Незначні пошкодження — ще не привід викидати стільці, крісла та столи. Дізнайтеся, як відремонтувати офісні меблі самостійно, та подаруйте їм нове життя. От побачите, це не складно й дуже практично.
Але спочатку — декілька слів про доцільність. Ремонтувати офісні меблі власноруч, особливо корпусні, слід тільки при наявності незначних пошкоджень. В інших випадках простіше придбати нові. Сучасні інтернет-магазини пропонують багатий вибір столів, стільців, шаф та крісел, а переконатися в цьому можно на прикладі сайту АКЛАСу (https://aklas.ua/ua). Можна без зайвих зусиль підібрати предмети інтер’єру під вже існуючий корпоративний стиль.
Нюанси самостійного ремонту офісних стільців та крісел
Це саме той тип меблів, який зазнає найбільшої кількості загроз. На стільцях ледь не кожного дня розгойдуються, на кріслах — катаються кабінетом. А яку вагу вони повинні витримувати? На це взагалі ніхто не зважає.
Тому у стільців зазвичай ламаються ніжки, й добре, якщо вони зйомні, тоді одну з них можна без проблем замінити на нову.
Також часто виходить з ладу газліфт для крісла, особливо у тих, хто під час сидіння занадто нахиляється вперед і не спирається на спинку належним чином. Пошкодження цього елементу (який ще називається пневмопатроном) є незворотнім.
Щоб замінити газліфт:
- Переверніть крісло хрестовиною догори й відкрутіть 4 гвинти, зніміть сидіння, яке вони тримали.
- Збийте піастру за допомогою гумового молотка (тільки стукайте дуже обережно).
- Від'єднайте хрестовину з іншого боку — вона зафіксована кріпленнями, розкрити які можна спеціальним інструментом — кільцевою вибивання.
- Поставте новий газліфт та зберіть усю конструкцію в зворотньому порядку.
Майже всі запчастини для офісних крісел є зйомними та знаходяться у вільному продажі. Тож, якщо з ладу вийшло одне з коліс-роликів, краще замінити одразу всі. Якщо зламалася хрестовина, обачніше купити й поставити міцнішу, тобто більшого діаметру.
Нюанси самостійного ремонту офісних столів й корпусних меблів
Незначні пошкодження можна відновити, а невеликі дефекти — вдало замаскувати. Ось декілька корисних порад:
- Закрийте місця потьмянілостей візерунками (але такими, що не будуть виходити за межі корпоративного стилю).
- Нанесіть лак відповідного відтінку на проблемні зони — таким чином можна позбавитися навіть досить глибоких подряпин.
- Замаскуйте значні (за площею) дефекти декоративними латками из деревини.
Це лайфхаки працюють як із корпусними елементами шаф, так і зі стільницями. Ремонтуйте офісні меблі власноруч — це легше й приємніше, ніж можна собі уявити.
Партнерський матеріал