Особливості та ціна лікування ерозії та дисплазії шийки матки

Гінекологія спеціалізується на діагностиці та подальшому лікуванні різних гінекологічних захворювань. Лікарі-гінекологи рекомендують кожній жінці регулярно проходити профілактичні огляди. Це допоможе на початковій стадії виявити відхилення та не допустити розвитку патологій.

Записатися на огляд гінеколога ціна якого доступна кожній жінці можна у зручний час. Консультація відбувається у комфортних умовах, при цьому гарантується конфіденційність та безпека. Починається зі збору анамнезу, потім обстеження на гінекологічному кріслі, а за показаннями призначається додаткова діагностика та аналізи.

Коли потрібна консультація лікаря-гінеколога?

Проконсультуватися з гінекологом необхідно з появою таких тривожних симптомів:

 • порушення менструального циклу;
 • болі при статевому акті;
 • виділення з неприємним запахом;
 • кровотечі між циклами менструації;
 • болі внизу живота та в ділянці попереку;
 • сухість та свербіж у піхві;
 • ущільнення у молочних залозах;
 • дискомфорт при сечовипусканні та ін.

Відвідувати гінеколога потрібно не лише при появі небезпечних симптомів, а й планово з метою профілактики. Це зумовлено тим, що багато гінекологічних захворювань на ранній стадії протікають без симптомів.

Особливості лікування ерозії шийки матки

При підтвердженні діагнозу - ерозія шийки матки лікування ціна та вибір методики у кожному разі визначається індивідуально за показаннями. Це одне із найпоширеніших жіночих захворювань, яке може перерости в дисплазію за відсутності відповідного лікування.

При неефективності медикаментозної терапії можуть бути призначені такі малоінвазивні методики:

 • кріодеструкція;
 • радіохвильова терапія;
 • припікання електричним струмом;
 • лазерна коагуляція.

До розвитку ерозії шийки матки призводять різні причини, серед яких травми, аборти, пологи з ускладненнями, раннє статеве життя, інфекції та запальні процеси, неправильно призначені гормональні контрацептиви та ін.

Незважаючи на низку переваг малоінвазивних методик, є й протипоказання. Найбільше їх для лазерної коагуляції та припікання електрострумом. До них відносять вагітність, онкологію, інфекції та ін.

Методи діагностики та лікування дисплазії шийки матки

За відсутності лікування ерозії вона може перерости в дисплазію, а це вже відносять до передракового стану. Для діагностики призначають кольпоскопію, ПАП-тест, біопсію, ПЛР-тест, аналіз мазка на онкоцитологію.

За результатами підбирають метод лікування дисплазії шийки матки: видалення ділянок за допомогою рідкого азоту, електричного струму, лазера, високочастотних радіохвиль. Він залежить від стадії захворювання, у гінекології виділяють три ступені.

При запущеній формі дисплазії з'являються такі симптоми, як нетипові виділення, висока температура тіла, біль унизу живота та загальне нездужання. Тому важливо регулярно відвідувати профілактичні огляди гінеколога, що допоможе зберегти жіноче здоров'я на довгі роки.

Партнерський матеріал


05.08.2022 483
Коментарі ()

17.08.2022
Мар'яна Цимбалюк

Працівники історико-просвітницьких установ розповіли Фіртці, що наплив у їхні заклади був настільки великий, що часто музейники проводили екскурсії без перерви.

256
10.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки поспілкувалася зі Святославом Балакою, головою Асоціації інтервенційних онкологів України, який приїхав в Івано-Франківськ із Харкова. 

1865
04.08.2022
Тетяна Дармограй

Повномасштабне російське вторгнення майже повністю витіснило коронавірусну хворобу з інформаційного простору України. Проте, як констатують медики, українці продовжують хворіти та помирати через цю недугу.

1498
31.07.2022
Тіна Любчик

Про пережите внаслідок російського вторгнення журналістці Фіртки розповіла киянка, яка працює дитячою психологинею, Ксенія Дичко. У перші дні повномасштабної війни жінка переїхала із сім’єю до Івано-Франківська.

2551 4
28.07.2022
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки розпитала у психологині, як війна впливає на стосунки, як зберегти шлюб в умовах постійного стресу чи тривалої розлуки та чому сьогодні особливо важлива підтримка та щира розмова.  

1861
22.07.2022
Тетяна Дармограй

В Україні вже 144-й день триває повномасштабна війна. Через російську агресію процес загальної мобілізації продовжили до 23 серпня.

5959

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

171

Яблуневий чи Медовий Спас? Доволі, часто народні назви християнських свят відривають нас від суті та розуміння глибини свята. Яскравим прикладом цього є «Яблуневий Спас» та «Маковія», що це, про кого це?

254

Неодноразово доводилось зустрічатися з бабусями або жіночками в церкві, на невеликих парафіях різних конфесій, які знають все і навіть деколи більше за священника. А потім священники дивуються: «чому в храмі немає молоді?». А вони і не знали, що молодь не витримала прискіпливих зауважень «церковного менеджменту».  

304

Коли люди стикаються із Національною Хокейною Лігою, вони, в першу чергу, дивляться крізь призму інших турнірів та видів спорту. Наприклад, футбол й Англійська Прем’єр Ліга, Чемпіонат Світу чи Європи, Ліга Чемпіонів та інші. 

605
09.08.2022

Перш за все фахівець радить виключити із щоденного раціону жирну та смажену їжу.

463
30.07.2022

Літо – та пора року, коли потрібно їсти максимально корисні та насичені вітамінами продукти  

1218
27.07.2022

В літній період радять пити теплу воду, вона краще засвоюється організмом.  

1228
15.08.2022

В Івано-Франківську представники УПЦ Московського патріархату через суд намагаються повернути храм Різдва Христового, що на вулиці Довженка.

1063
11.08.2022

Для вирішення та недопущення різноманітних конфліктних ситуацій та непорозумінь, в Івано-Франківську створять Раду церков.  

332
09.08.2022

Після православ’я найбільше респондентів із Заходу України ідентифікували себе як греко-католиків (26%), протестантів та атеїстів (4%) і. Інші релігії та конфесії називалися рідше.  

430
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

4675
05.08.2022

Першого липня на п'ятому позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини за зверненням Міністерства культури та інформаційної політики України внесено елемент “Культура приготування українського б

615
15.08.2022

Президент Володимир Зеленський усунув начальників управлінь Служби безпеки України у трьох областях.

347
12.08.2022

На запитання, чи підтримують українці дії президента Володимира Зеленського, 59% відповіли, що рішуче підтримують та 32% — скоріше підтримують.  

265
11.08.2022

Рішення про подовження мобілізації ухвалює парламент.

367
09.08.2022

Президент Володимир Зеленський закликає країна Заходу заборонити в’їзд всім громадянам росії на тлі її агресії проти України.  

421