Преса про лікувальне "кидалово", комунальні борги, реконструкцію будинків та "Євро-2012"

 

Галицький Кореспондент

«Від остеохондрозу та радикуліту», - пані Тетяна демонструє пластикову коробочку, до якої приєднане щось, схоже на комп’ютерну мишку. Розповідає, що батькам «втюхали» цей нібито лікувальний апарат за тисячу гривень. Виявилося: мейд ін Тайвань без інструкції. Увімкнутий у мережу прилад мовчить, як партизан. Його власники не шкодують слів «подяки»… Про це детальніше в першосторінковому матеріалі «Апаратна терапія по-домашньому» з продовженням на 17 сторінці.

В Україні триває активна компанія з популяризації цифрового телебачення. Довкола «цифри» сьогодні циркулює чимало міфів і чуток. «ГК» нарахував щонайменше 10 – усіх їх спростовує Ігор Маслов, представник національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Івано-Франківській області на 7 сторінці під заголовком «10 міфів про цифрове телебачення».

Майже тисяча гектарів землі на околиці Франківська – колишній військовий полігон «Лисецький». Хто тільки не товчеться на цій території. Ніхто нікого не «ганяє», поки полігон має невизначений статус. «Лисецький полігон: вектори інтересів» - на 16 сторінці.

Про те, як виші запрошують на навчання без ліцензії на право вчити дізнайтеся в матеріалі «Університети брехні» на 8 сторінці.

Діти знаменитих іванофранківців зізналися «ГК» в тому, яку допомогу від батьків вони отримали для того, щоб стати успішними і реалізувати себе в житті. «Яблуко від яблуні» - на 19 сторінці.

Американський  пенсіонер керує селом у Рогатинському районі: відмовився від заробітної плати і фінансує футбольну команду. Про це в тексті «Черченський феномен» на 20 сторінці.

«Режисура – це професія для сильних» - говорить Вікторія Трофіменко на 21 сторінці.

 

Репортер

Із початком комунальної реформи багато франківців позбулися своїх попередніх боргів. А от ті, хто раніше заплатив жекам більше, залишилися з великим носом… «Борги наші тяжкі» - на першій шпальні з продовженням на 7 сторінці.

Людиною тижня за версією «Репортера» став Ігор Цепенда. «Новий ректор Прикарпатського національного університету з перших днів на посаді взявся за проблему, яка роками закінчувалася лише балаканиною – відновлення обсерваторії на горі Піп Іван» - йдеться на 3 сторінці.

У Франківську досі ховають на кладовищі, яке закрите 40 років тому. За це беруть гроші, на найцікавіше – невідомо хто бере. Детальніше на 4 сторінці під заголовком «Цвинтар для своїх».

«Якщо суспільство не підтримає журналістів, воно приречене на поразку» - вважає Віталій Портніков на 8 сторінці.

На 74-річну пенсіонерку обвалився великий шматок ліпнини з пам’ятки архітектури. Добре, що не вбив. Про це в тексті «Карнизи падають без попередження» на 17 сторінці.

Це не просто гарні картини, за цими обличчями кожен бачить щось вище. Журналісти побували в гостях у іконописця Михайла Халака. «Виводячи лики святих» - на 19 сторінці.

 

Західний Кур’єр

Будинок на вулиці Вірменській, 1 мали відновити до 350-річчя Івано-Франківська але не встигли. Щоб у часі ювілейних святкувань мешканцям та гостям міста не муляли око його руїни. Але у проекті відновлення будинку на вулиці Вірменській забагато поверхів. Детальніше на перші шпальті з продовженням на 2 сторінці під заголовком «(Не)доречна ревалоризація».

«Без води ані туди, ані сюди…» - чи існує в Івано-Франківську водна проблема читайте на 4 сторінці.

Багато наших краян помічали загадкові об’єкти у рідному прикарпатському небі. «Прикарпаття відвідує НЛО?» - на 13.

 

Галичина

Завтра у Варшаві перед матчем збірних Польщі та Греції пройде урочисте відкриття чемпіонату Європи з футболу. Як сказав директор «Євро-2012» в Україні Маркіан Лубківський, аналогічні церемонії, але вже п’ятихвилинні, відбудуться і перед кожним поєдинком. «Свято великого футболу» - на першосторінковий матеріал газети з продовженням на 15 сторінці.

А ще в газеті опубліковано програму телепередач українських каналів та гороскоп.


08.06.2012 563 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

896
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

709
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1825
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3153
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2511
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2496

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

157

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

685

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

649

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1534
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

293
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

630
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

576
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

278
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

345
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26985
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

801
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19636
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

381
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

364
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

690
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1200 1