Прикарпатка Леся Кропивко розповіла про своє життя після реаліті-шоу

 

 

Мешканка Великої Кам’янки, що на Коломийщині Леся Кропивко взяла участь у реаліті-шоу “Панянка-Селянка”.

 

Леся помінялася місцями у шоу з солісткою гурту “Tiramisu” Наталією Варченко, інформують ”Вікна” з посиланням на прес-службу телеканалу ТЕТ.

 

Дівчата обмінялися життями на три дні. Леся розказала про свої враження і зміни в житті.

 

Вона розповідає, що відразу не повірила, що її запрошують взяти участь у такому проекті.


”Шеф-редактор мене дуже довго переконувала, що це не розіграш. Дуже часто згадую, як вона сміялася. Коли все владналося, то я була дуже рада, що буду приймати участь в проекті”, — розповідає Леся.


Але зразу ж виникла проблема — Лесю не хотіли відпускати з роботи. Але дівчина знайшла вихід з цієї ситуації — три дні вона залишалася на дві години пізніше та приходила на годину раніше зранку.


До приїзду панянки готувалася вся родина:


”Вся моя родина була дуже рада приїзду панянки, тому знаючи, що вона буде заглядати у всі куточки хати - ми поробили всюди порядки та придумали їй цікаві завдання. Також покликали бабусю, щоб було веселіше”, — пригадує селянка.


Дівчина розповідає, що найбільше їй запам’яталися зйомки до пізньої ночі, після яких треба було о сьомій вставати. Кажож пригадує, як виконувала завдання. Каже, що не всі вдавалися з легкістю, як би їй цього хотілося.


”Спочатку був спортзал. Зі сторони дивитися було легко, але коли я спробувала, то виявилося, що це надзвичайно важко. Після декількох вправ все тіло боліло, але я продовжила тренування. Потім було ще одне непросте завдання — масаж на попу бамбуковими паличками, який мав робити чоловік. Я була дуже обурена, засмучена, хотілося просто все лишити і поїхати додому. Всі почали вмовляти, що тут немає нічого страшного. Все ж таки, моя взяла і завдання, нажаль, було не виконано”.


Сялянка каже, що не хотіла б помінятися місцями з панянкою назавжди, тому що  не змогла постійно бути в такому русі. Розповідає, що досі спілкується із Наталею, ділиться враженнями від минувшого дня. Також підтримує зв’язок і з її друзями, з якими познайомилась під час участі у проекті.



”Майже рік минув після зйомок програми, а ми й досі спілкуємося і ділимося враженнями від минувшого дня. Також не забувають про мене її друзі: Жанна Завялова та Вахтанг Вахтанашвілі. Вони також мені часто пишуть, а Жанна вже декілька разів запрошувала мене до себе в Київ”, — розповідає Леся Кропивко.



Після проекту життя селянки кардинально не помінялось. За гроші, які їй дала панянка провела до свого будинку воду.



Також Леся збирається заміж і запросила на весілля і Наталку, але та через щільний графік не може приїхати.


”Після проекту моє життя глобально не змінилося, але є дуже приємна новина. Незабаром я виходжу заміж. Запрошувала Наталю та її подружку Жанну. Нажаль, вони не приїдуть. Заздалегідь попередили і сказали, що дуже багато роботи і не мають змоги приїхати, хоча дуже хотіли побувати у мене в гостях. Також, я хотіла сказати, що ті гроші, які дала Наталя були використані за призначенням. Я чесна людина і якщо сказала, що проведемо воду до кухні, то так і сталося. Безмежно вдячна Наталі за таку допомогу. Тепер у нас є водичка, до речі, дуже смачна, із джерела”, — каже  Леся.


30.09.2016 859 0
Коментарі (0)

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

439
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2984
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21138
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2007
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1522 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2395

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

72

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

753

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2175

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

854
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

184
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

483
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1021
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

182
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

801
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

767
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

700
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8244
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

909 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

900
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2201 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

843