Нітрилові рукавички: властивості, характеристики та сфери застосування

Одним із найпопулярніших синтетичних каучуків є нітрил. Його основні властивості та характеристики можуть стати в нагоді в багатьох областях життєдіяльності людини. Однією з таких областей стало виробництво медичних рукавичок цього матеріалу.

Нітрилові рукавички – це універсальний захисний засіб, який гарантує високу міцність і зручність у будь-яких сферах, де необхідний захист рук.

Властивості нітрилових рукавичок

Нітрил, або як його інакше називають "синтетичний каучук", є результатом переробки відходів нафтової промисловості. Він має дуже високу еластичність, проте при цьому легко трансформується. Однією з приємних властивостей нітриту є його вміння витримувати високі температури від 40˚С до максимальних 130˚С. Теплостійкість матеріалу надає додаткової міцності та надійності.

Основні характеристики рукавичок

Одна з основних характеристик нітрилових рукавичок – це їхня гіпоалергенність. Вона досягається завдяки відсутності в їхньому складі латексу. Крім цього вони не мають в принципі негативного впливу на шкіру людини, руки в рукавичках не сохнуть і не лущиться. Механічна пам'ять виробів дозволяє не відчувати втому при їх використанні. Текстура рукавичок дозволяє мінімізувати ковзання. Багато в чому це допомагає досягти граничної точності в роботі.

Області застосування нітрилових рукавичок

Нітрилові рукавички мають широкий спектр застосувань завдяки своїй стійкості до хімічних речовин, міцності та зручності. Ось кілька основних сфер їх використання:

1. Медичні та фармацевтичні заклади

  • Використовуються для захисту під час обслуговування пацієнтів, у тому числі при проведенні операцій та процедур.

  • Застосовуються для зменшення ризику зараження та зараження пацієнтів, зокрема для роботи з біологічними рідинами.

2. Харчова промисловість

  • Охороняють від забруднення продуктів харчування руками працівників.

  • Використовуються при обробці продуктів, у харчових закладах і на виробництвах продуктів харчування, де важливий високий рівень гігієни.

3. Хімічні та лабораторні роботи

  • Стійкі до багатьох хімікатів, що робить їх ідеальними для роботи з агресивними речовинами в лабораторіях та виробничих процесах.

  • Застосовуються для захисту від хімічних опіків та забруднень.

4. Косметичні процедури

  • Використовуються при манікюрі, педикюрі, татуюваннях, епіляції та інших косметичних процедурах для захисту від інфекцій.

5. Автомобільна промисловість

  • Призначені для роботи з мастилами, фарбами та іншими хімічними речовинами, які часто використовуються в автомобільному обслуговуванні.

6. Сільське господарство

  • Застосовуються для обробки сільськогосподарських продуктів, контакту з пестицидами та іншими хімічними засобами.

7. Будівництво та ремонт

  • Застосовуються для захисту рук при роботах з будівельними матеріалами, фарбами та іншими токсичними речовинами.

8. Чистка та прибирання

  • Використовуються для захисту від хімічних засобів для прибирання та забруднень під час миття та дезінфекції.

9. Приватне використання

  • Можуть використовуватися вдома для прибирання, обробки їжі та інших побутових завдань, що потребують гігієнічних умов.

Придбати нітрилові рукавички можливо на сайті компанії «Dolya». Основним напрямком діяльності компанії є продаж якісної господарської продукції:

  • рукавички,
  • збиральний інвентар,
  • побутова хімія,
  • одноразовий посуд, і т.д.

У тому числі до продажу представлені нітрилові рукавички різних розмірів.

Реклама


16.07.2025 82
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопця, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання. Так, 27 червня 2025 року Долинський районний суд Івано-Франківської області виніс вирок у резона

1004
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

18725
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1688
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1177
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2219
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3790

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1905

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

643

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1265

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1419
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

331
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

843
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24361
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

565
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

582
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

719
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1609
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

7925
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

327
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

740
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

1994 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

706