
Гінекологія спеціалізується на діагностиці та подальшому лікуванні різних гінекологічних захворювань. Лікарі-гінекологи рекомендують кожній жінці регулярно проходити профілактичні огляди. Це допоможе на початковій стадії виявити відхилення та не допустити розвитку патологій.
Записатися на огляд гінеколога ціна якого доступна кожній жінці можна у зручний час. Консультація відбувається у комфортних умовах, при цьому гарантується конфіденційність та безпека. Починається зі збору анамнезу, потім обстеження на гінекологічному кріслі, а за показаннями призначається додаткова діагностика та аналізи.
Коли потрібна консультація лікаря-гінеколога?
Проконсультуватися з гінекологом необхідно з появою таких тривожних симптомів:
- порушення менструального циклу;
- болі при статевому акті;
- виділення з неприємним запахом;
- кровотечі між циклами менструації;
- болі внизу живота та в ділянці попереку;
- сухість та свербіж у піхві;
- ущільнення у молочних залозах;
- дискомфорт при сечовипусканні та ін.
Відвідувати гінеколога потрібно не лише при появі небезпечних симптомів, а й планово з метою профілактики. Це зумовлено тим, що багато гінекологічних захворювань на ранній стадії протікають без симптомів.
Особливості лікування ерозії шийки матки
При підтвердженні діагнозу - ерозія шийки матки лікування ціна та вибір методики у кожному разі визначається індивідуально за показаннями. Це одне із найпоширеніших жіночих захворювань, яке може перерости в дисплазію за відсутності відповідного лікування.
При неефективності медикаментозної терапії можуть бути призначені такі малоінвазивні методики:
- кріодеструкція;
- радіохвильова терапія;
- припікання електричним струмом;
- лазерна коагуляція.
До розвитку ерозії шийки матки призводять різні причини, серед яких травми, аборти, пологи з ускладненнями, раннє статеве життя, інфекції та запальні процеси, неправильно призначені гормональні контрацептиви та ін.
Незважаючи на низку переваг малоінвазивних методик, є й протипоказання. Найбільше їх для лазерної коагуляції та припікання електрострумом. До них відносять вагітність, онкологію, інфекції та ін.
Методи діагностики та лікування дисплазії шийки матки
За відсутності лікування ерозії вона може перерости в дисплазію, а це вже відносять до передракового стану. Для діагностики призначають кольпоскопію, ПАП-тест, біопсію, ПЛР-тест, аналіз мазка на онкоцитологію.
За результатами підбирають метод лікування дисплазії шийки матки: видалення ділянок за допомогою рідкого азоту, електричного струму, лазера, високочастотних радіохвиль. Він залежить від стадії захворювання, у гінекології виділяють три ступені.
При запущеній формі дисплазії з'являються такі симптоми, як нетипові виділення, висока температура тіла, біль унизу живота та загальне нездужання. Тому важливо регулярно відвідувати профілактичні огляди гінеколога, що допоможе зберегти жіноче здоров'я на довгі роки.
Партнерський матеріал