Переселення душ зафіксовано?

 

Розмова про надприродне завжди оживляє застільну бесіду. Так було і цього разу. Кожен з присутніх, за нашими правилами, повинен був розповісти що-небудь цікаве про паранормальні явища.  

 

І ось черга дійшла до "новенької" - дівчини років двадцяти, що прийшла на традиційний збір психологів і екстрасенсів з кимось із "дідів". Трохи бентежачись від загальної уваги, дівчина розповіла про своїх професійних спостереженнях.

 

- Я працюю медсестрою в діагностичному кабінеті, де спостерігаються майбутні мами. Для безпомилкового визначення статі дитини, положення його в утробі, багатоводдя та інших речей, ми застосовуємо скануючі ультразвукові апарати, так звані сканери. Принцип їх дії чимось нагадує роботу локатора. Ультразвукові хвилі неоднаково поглинаються і відбиваються біологічними тканинами.
 

 

Перетворені в електричні сигнали, вони подаються на монітор у вигляді звичного телевізійного зображення. Правда, не кольорового, а чорно-білого. Лікар може спостерігати плід з різних сторін, збільшуючи на екрані, що цікавлять його ділянки тіла або органи. Ультразвукова діагностика, на відміну від рентгенівської, абсолютно безпечна для матері і майбутнього малюка, не викликає ніяких неприємних відчуттів.
 

 

Одного разу, переглядаючи знімки, я побачила на одному з них абсолютно неймовірне зображення. Зверху над плодом виразно проступало обличчя літньої людини! Щоправда, його контури були дещо розмитими. Після цієї дивної знахідки я стала уважніше розглядати кожну фотографію і переконалася, що це не була гра світла або помилка. Майже на половині внутрішньоутробних зображень вдалося відшукати обличчя людей. Краще за все вони проглядаються на невеликих термінах вагітності - 3-4 місяці. Пізніше обличчя на фотографіях майже не зустрічаються. Я не знаю, звідки вони з'являються на знімках, але їх існування у мене не викликає жодних сумнівів.

Душа в черзі

Така інформація мене, природно, зацікавила, але перевірити наявність "сторонніх" зображень на ультразвукових фотографіях майбутніх дітей не вдалося. Доступ в діагностичні кабінети такого роду для сторонніх закрито, знімки віддаються тільки до рук майбутніх матерів, а вони бояться всяких пристріту, псування і просто бояться. Лікарі з цього приводу вважають за краще нічого не говорити. Залишилося тільки поміркувати, що ж могла бачити медсестра. Перше, що спадає на думку, - на фотографіях фіксується процес переселення душ. Тобто душа померлої людини проникає в утробу породіллі й чекає свого часу, щоб "оселитися" знову в тілі новонародженого. Ймовірно, сканер і фіксує "очікується" душу. Дуже вже її образ нагадує портрет душі, описаний німецьким дослідником Т. Детлефсоном. Ось як він його малює.
 

 

При вмиранні астральне тіло (одне з тонких тіл людини) виступає з лівої половини тіла людини у формі стрічки. Потім ця стрічка згортається в спіраль над головою вмираючого і під кінець утворює подобу хмари. З нього спочатку формується обличчя, а потім все тіло померлого. Хоча вираз обличчя не залежить від віку покійного, але в стилізованої формі відображає його характер. Можливо, з якоїсь причини сканер фіксує не всі астральне тіло "чужинця", а тільки його обличчя.
 

 

Для деяких думка про те, що свідомість, душа і особистість людини можуть пережити смерть власного тіла, а через деякий час "оселитися" в новому, здається неймовірною. І все ж віра в реінкарнацію (багаторазове відродження) поширена в багатьох релігіях, хоч іслам і християнство, наприклад, заперечують це. Однак за останні десятиліття з'явилися переконливі наукові докази можливості такого перевтілення. Хто ж застрелив Пауелла?

У стані гіпнозу у багатьох людей з'являється відчуття, що вони жили в іншому місці і в інший час. Можливо, це враження, які відкладаються в пам'яті протягом життя? А може бути, це переходить у свідомість пережите в "другом існування"?

 

Для фахівців, що володіють методикою реінкарнації, послати людину "подорожувати в минуле" - звичайна справа. Пацієнт, який перебуває під гіпнозом, поступово повертається у свою юність, дитинство - аж до моменту появи на світ, а потім, може бути, і в ще більш віддалене минуле. Про один з таких випадків розповів журнал "Квик" (Мюнхен).

