"Різдвяні історії" від Віктора Павліка: прикарпатців запрошують на концерт у підтримку ЗСУ

Ні обіцянок, ні пробачень! Віктор Павлік у п’ятницю заспіває в Івано-Франківську кращі хіти на підтримку ЗСУ. 

Співак-романтик Віктор Павлік, під чиї пісні закохувались, освідчувались та мріяли цілі покоління, розпочав тур «Різдвяні історії» на підтримку ЗСУ.

У новій концертній програмі, над якою ретельно працював, обіцяє здивувати як своїх вірних шанувальників, так і молодь.

Для франківців Віктор Павлік співатиме у п’ятницю, 27 січня, о 19.00 год в «Арена-центрі».

Разом зі своїми найкращими хітами «Ні обіцянок, ні пробачень», «Ти подобаєшся мені», «Шикидим» та багатьма іншими, артист презентує божественно гарні різдвяні пісні.

Концерт буде щирим і незабутнім: поєднає драйв і запал, зігріє усіх глядачів душевним теплом та стане нашою спільною допомогою воїнам ЗСУ.

Під час концерту пройде благодійний аукціон, всі кошти з якого разом із частиною від продажу квитків, будуть передані захисникам України, яких Віктор Павлік підтримує з 2014 року.

Талановитий, пристрасний і галантний — Віктор Павлік уже понад 37 років утримує титул головного романтика країни.

Кожна його пісня наповнена любов'ю і ніжністю, і навіть коли випадає сумна мелодія, в ній все одно вгадуються нотки оптимізму.

Віктор Павлік підкорює щирістю, життєрадісністю і неосяжною енергією. Ці якості співак випромінює на кожному концерті і ніколи не забуває додати у програму нові приємні музичні сюрпризи.

Концерт «Різдвяні історії» буде справжньою симфонією музики, улюбленого голосу і віртуозної гри улюбленого виконавця і його найкращих музикантів. Тож можете навіть не сумніватися: у цей вечір розтане лід й відтануть серця всіх! — гарантують організатори.

Свою співочу кар’єру Віктор Павлік розпочав наприкінці 80-х. У перші роки Незалежності був зіркою гурту «Анна-Марія», який став справжнім проривом для України і здобув перемогу практично у всіх найвідоміших фестивалях.

Як сольний співак, свій найперший альбом «Шикидим» Віктор Павлік презентував у 1997 році. Згадуючи той час, жартує, що прокинувся відомим за одну ніч, при цьому завжди наголошує, що бути артистом не означає бути зіркою:

— Зірки на небі, а ми послані Богом на землю, щоб лікувати душі, дарувати натхнення людям.

Із самого початку російсько-української війни у 2014 році, Віктор Павлік багато виступає у шпиталях та військових частинах для підтримки і підняття бойового духу наших захисників.

У найважчий в історії України 2022 рік дав чимало благодійних концертів, а також передав свій фірмовий привіт окупантам: «Ні обіцянок, ні пробачень», долучившись до флешмобу «Укроборонпрому» з нагоди налагодження серійного виробництва артилерійських боєприпасів калібру 152 мм.

— Зараз відчуваю себе солдатом-співаком на своєму музичному фронті. Вважаю, музика і пісня за будь-яких життєвих обставин важлива, і там, де є доречною, повинна звучати, — відзначає Віктор Павлік. — Українці зараз переживають важкі часи і моя робота — зняти якось цю напругу, підняти моральний та бойовий дух військових, волонтерів та простих громадян. Те, що мені дав Бог робити добре — співати — я роблю і буду робити. Поодинці ми мало чим допоможемо, а от разом ми — сила, котра збирає копійку до копійки. З вірою у нашу Перемогу розпочинаю новий тур «Різдвяні історії», кошти від якого підуть на благу справу — допомогу ЗСУ, і щиро всіх запрошую на свій концерт у вашому місті!

Приходьте наповнитися найсвітлішими емоціями та заспівати улюблені пісні у п’ятницю, 27 січня о 19.00 в «Арена-центрі» на великому концерті Віктора Павліка в Івано-Франківську.

Квитки можна придбати за цим ПОСИЛАННЯМ.

Відеозапрошення для Івано-Франківська.


26.01.2023 12640
Коментарі ()

07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

763
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

5225 5
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

1700
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1721
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

2855
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

2495

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

428

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1636

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2369

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

3109
07.10.2024

Макаронні вироби бувають різних форм та розмірів, і кожен з них ідеально підходить для конкретних типів страв.  

192
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

741
28.09.2024

Чи дозволені банани після видалення жовчного міхура? Дієтологи дають поради про особливості харчування після операції.

922
04.10.2024

Від початку повномасштабного вторгнення Росії 1 123 релігійні громади перейшли з Української православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.  

497
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

683
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

16156
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

3037
08.10.2024

У програмі концерту — добре знайомі та незабутні пісні Володимира Івасюка, Мирослава Скорика, Богдана Весоловського, Кузьми Скрябіна, Ігоря Білозіра, Володимира Якимця, Ярослава Нудика, повідомили організатори.   

323
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

1158
27.09.2024

Пропозиції Асоціації міст України до проєкту Держбюджету-2025 підтримав Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 26 вересня 2024 року.  

1008 2
24.09.2024

Національна рада Швейцарії визнала Голодомор 1932–1933 років в Україні актом геноциду. Про це повідомила пресслужба Музею Голодомору, пише Фіртка. Відповідну декларацію було схвалено у вівторок, 24 вересня, 123 голосами «за».

807