Імбирне печиво - один із популярних видів солодощів, яке готують традиційно до зимових свят. Воно смачне та хрустке, з приємним присмаком. Додавання спецій надає оригінального аромату.
Для пакування можна використовувати коробки для пряників, які можна придбати в інтернет-магазині товарів для кондитерів "ZaPodarkom" за доступною ціною з цікавим декором.
Виготовлення ідеального імбирного печива
Запорукою приготування ідеального імбирного печива є вибір високоякісних інгредієнтів, таких як свіжі спеції, патока та справжня олія. Від цього безпосередньо залежить смак та текстура, забезпечуючи насиченість та аромат пряників.
Баланс спецій, таких як імбир, кориця та гвоздика, створює гармонійний смак. Кориця буває двох типів - цейлонська та касія. Їх отримують із кори коричневого дерева, але відмінність полягає в походженні. Саме другу використовують для приготування випічки, зокрема й імбирного печива.
Імбир у меленому вигляді має більш насичений та сильніший смак, ніж корінь. Саме сушений ідеально підійде для імбирного печива, надаючи йому яскравого смаку. Із гвоздикою, як зі спецією для пряників, слід бути акуратним.
Вона може перебити всі інші спеції, якщо додати її занадто багато. Ванільна пудра зробить будь-яку випічку ароматною та цукровою. У тісто можна додати харчовий кондитерський барвник для надання характерного кольору імбирному печиву.
Приготування тіста
Для приготування імбирного печива необхідно підготувати такі інгредієнти:
- 350 г борошна;
- 2 яйця;
- по 200 г цукру та вершкового масла;
- 1 ч. л. кориці, меленого імбиру, какао-порошку;
- ½ ч. л. розпушувача та солі;
- цукрова пудра.
Перший крок - підготовка всіх інгредієнтів, вершкове масло потрібно заздалегідь дістати з холодильника, щоб воно було м'яким.
Другий крок - у мисці змішують борошно та цукор, а потім додають вершкове масло.
Третій крок - додають яйця та спеції (корицю та какао-порошок).
Четвертий крок - додають імбир у порошку та розпушувач.
П'ятий крок - замішують тісто. Воно має бути м'яким та еластичним, трохи липнути до рук. Загортають у харчову плівку та залишають у холодильнику мінімум на 2 години (краще на ніч).
Шостий крок - тісто дістають із холодильника та залишають на 1 годину за кімнатної температури. Приступають до розкочування тіста, пласт має бути товщиною 4 мм.
Сьомий крок - вирізають фігурки спеціальними формочками або звичайною склянкою.
Восьмий крок - викладають заготовки на деко з пергаментом, випікають протягом 10 хвилин за температури 200 градусів у духовці.
Важливо дотримуватися всіх етапів приготування тіста, при цьому акцентується увага на охолодженні та правильному розкачуванні тіста.
Готове імбирне печиво злегка посипають ванільною цукровою пудрою. Імбирне печиво готове!
Креативне декорування пряників
Техніка Royal Icing ("Королівська глазур") - це їстівні мереживні прикраси, які надають імбирному печиву оригінального зовнішнього вигляду.
За умови правильного приготування глазурі виходить витончена, гладенька та матова поверхня зі строгими лініями. Для глазурі треба підготувати такі інгредієнти - 2 яєчні білки, 1 ч.л. гліцерину, ¼ ч.л. лимонного соку, 450 г цукрової пудри.
У мисці необхідно перемішати білки та лимонний сік. Додають потроху цукрову пудру та потім гліцерин. Усі компоненти перемішують до однорідної маси. Для створення малюнків можна використовувати спеціальні трафарети, а сам айсинг з кондитерського мішка видавлюють на щільну харчову плівку.
Для застигання потрібно не менше 12 годин. Прикрашають імбирне печиво перед подачею на стіл. Приємного апетиту!
Партнерський матеріал