Підтримка бізнесу: за яких умов івано-франківські підприємці можуть отримати компенсацію за генератор

В Івано-Франківську влада вирішила допомогти підприємцям і відшкодувати частину коштів, які ті витратили на купівлю генераторів, інверторно-акумуляторних систем живлення чи засобів супутникового зв‘язку.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків, передає Фіртка.

Так, виплачуватимуть 20 тис.грн за засіб супутникового зв‘язку та не більше 30 тис.грн за генератор чи інверторні системи.

"Почались перші виплати, а у нас зазвичай, коли люди отримують кошти й розуміють, що їх отримати реально, збільшують кількість заявок", - каже міський голова.

До слова, таке відшкодування діятиме на час воєнного стану, впродовж цього часу підприємці можуть скористатися цією можливістю.

Однак є певна умова, при отриманні компенсації. Підприємець повинен погодитись, що до приміщення можуть приходити люди, аби підзарядити телефон, чи скористатися вбиральнею.

Хто може отримати кошти:

  • підприємці, які офіційно працюють в Івано-Франківській громаді,

  • мають двох, або більше працівників,

  • не мають боргів по заробітній платі,

  • не є банкрутами,  

  • мають площі зали для відвідувачів 20 метрів квадратних.

Які підприємства:

  • ресторани,

  • магазини,

  • мініпекарні,

  • перукарні,

  • салони краси.


Для оформлення ваучерної підтримки необхідно подати такі документи:

  • заява встановленого взірця ;

  • копія платіжних документів (первинні документи, які підтверджують факт придбання генератора, інверторно-акумуляторної системи безперебійного живлення, засобу супутникового зв’язку та здійснення оплати за наданий товар);

  • копії документів із зазначенням технічних характеристик та серійного номеру генератора, інверторно-акумуляторної системи безперебійного живлення, засобу супутникового зв’язку (або інше заводське маркування;

  • копія витягу/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб/фізичних осіб –підприємців;

  • документ, який підтверджує, що суб’єкта господарювання не визнано банкрутом або стосовно нього не порушено справу про банкрутство, не перебуває у стадії ліквідації;

  • документ про відсутність заборгованості із виплати заробітної плати та за бюджетами, податковими  зобов’язаннями;

  • документ, що підтверджує право власності або право користування приміщенням, де використовується генератор,  інверторно-акумуляторна система безперебійного живлення,  засобу супутникового зв’язку для безперешкодного доступу до інтернету;

  • фото-підтвердження наявності зали для відвідувачів та розеток;

  • копія технічного паспорту приміщення;

  • фотофіксація обладнання;

  • офіційна згода на облаштування пункту обігріву для мешканців Івано-Франківської міської територіальної громади.

Сума відшкодування здійснюється у розмірі 50% від вартості генератора, інверторно - акумуляторних систем безперебійного живлення, засобів супутникового зв’язку для безперешкодного доступу до інтернету, але не може перевищувати:

  • для генераторів, інверторно-акумуляторних систем безперебійного живлення - 30 тис. грн;

  • для засобів супутникового зв’язку для безперешкодного доступу до інтернету - 20 тис. грн

Зарахування коштів здійснюється на розрахункові рахунки суб`єктів господарювання (юридичних та фізичних осіб підприємців).

Прийом заяв триває впродовж  дії воєнного стану. Заяву можна подати у головному офісі ЦНАП, територіальних підрозділах ЦНАП, віддалених робочих місцях адміністратора ЦНАП м.Івано-Франківська, а також онлайн на cnap.if.ua в розділі електроні послуги (код послуги 40/99).


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

У разі можливого блекауту: що відомо про роботу бізнесу та підприємців в Івано-Франківську

"Така інфраструктура у стані війни має належати державі, а не приватним олігархам". Марцінків пропонує повернути облгази та обленерго у державну чи комунальну власність

Прикарпатці у темряві запитують, чому дехто зі струмом цілодобово. За яким принципом вимикають світло?


Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1942
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1851
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1844
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5452 45
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2144 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1500

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

731

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

786

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

985

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

996
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1760
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3669
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10245
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26131
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10172 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7702
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

883
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

178
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

245
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

372
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1266
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

870