Пандемія коронавірусу: як різні країни розпочали новий навчальний рік (ІНФОГРАФІКА)

В Україні 1 вересня до школи пішла переважна більшість школярів, за винятком дітей, які живуть у так званих «червоних» зонах, де рівень захворюваності надто високий. До початку нового навчального року було невідомо, чи відкриють школи, чи продовжать дистанційне навчання.

Не виключено, що в разі зростання рівня захворюваності деякі регіони будуть змушені знову відправити дітей на домашнє навчання. Подивимось, як почався навчальний рік в інших країнах, інформує Фіртка з посиланням на Слово і Діло.

Згідно з даними ЮНЕСКО понад 100 країн закрили всі школи під час запровадження карантину через коронавірус. Такі заходи безпеки торкнулися більш ніж половини учнів у всьому світі. Деякі країни обмежилися закриттям шкіл на місцевому рівні, тобто частково. Відтак, мільйони учнів опинилися поза навчальним процесом, хоча майже скрізь запровадили дистанційне навчання.

Щодо дистанційного навчання, дискусії тривають досі, адже не всі діти здатні навчатися самотужки, без пояснень вчителів, не всі батьки можуть контролювати таке навчання дітей і навіть, банально, не скрізь є інтернет та технічна можливість отримувати знання вдома.

Загалом ситуація у світі щодо початку навчального року доволі суперечлива. Є країни, де школи відкрили, попри те, що пандемія триває. Дозволили відкрити школи з 1 вересня Бельгія, Білорусь, Бруней, ЦАР, Швейцарія, Куба, Чехія, Німеччина, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Греція, Гамбія, Угорщина, Японія, Лаос, Латвія, Литва, Люксембург, Молдова, Мавританія, Нікарагуа, Нідерланди, Норвегія, Нова Зеландія, Польща, Північна Корея, РФ, Руанда, Сенегал, Словенія, Швеція, Таїланд, Таджикистан, Токелау, Туркменістан, Східний Тимор, Тонга, Тринідад, Тобаго, Танзанія, Уругвай, В’єтнам, Вануату, Самоа, Південна Африка.

Є країни, де навчальні заклади закриті через COVID-19. Діти навчаються дистанційно. Такий шлях обрали Афганістан, Ангола, Аргентина, Багами, Болівія, Бразилія, Бутан, Чилі, Колумбія, Кабо-Верде, Коста-Рика, Домініканська Республіка, Еквадор, Еритрея, Ефіопія, Гватемала, Гондурас, Індонезія, Індія, Іран, Кенія, Киргизстан, Камбоджа, Лівія, Мальдіви, Мексика, Північна Македонія, М’янма, Мозамбік, Малаві, Намібія, Нігерія, Пакистан, Панама, Філіппіни, Парагвай, Саудівська Аравія, Сальвадор, Південний Судан, Острови Теркс і Кайкос, Туреччина, Уганда, Узбекистан, Ємен, Зімбабве.

У частині країн запровадили академічну перерву терміном не менш ніж чотири тижні. Навчання у цей час не відбувається. До таких країн, зокрема, належать Албанія, Вірменія, Австрія, Азербайджан, Болгарія, Канада, Кіпр, Алжир, Єгипет, Іспанія, Італія, Грузія, Хорватія, Гаїті, Ямайка, Монако, Мадагаскар, Мальта, Чорногорія, Оман, Португалія, Палестина, Румунія, Сомалі, Словаччина, Сирія, Чад, Того, Венесуела, Британські Віргінські острови.

Уряди деяких країн дозволили частково відкрити школи. Здебільшого це повторне часткове відкриття, з використанням гібридного підходу (очне та дистанційне навчання). До таких країн належать Україна, США, ОАЕ, Австралія, Бермуди, Китай, ДР Конго, Кайманові острови, Мікронезія, Велика Британія, Гренада, Ізраїль, Казахстан, Ліберія, Лесото, Марокко, Монголія, Непал, Перу, Катар, Сербія, Свазіленд, Сінт-Мартен, Тувалу, Замбія, Сент-Вінсент і Гренадини.


Читайте також:

Міносвіти нагадало директорам шкіл про кримінальну відповідальність за порушення карантину

У Тернополі за порушення карантину штрафують директорів шкіл та садочків


11.09.2020 1767
Коментарі ()

13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

16204
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1539
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1110
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2142
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3678
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1393

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1801

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

575

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1199

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1361
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

674
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24308
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

556
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

523
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

668
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1562
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

724
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

7462
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

674
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

1751 3
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

660
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

566