Найчастіше в пастки шахраїв люди потрапляють, коли щось купують чи продають.
Про це повідомляє Фіртка з посиланням на поліцію Калущини.
Шахраї використовуючи різні афери в інтернеті, зокрема під приводом купівлі – продажу товарів, видають себе за псевдо продавців та збагачуються через надмірну довіру громадян.
В одну із таких афер потрапила 36-річна мешканка району. В мережі жінка знайшла оголошення про продаж товару, який її зацікавив. Зв’язавшись із псевдопродавцем, умовою покупки була повна оплата.
Спокусившись на привабливу ціну, потерпіла перерахувала понад сім тисяч гривень за товар. Після отримання коштів, шахраї заблокували її номер.
- зазвичай зловмисники в мережі нав’язливо пропонують збільшити ваші заощадження в декілька разів, крім цього, шахраї можуть видавати себе за представника реальної інвестиційної компанії;
- варто пам'ятати, що не існує гарантованих інвестицій або методу, який допоможе заробити велику суму грошей швидко і без зусиль;
- у разі отримання подібної пропозиції слід знайти більше інформації про неї та компанію, з якою вона пов'язана;
- якщо інвестиція та компанія виявляться реальними, ви повинні підтвердити особистість людини, яка пропонує вам угоду.
- необхідно звернутись до найближчого відділу поліції або зателефонувати 102.
- зберіть інформацію, що підтверджує факти вчинення щодо вас шахрайських дій: чеки про оплату, квитанції з банку про проведення грошових операцій, роздруківки оголошень, посилання на сайт тощо.