ЩАСТЯ НЕЩАСНОГО ПОШУКУ

 

Дивним видається сам процес мислення. Якщо мислення роздивлятись, як процес, як єднання цілого та від'ємного, як спрощення, як подрібнення, як диструкцію, як множення. Це є методи та принципи, які є допоміжними, хоча сам по собі процес мислення доволі складний й залежить від багатьох факторів, навіть від активності сонця й коливання літосферних платформ. Не вийде одночасно охопити свідомістю усі процеси, які відбуваються в одну секунду. Так, як не можна бачити діапазоном в 360 градусів, хоча декотрі комахи можуть, так, як і не можна передбачити дію через дифузію підсвідомого- хоча це можуть коти й собака, і тільки-но ми подумаємо сісти в крісло - кіт вже там сидить. В людей є обмеження, хоча властивості комах й котів мав Мессінг, він сам це визнавав, що це володіє лишень поодинокою особливістю якоїсь частини мозку. Мозок можна змінювати, зменьшити, збільшити, одягнути магнетичний шолом, що завгодно і він удосконалюється. Можна дати ломом ~ й у вас надможливості.

Можна його стискати - й він буде маленький, як у Франса, проте мислитиме краще, внаслідок збільшення звивин..
Зрештою усьому є пояснення й мотивування. 
Було б найпростіше : прийняти теорію сінгулярності й припустити феномен першого вибуху. Як скажімо, розуміння, що телевізор є лишень ретранслятором, аж ніяк продукуючим субстратом. Ну за можливим завантаженням в програму додатків, які можуть продукувати, але це вже непряма сутність.
Так і феномен кінозалу, де ви отримаєте можливість Альтернативної дійсності, яка є лишень заграванням світло-тіньового балансу. Із присмаком звукової аури та ефекту присутності. Тому, так і з'явився всесвіт. З нічого-ніщо, з безодні-порожнечи, з простого моменту витоку сяяня чи свічення, яке є простим полем електромагнитних коливань, на штиб сяяння зірок. І можливостей нашого споглядання. Це принцип еманації, ви чули десь-якось, хоча сама термінологічна преамбула доволі ковзка, як і сам ковзаючий горизонт сприйняття та розуміння. І от ми споглялаємо кіно в темному залі із штучною ретрансляцією підготовлених дій та діалогів, ситуацій та моментів. Так і увесь всесвіт, був певною мірою програмно випадково вигаданий мільйонною кількістю пасіонаріїв, котрі згоріли за життя в пошуках істинної системи. Але суть в тому, що життя і є системою, до того ж замкненою, із мільйонними лабіринтами. Як влучно це підмітив свого часу Фуко. Але з цією замкненою системою не вибратись, певна приреченість, бо нас так просто з неї не випустять.. Так думав і Арістотель, і усі греки, котрі створили системи аксіометрій і ми по сей день не можемо дати із тим раду, бо зрештою категоричність гірша за чорну діру й порожнечу і не існує ідеальних форм і ситуацій, як не існує математики - яка є лишень однією з форм втечи в абстрактну реальність із реального хаосу... А греки мігрували й брали свої бібліотеки із собою і в італію і у францію , і ми копирсаємось тим ідеальним неідеальним. Не було б війни - не було б хаотичнои конвертації культур, не було б того одвічного постмодерного блуду. Бо модерн був завжди, як і постмодерн, і був він в даосів й шумерів, і під час вбивання Христа та його воскресіння. До чого я веду - у нас немає шансів бути щасливими в пошуках істини...


11.03.2017 Роман Бончук 2101 0
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

1613
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

1031
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1292 1
06.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

3763 5
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33887
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2854

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

367

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

771

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1711

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

1081
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

643
09.01.2025

Після святкового застілля багато хто відчуває важкість і бажання «перезавантажити» свій організм.  

521
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

898
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

1999
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12214
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1507
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

1296
14.01.2025

Івано-Франківський національний драмтеатр запрошує мешканців та гостей міста на чергову прем'єру 86 театрального сезону — хореографічну виставу "Біла тінь".  

553
16.01.2025

На сьогодні танків, авіації, гвинтокрилів у росіян більше, ніж у України, дронів — більше виробляє Україна, зокрема користуючись з грошей, які дають партнери.  

263
15.01.2025

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев подав на реєстрацію у Верховній Раді два законопроєкти про оподаткування податком на додану вартість та митом поштових відправлень в Україну.  

336
10.01.2025

Президент Володимир Зеленський зустрівся із міністром оборони США Ллойдом Остіном у межах засідання Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"). Вони обговорили підтримку України.  

381
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

1273