити крали історію наших предків.

332

Верхівка УПЦ(МП) послідовно перетворювала своїх вірян  на релігійних фанатиків, які зможуть в будь-який час захистити їхні інтереси.

213

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

755

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

782
06.06.2023

Василь Стефурак, голова громадської організації «Асоціація вівчарів», вже 10 років займається вівчарством на Коломийщині. Так, у його господарстві в селі Молодятин не лише вівці та барани. Тут розводять ще й кіз, з молока яких виготовляють крафтові сири.  

193
01.06.2023

В умовах війни та стресу харчові звички зазнають зміни. Нерідко — негативних.  

306
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

519
06.06.2023

Журналістка Фіртки поговорила з отцем УГКЦ Іваном Жуком, чи є якісь вказівки стосовно одягу вірян та чи може священник зробити зауваження з цього приводу.

201
01.06.2023

Церква бачить шлюб як основу для створення сім'ї та продовження роду. Він передбачає народження та виховання дітей в дусі віри, сприяє їхньому духовному та моральному розвитку.  

455
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

532
23.05.2023

Серед молодих людей нерідко побутує думка, що можна вірити в Бога, проте не ходити до храму.  

675 1
05.06.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5784
04.06.2023

Відповідаючи на запитання про перспективи вступу України до НАТО, Воллес зазначив, що існують розбіжності щодо шляху Києва до вступу. Міністр сказав, що НАТО, як і ЄС, не має повторювати помилок минулого, надаючи багато обіцянок таким кандидатам, як Україна.

257
31.05.2023

Законопроєкт про виплати військовим, який парламент ухвалив у першому читанні 30 травня, остаточно можуть ухвалити в середині червня.  

424
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

506
23.05.2023

Тема з контрнаступом була настільки обговорювана останніми місяцями на всіх рівнях, що в Україні почали побоюватися того, що його результат не виправдає очікувань.   

514