Новітнє СС-НКВД має бути люстроване

 

Здається, що майже немає тих моральних норм та міжнародних конвенцій щодо засобів, які допустимо застосовувати щодо громадян-протестантів, які б не порушив режим в Україні.

Однією з практик Гестапо був пошук поранених вогнепальною зброєю у лікарнях – з тим, щоб потім доправити їх до своїх катівень.

А тепер ця практика стала українською. Українське Гестапо успішно використовує цю практику у лікарнях Києва.

Французькі та голландські лікарі, реалізуючи Клятву Гіппократа, робили все, щоб приховати поранених антифашистів. Монашки, які доглядали поранених, говорили неправду – що для них було справжньою особистою трагедією.

Частина українських лікарів, більша частина робить те саме. Але не всі. Не всі... Страх. Страх. І ще раз страх. Це все, що залишилося у їхніх убогих душах. І тому поранені під милий біг молять не здавати їх до державних лікарень. Бо знають, що будуть видані на розправу українському Гестапо.

Навіть розвезти поранених по Україні новочасне Гестапо не дає. Транспорт з 200-ма травмованими і пораненими протестувальниками після подарованого нам "Свята Соборності" не випустили з Києва.

Колись на Колимі також було повстання в'язнів. Під проводом совєтського майора. І теж ловили, кидали поранених в барак. Здихати. Ті самі кидали. Ті самі. Мій батько це добре пам'ятає. Тепер йому 87 років. Нічого не змінилося.

Сталінські мерзотники видумали не менш гидотну практику штрафних батальйонів. Батальйонів, які без зброї, з держаками від лопат кидали на укріпрайони. Практично на смерть – "бабы новых нарожают" – це слова "героя Отечественной Жукова". А ззаду строчили кулемети НКВДистських "загрядотрядов". У формі, в яку виряджаються сьогоднішні депутати Верховної ради України! Такі ж загони були й у німців. А ззаду добірні частини СС.

Теперішніми "загрядотрядами" стали загони Беркуту – ховаються за шеренгами курсантів. А теперішніми "штрафними батальйонами" – ті ж курсанти та солдати термінової служби Внутрішніх військ – діти, якими прикривається добірне українське СС. Діти з покривками до ночв у руках. А позаду жирні дядьки з бутафорськими пагонами.

Свого часу совєтська пропаганда виховувала "нову совєтську людину" на прикладі подвигу генерала Карбишева, якого нацисти катували і вбили, обливаючи на морозі льодяною водою. Сьогодні Кабінет міністрів України в порушення всіх норм узаконив цю практику Гестапо. Відтепер українська міліція може на законних підставах поливати людей у десятиградусний мороз.

Ще на початку грудня я писав, що влада, не маючи широкої суспільної підтримки, тероризуватиме суспільство "ескадронами смерті". Це улюблений інструмент всіх бананових чи бурячаних диктаторів. Викрадення активістів "невідомими", яких всі знають, катування у бразильській сельві чи бориспільському лісі. А потім "знайдено труп невідомого". Свого часу українська міліція прославилася "перевертнями у пагонах". Їх очільник давно тричі застрелився. Тепер часи вернулися. Історія вчить, що нікого нічого не вчить. Ми ще не один труп знайдемо у київських лісах.

Ще одним інструментом в руках навіженців є терор якнайширших мас населення силами парамілітарних кримінальних зграй. Класикою тут є тонтон-макути гаїтянського диктатора Франсуа Дювальє. Він теж не довіряв нікому – і у першу чергу власній армії. І тому поставив на їх чолі рекетира та торгівця людськими тілами та людськими органами "карибського вампіра" жерця культу вуду Лукнера Камброне. Тонтон-макути забивали та живцем спалювали людей просто на вулиці, після чого тіла демонстрували населенню. Нічого не нагадує? Гепівських та допівських тітушок не нагадує? Спаленим авто у Харкові не нагадує? Звезених до Києва зграй гопоти не нагадує? На разі б'ють випадкових прохожих та трощать і палять автомобілі. Сил мало. Як довго? Скільки чекати, коли від обливання зеленкою перейдуть до лінчування? Під гикання міліції. Після остаточної перемоги і зачистки? Коли нарешті прийде те "пакращєння".

Окремою технологією є відсилання до "закону", "закону", який приймається на коліні. Полчища суддів, прокурорів, які купили, банально купили свої теплі місця, і тепер готові виконати будь-яку забаганку. Головне, щоб не відлучили від "груді окормляючої". Сьогодні вони переконані, що недоторканість та їхня ілюзорна гіперзахищеність вічна. І що навіть за зміни влади вони знову будуть першими стояти у своїй церковиці? Не думаю. Але нам всім потрібна добра пам'ять. Нацистські злочини здійснювалися у строгій відповідності з нацистським законодавством. А потім виправдовувалися, що поступали у відповідності з законом. Однак прийшлось відповідати. Я не про Бога.

Даремно ми після здобуття незалежності не визнали в Україні НКВД-МВД-КГБ злочинними організаціями. Даремно ми не люстрували їх, як люстрували СС. Кожного особисто – по ділах його. Благо, що сьогодні все документується. Нацистського ката Ейхмана намилений зашморг знайшов через десятки років аж у Латинській Америці. ZOMOвців, які розганяли робітничі протести у Польщі на початку 80-х, кара прийшла через два з половиною десятиліття – чверть віку!. Тому маємо запам'ятати – цієї помилки не можна повторювати. Новітнє СС-НКВД має отримати за вчиненим ними.

І за прицільний вогонь по журналістах, і за прицільний вогонь по медиках, і за прив'язане до світло-шумових гранат каміння, і за льодяну воду, і ще багато за що.

Але також і за державні злочини, які чиняться не на вул. Грушевського. А в кабінетах на Банковій, під куполом на Грушевського. Саме там чиниться державна зрада. І за неї потрібно буде запитати.

Не певний, що нас порятує нульовий варіант. Він не перезавантажить країну. Не змінить системи влади в Україні, спадкоємиці Української Совєтської Соціалістичної Республіки.

Ми вже маємо справу з метастазами. Вони не лікуються. Прийдеться видаляти. Інакше знову по червоних хрестах та журналістах стрілятимуть "снайпери в законі".

Тому перезавантаження не оминути. Бо дожились до Гестапо та НКВД...

 

 

Тарас Возняк — головний редактор Незалежного культурологічного журналу «Ї», для УП


23.01.2014 Тарас Возняк 946 0
Коментарі (0)

16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2513
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1599 2
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3672
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5445
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1695
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

2091

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

192

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

204

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

412

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

895
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

488
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

781
09.04.2025

Традиційно продаватимуть харчі — молочні вироби, м'ясні вироби, жива риба, курячі яйця, хлібобулочні вироби.

2477 1
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

520
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

887
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4929
07.04.2025

Папа Римський Франциск у неділю, 6 квітня, вперше з'явився на публіці після того, як два тижні тому був виписаний з лікарні після лікування від двосторонньої пневмонії.  

747
16.04.2025

Це перша в історії країни експозиція, де на кожній писанці зображено герб одного з історичних регіонів України — від кожної області до великого державного герба.  

668
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

601
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

409
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

740
05.04.2025

Президент США Дональд Трамп вважає помилкою введення Китаєм дзеркальних 34-відсоткових мит на весь імпорт зі Сполучених Штатів Америки з 10 квітня.  

899 2