Пандемія коронавірусу: в яких країнах посилюють заходи безпеки через Covid-19 (ІНФОГРАФІКА)

Кількість хворих на коронавірус в Україні збільшується щодоби, а «червоні» зони розростаються щотижня.Про другу хвилю пандемії говорять у багатьох державах, де також зростає кількість випадків Covid-19.

У списку країн «червоної» зони за рівнем поширення коронавирусу потрапили Чорногорія, Іспанія, Франція та Чехія, інформує Фіртка з посиланням на Слово і Діло.

Як країни світу посилюють обмежувальні заходи і яким чином намагаються знизити кількість хворих.

У більшості європейських країн уряди змушені посилити обмежують заходи через пандемію коронавируса.

У зону ризику потрапили столиці Австрії і Угорщини. Після повернення з Відня і Будапешта громадянам треба буде представити негативний ПЛР-тест або відправитися на карантин на два тижні.

У Німеччині посилять заходи безпеки в регіонах, де виявляють понад 35 хворих на 100 тисяч осіб протягом тижня: число учасників заходів в закритих приміщеннях буде обмежено 25, на відкритому повітрі – 50. Такі обмеження вже діють в Баварії, крім того, в цьому регіоні вводиться обов'язкове носіння масок, а для ресторанів запровадження комендантської години з 23.00 до 6.00.

У Великій Британії зросли штрафи за порушення режиму самоізоляції. У перший раз порушники повинні будуть заплатити 1 000 фунтів, а за повторне порушення – до 10 тис. фунтів. Таке рішення було прийнято після дослідження, яке показало, що занадто мало людей добровільно дотримуються правил самоізоляції.

У Бразилії як і раніше дуже високий рівень захворюваності. Влада Манауса закрила місцевий пляж, на 30 днів заборонили масові заходи і обмежили години роботи магазинів і ресторанів. Після того як в місті в квітні-травні спалах Covid-19 призвів до того, що на кладовищах не встигали ховати померлих від коронавирусу, з'ясувалося, що до вересня у 6% жителів міста є антитіла до Covid-19. Місцеві жителі зітхнули з полегшенням, бо вирішили, що нарешті мають груповий імунітет. Але ні, в жовтні крива захворюваності знову поповзла вгору.

В Ірані в кінці вересня оголосили про початок третьої хвилі поширення COVID-19 після того, як число виявлених випадків інфікування перевищила 3 тисячі осіб на добу. Президент Ірану оголосив про посилення карантинних заходів і про запровадження штрафів за відсутність захисної маски. Регіональна влада отримали повноваження запроваджувати карантин на місцевому рівні. Заходи можуть включати закриття шкіл, університетів, семінарій, мечетей, кафе, спортивних і культурних об'єктів, перукарень тощо. Раніше в країні були скасовані масові ходи під час одного з наймасовіших в світі релігійних свят Арбаін.

В Індії вже більше 6 млн хворих. За добу офіційно фіксують понад 80 тис. нових хворих. Влада побоюється, що до чергового сплеску коронавируса може привести святкування індійського нового року Двалі, яке в цьому році починається 14 листопада. Протягом п'яти днів люди моляться, роблять покупки, ходять в гості до своїх літніх родичів. Не виключено, що Двалі може сприяти збільшенню захворюваності. Однак повністю заборонити святкування влада поки не наважується.

У Південній Кореї школи і дитсадки працюють частково і 11 жовтня фахівці вивчать епідемічну ситуацію. З 1 по 5 жовтня країна відзначає національне свято Чхусок, коли мільйони корейців відвідують старших родичів по всій країні і провідують могили предків. У країні запровадили більш суворі обмеження з 28 вересня по 11 жовтня. МОЗ країни закликало жителів проводити онлайн зустрічі з родичами, а передсвяткове прибирання могил доручити відповідним службам.


Читайте також:

Великі міста у Франції закривають бари і ресторани через коронавірусну загрозу


10.10.2020 1699
Коментарі ()

19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

922 1
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

818
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1632
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2268
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4244 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3249

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

235

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

470

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

412

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

877
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

653
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

694
10.02.2025

Питання «чи варто їсти пізно ввечері?» часто хвилює тих, хто намагається правильно харчуватися й дбати про своє здоров’я.  

979
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1106
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

692
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6277
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1768
17.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31787 1
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1577
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

782 1
11.02.2025

Восьмеро з десяти обранців від Івано-Франківщини підтримали цей законопроєкт.  

742