Преса про лікувальне "кидалово", комунальні борги, реконструкцію будинків та "Євро-2012"

 

Галицький Кореспондент

«Від остеохондрозу та радикуліту», - пані Тетяна демонструє пластикову коробочку, до якої приєднане щось, схоже на комп’ютерну мишку. Розповідає, що батькам «втюхали» цей нібито лікувальний апарат за тисячу гривень. Виявилося: мейд ін Тайвань без інструкції. Увімкнутий у мережу прилад мовчить, як партизан. Його власники не шкодують слів «подяки»… Про це детальніше в першосторінковому матеріалі «Апаратна терапія по-домашньому» з продовженням на 17 сторінці.

В Україні триває активна компанія з популяризації цифрового телебачення. Довкола «цифри» сьогодні циркулює чимало міфів і чуток. «ГК» нарахував щонайменше 10 – усіх їх спростовує Ігор Маслов, представник національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Івано-Франківській області на 7 сторінці під заголовком «10 міфів про цифрове телебачення».

Майже тисяча гектарів землі на околиці Франківська – колишній військовий полігон «Лисецький». Хто тільки не товчеться на цій території. Ніхто нікого не «ганяє», поки полігон має невизначений статус. «Лисецький полігон: вектори інтересів» - на 16 сторінці.

Про те, як виші запрошують на навчання без ліцензії на право вчити дізнайтеся в матеріалі «Університети брехні» на 8 сторінці.

Діти знаменитих іванофранківців зізналися «ГК» в тому, яку допомогу від батьків вони отримали для того, щоб стати успішними і реалізувати себе в житті. «Яблуко від яблуні» - на 19 сторінці.

Американський  пенсіонер керує селом у Рогатинському районі: відмовився від заробітної плати і фінансує футбольну команду. Про це в тексті «Черченський феномен» на 20 сторінці.

«Режисура – це професія для сильних» - говорить Вікторія Трофіменко на 21 сторінці.

 

Репортер

Із початком комунальної реформи багато франківців позбулися своїх попередніх боргів. А от ті, хто раніше заплатив жекам більше, залишилися з великим носом… «Борги наші тяжкі» - на першій шпальні з продовженням на 7 сторінці.

Людиною тижня за версією «Репортера» став Ігор Цепенда. «Новий ректор Прикарпатського національного університету з перших днів на посаді взявся за проблему, яка роками закінчувалася лише балаканиною – відновлення обсерваторії на горі Піп Іван» - йдеться на 3 сторінці.

У Франківську досі ховають на кладовищі, яке закрите 40 років тому. За це беруть гроші, на найцікавіше – невідомо хто бере. Детальніше на 4 сторінці під заголовком «Цвинтар для своїх».

«Якщо суспільство не підтримає журналістів, воно приречене на поразку» - вважає Віталій Портніков на 8 сторінці.

На 74-річну пенсіонерку обвалився великий шматок ліпнини з пам’ятки архітектури. Добре, що не вбив. Про це в тексті «Карнизи падають без попередження» на 17 сторінці.

Це не просто гарні картини, за цими обличчями кожен бачить щось вище. Журналісти побували в гостях у іконописця Михайла Халака. «Виводячи лики святих» - на 19 сторінці.

 

Західний Кур’єр

Будинок на вулиці Вірменській, 1 мали відновити до 350-річчя Івано-Франківська але не встигли. Щоб у часі ювілейних святкувань мешканцям та гостям міста не муляли око його руїни. Але у проекті відновлення будинку на вулиці Вірменській забагато поверхів. Детальніше на перші шпальті з продовженням на 2 сторінці під заголовком «(Не)доречна ревалоризація».

«Без води ані туди, ані сюди…» - чи існує в Івано-Франківську водна проблема читайте на 4 сторінці.

Багато наших краян помічали загадкові об’єкти у рідному прикарпатському небі. «Прикарпаття відвідує НЛО?» - на 13.

 

Галичина

Завтра у Варшаві перед матчем збірних Польщі та Греції пройде урочисте відкриття чемпіонату Європи з футболу. Як сказав директор «Євро-2012» в Україні Маркіан Лубківський, аналогічні церемонії, але вже п’ятихвилинні, відбудуться і перед кожним поєдинком. «Свято великого футболу» - на першосторінковий матеріал газети з продовженням на 15 сторінці.

А ще в газеті опубліковано програму телепередач українських каналів та гороскоп.


08.06.2012 587 0
Коментарі (0)

25.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

307
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

1504
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

2261
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

1882
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1739 1
06.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

4563 8

За день до інавгурації новообраного президента США, тоді ще чинний президент Джо Байден був прийнятий в Майстри-масони Великої Ложі американського штату Південна Кароліна.

1252

На сьогодні в Івано-Франківську проживає від двох до трьох, тисяч осіб, що потребують реабілітації, і їх кількість постійно зростає – приблизно на 200-300 людей щомісяця.

424

У соцмережах широко розповсюджені так звані «захисні молитви» або «сильні молитви». 

392

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

669
22.01.2025

Так, на споживчому ринку Івано-Франківщини харчові продукти та безалкогольні напої підвищилися на 1,9%. Суттєво [на 6,2%] подорожчала соняшникова олія.  

1485
18.01.2025

Зима — це час, коли наш організм потребує особливої підтримки, адже холодна погода, короткі дні та обмежений доступ до свіжих фруктів і овочів можуть знижувати наш імунітет.  

1562
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

969
22.01.2025

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

6840
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

2192
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12539
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1850
21.01.2025

Національна премія України імені Тараса Шевченка (Шевченківська премія) – державна нагорода України, найвища творча відзнака за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва.

893
21.01.2025

У свій перший день підписав близько сто указів з найрізноманітніших питань — від імміграції чи клімату до помилування.

899
20.01.2025

Дональд Трамп склав присягу та став 47-м президентом США. Церемонія інавгурації відбулась у Вашингтоні.  

666
17.01.2025

Онук останнього імператора Австро-Угорщини та голова будинку Габсбургів закликав до знищення Російської Федерації, назвавши це головною зовнішньополітичною метою Європи.  

1245
16.01.2025

На сьогодні танків, авіації, гвинтокрилів у росіян більше, ніж у України, дронів — більше виробляє Україна, зокрема користуючись з грошей, які дають партнери.  

590