 

Доктор Лоринга Вільямс ввів 15-річного американця Джорджа Філда в стан глибокого гіпнозу. Потім поетапно повернув хлопчика до моменту його народження, а після цього більш ніж на століття в минуле.
- Я був Джонатан Пауелл ... Простий селянин з Північної Кароліни ... Жив там один ... неподалік від містечка Джефферсон ... Народився в 1832 році ... Під час громадянської війни в 1863 році мене вбили бунтівні солдати. Вони вистрілили в мене ... У живіт ...

 

Л. Вільямс поїхав з хлопчиком у Джефферсон і там у присутності історика, який вивчав той край, знову провів сеанс реінкарнації з Джорджем Філд. Підліток, говорячи від імені селянина Пауелла, назвав по іменах всіх місцевих "батьків міста" минулого століття. Більше того, він зумів описати їх будинку в найдрібніших деталях. Доктор Л. Вільямс опублікував розповідь про це цікавий час реінкарнації. Джордж Філд через деякий час отримав лист від жінки з дівочим прізвищем Пауелл. Вона повідомила, що є внучатою племінницею Джонатана Пауелаа і розповіла про подробиці його життя, відомих їй з усної сімейної літописі. Але, мабуть, найбільш цікавою що міститься в листі фразою була наступна: "Джонатан Пауелл доводиться мені двоюрідним дідом. Його вбили янкі".
У книзі Яна Кур'є "Ніхто не вмирає назавжди" є інший цікавий випадок "подорожі в минуле". У 1955 році лікар з Філадельфії призначив серію гіпнотичних сеансів своїй 37-річній дружині. І ось під час одного з сеансів жінка стала говорити низьким чоловічим голосом з вираженим скандинавським акцентом. Спочатку вона стверджувала, що є чоловіком, якого звуть Пенсія Якобі, а потім стала відповідати на питання на незнайомому доктору мовою, імовірно скандинавському.
На наступний сеанс було запрошено декілька скандинавських фахівців, серед них шведський учений Нільс Салин, колишній директор американо-шведського історичного музею у Філадельфії. Він визначив, що жінка говорила на застарілому шведською мовою.
Чим можна пояснити такі явища, науці поки невідомо.

Журналіст в чужому обличчі

У 1983 році гіпнотизер з Ліверпуля Джо Кітон провів сеанс гіпнозу з лондонським журналістом з газети "Івнінг пост" Реєм Брайантом. Брайант згадав кілька своїх минулих життів, включаючи ту, коли він бився як солдат Рьюбен Стаффорд в Кримській війні. Журналіст зазначив, що Стаффорд народився в 1822 році в Брайдхелмстоне (Брайтоні) і потонув в 1879 році в Іст-Енді в Лондоні. Під час експерименту лондонський журналіст став говорити більш низьким голосом з Ланкастерським акцентом. Це свідчило, що Стаффорд провів більшу частину життя на півночі Англії.
 

 

Результати дослідження під гіпнозом були просто приголомшливими, але присутні хотіли знайти документальне підтвердження існування цієї людини. Їм пощастило: в лондонській бібліотеці Гілдхолл вони виявили список поранених і вбитих в Кримській війні. Серед інших був і сержант Рьюбен Стаффорд, що служив тоді в 47-м Ланкастерським піхотного полку. Він був поранений в руку в битві при Каррісо незначною перестрілці, яка мала місце під час облоги Севастополя. Там же були відомості про подальшу кар'єру сержанта. На наступному сеансі Рей Брайант сам розповів про всі подробиці. Дата, місце і назва битви при Каррісо, позначені "Стаффордом", так само як і інші факти його біографії, підтвердилися.

 

Пізніше було знайдено свідоцтво про смерть Рьюбена Стаффорда, в якому говорилося, що він дійсно потонув і похований на кладовищі бідняцьке в Іст-Хемі. Дати смерті і поховання також були точно названі Реєм Брайантом під гіпнозом. Мабуть, саме реінкарнація і є ключ до розуміння природи появи осіб на фотографіях поруч з плодом дитини.


Газета "Новий Петербург'", Санкт-Петербург, n52 (763), 22.12.2005
Автор: Олександр Потапов, кандидат педагогічних наук


Коментарі (0)

19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

857 1
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

793
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1609
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2239
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4215 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3216

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

218

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

446

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

386

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

858
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

624
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

671
10.02.2025

Питання «чи варто їсти пізно ввечері?» часто хвилює тих, хто намагається правильно харчуватися й дбати про своє здоров’я.  

959
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1072
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

672
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6255
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1748
17.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31762 1
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1543
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

756 1
11.02.2025

Восьмеро з десяти обранців від Івано-Франківщини підтримали цей законопроєкт.  

720