Ремонтуємо офісні меблі самостійно

Незначні пошкодження — ще не привід викидати стільці, крісла та столи. Дізнайтеся, як відремонтувати офісні меблі самостійно, та подаруйте їм нове життя. От побачите, це не складно й дуже практично.

Але спочатку — декілька слів про доцільність. Ремонтувати офісні меблі власноруч, особливо корпусні, слід тільки при наявності незначних пошкоджень. В інших випадках простіше придбати нові. Сучасні інтернет-магазини пропонують багатий вибір столів, стільців, шаф та крісел, а переконатися в цьому можно на прикладі сайту АКЛАСу (https://aklas.ua/ua). Можна без зайвих зусиль підібрати предмети інтер’єру під вже існуючий корпоративний стиль.

Нюанси самостійного ремонту офісних стільців та крісел

Це саме той тип меблів, який зазнає найбільшої кількості загроз. На стільцях ледь не кожного дня розгойдуються, на кріслах — катаються кабінетом. А яку вагу вони повинні витримувати? На це взагалі ніхто не зважає.

Тому у стільців зазвичай ламаються ніжки, й добре, якщо вони зйомні, тоді одну з них можна без проблем замінити на нову.

Також часто виходить з ладу газліфт для крісла, особливо у тих, хто під час сидіння занадто нахиляється вперед і не спирається на спинку належним чином. Пошкодження цього елементу (який ще називається пневмопатроном) є незворотнім.

Щоб замінити газліфт:

  1. Переверніть крісло хрестовиною догори й відкрутіть 4 гвинти, зніміть сидіння, яке вони тримали.
  2. Збийте піастру за допомогою гумового молотка (тільки стукайте дуже обережно).
  3. Від'єднайте хрестовину з іншого боку — вона зафіксована кріпленнями, розкрити які можна спеціальним інструментом — кільцевою вибивання.
  4. Поставте новий газліфт та зберіть усю конструкцію в зворотньому порядку.

Майже всі запчастини для офісних крісел є зйомними та знаходяться у вільному продажі. Тож, якщо з ладу вийшло одне з коліс-роликів, краще замінити одразу всі. Якщо зламалася хрестовина, обачніше купити й поставити міцнішу, тобто більшого діаметру.

Нюанси самостійного ремонту офісних столів й корпусних меблів

Незначні пошкодження можна відновити, а невеликі дефекти — вдало замаскувати. Ось декілька корисних порад:

  • Закрийте місця потьмянілостей візерунками (але такими, що не будуть виходити за межі корпоративного стилю).
  • Нанесіть лак відповідного відтінку на проблемні зони — таким чином можна позбавитися навіть досить глибоких подряпин.
  • Замаскуйте значні (за площею) дефекти декоративними латками из деревини.

Це лайфхаки працюють як із корпусними елементами шаф, так і зі стільницями. Ремонтуйте офісні меблі власноруч — це легше й приємніше, ніж можна собі уявити.

Партнерський матеріал


17.08.2023 728
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2766
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20931
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1826
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1305 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2321
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3975

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

614

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2075

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

770

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1371
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

432
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

957
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24461
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

692
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

704
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

653
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

794
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8142
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

685 1
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

833
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2125 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

790