
Сьогодні в Івано-Франківську проходить круглий стіл з командою hromadske.tv. Тематика круглого столу – обмін думками, щодо майбутнього. Головне питання - як громада бачить своє майбутнє.
За словами Романа Скрипіна, зазвичай вирішувати проблеми ми йдемо до державних органів, але у нас багато чого не працює, тому у нас зявились волонтери, які якось собі дають раду. Але сама констатація проблеми не вирішує її передає Фіртка
«Якщо просто висвітлювати проблеми – ви нічого не зробите. Якщо день у день констатувати що все погано – це не вирішить проблем», - відзначив Скрипін.
Однак Володимир Гергелюк журналіст «Народного контролю» висловив стурбування ставлення людей до публічності.
«Ми зараз займаємось реагуванням на проблеми людей і стикаємось з таким питання, що люди бояться відкрито говорити про свої проблеми: питання децентралізації, комунальні проблеми Люди не готові говорити на камеру», - зауважив Гергелюк.
Також він відмітив, що необхідно не боятись озвучувати свої проблеми та висвітлювати їх у ЗМІ.
Роман Скрипін зазначив, що громадське телебачення у Франківську буде майданчиком для вільних думок мешканців.
Політолог Ігор Ткач на запитання як ви бачите своє майбутнє, відповів що це залежить від двох речей: "як пройдемо фазу контрреволюції і як пройдуть місцеві вибори".
«Як у нашому суспільстві розвиватиметься тема насильства. Наше майбутнє залежатиме від того як буде експлуатуватись слово «Громадське» Адже ми бачимо що під маркою громадськості контрреволюція намагається прийти до влади. Наше майбутнє залежатиме від того як експлуатуватимуть мілітарну тему. Як буде розвиватись боротьба грошей і низових ініціатив і боротьба великих грошей як технологія перемагання на виборах. Наша основна боротьба – боротьба за масову свідомість» - підкреслив Ткач.
Якщо робити дію то цим ми показуємо державним органам що вони неефективні.
«Насправді ми змушуємо державну машину робити зайві рухи. Ми займаємось тролінгом державної машини. - розповів київський журналіст Роман Скрипін про діяльність hromadske.tv. -У більшості випадків українці просто пишуть звернення до місцевих органів влади, які нічого не вирішують, а коли громадяни роблять якісь дії – то показують владі, що вона непотрібна. Ми хочемо по всій Україні почути людей, які дають конкретні рішення. Можливо в когось є ідеї як зробити життя людей ефективнішим. Тому хочемо їх зібрати, щоб можна було вирішити проблеми не звертаючись до влади».