«Негри» чи «угри»?

 

Здається, «пророцтво» покійного диктатора Каддафі про те, що світом володітимуть чорні, має всі підстави збутися. І не варто дивитися лише у сторони афро-Америк, арабізованої Європи, кавказоїдної Росії. Загляньмо до своїх рідних коридорів і пошукаймо, як справжні українці, - гостинні, миролюбні і пристосовані до будь-яких грядущих умов, - плюсів у цьому. За мінусами далеке ходити не будемо також…

 Дика прихватизація пляжів в Криму і на Одещині, забруднення річок, озер, встановлення ГЕСів, спад доходів у населення не сприяють трендовому потемнінню шкір в простих українців. За цим трендяком  вони вирушають потягами і літаками до більш сонячних Португалії, Іспанії, Італії. А «свято мєсто пусто нє биваєт» тим часом. У когось глобальне потепління(читай: покращення уже сьогодні) називається – стрьомніше – глобальною спекою, як то в сирійців, лівійців, жителів Зімбабве, частково Нігерії, тощо.

Відмовляти людям у помочі, коли в них біда – не по-християнськи. Без іронії. Не по-юдейськи, якщо велика війна між І і І (не дай Боже), про яку всі так говорять,  розпочнеться і не швидко і гладко завершиться, про що теж багато говорять. Не по-ісламськи, якщо іранці побіжать вслід за євреями, або за євреями, до України. Спитаєте, чому до нас ? А в нас, відповідаємо, – земля широка і родюча, а люди – добрі і чуйні. І навпаки: несьогосвітні нацисти, фашисти і расисти, яких необхідно нарешті навчити світових стандартів поводження!…  Це був би в принципі найбільш лепський сценарій: євреї  би відновили нашу економіку і посприяли в медицині та культурі, араби би замутили «арабоукраїнську весну» - і влада «шахтарів», себто наших чорних, нарешті би рухнула друзками.  Перси разом з арабами і екс-ізраїльтянами подалися би, ясна річ, до парламенту – відновлювати зараз втрачену демократію часів Віті Першого.

Звісно, уряд і всю вертикаль влади очолили б євреї, так чи інакше, а наші симпатії пересічних громадян  поділилися  би майже порівну поміж арабською опозицією і іранською; сунітами і шиїтами. Відразу би з’явилися свої суфії з їх культом Божественної Дами, а відтак невдовзі і сама Дама, можливо. Прихильникам перших, арабів, скоріш за все, довелося би прийняти шаріат – і не виконувати його, звісно, зате понад усе цінувати солодке і з шиком життя: з морем бабок і баб. А прихильникам  других – іранців, віддатися на поруки вічному аятолі, для яких духовність понад усе.  І бабки з бабами теж, відразу першим ділом після духовності. І дуже скоро збулася б найтемніша і напрочуд  солодка мрія нашої притлумленої,  підспідньої  ментальності, яку вже несила витісняти силі-силенній: шахіди, Аль-Каїда, Хамас, Хезболла і бла-бла-бла…  Коротше, багато-багато бабла, бабла…  І хззна від кого, що, погодьтеся, теж навіює нам найкращу стилістику від made in U. Та погодьтеся і з тим твердженням, що навіть такий (фантастичний) сценарій є кращим  для нас від Євразійського (реального).

Але якщо весь сарказм ситуації у світі сьогоднішньому облишити, то потрібно підходити тільки по-серйозному і тільки по-нашому. І до нашого. Так звані, за Гумільовим, пассіонарні поштовхи, на Сході, де Хуанхе  вже заливає потроху береги Лени, так їм і треба, спричиняють пришвидшений відтік рибини, що не хоче плисти за течією, в наші Борисфенські води. Це і кісільови, і дорофєєви,  - давно установлений і тенденційний факт і далеко не найгірший, який може бути, якщо Азіопа поглине Україну, чекай тоді максімок з прізвищем «Шевченко !»  -  єдіний народ, єдіний взгяд, єдіний язик

Та в нас, серед «не наших наших», є кращі люди за «русскіх западніков». Є. Повертаючись до початку, вони – чорні. Вони – генетично сильні, міцні,  фізично витривалі; чоловіки, кажуть, з довшими.., ніж у білих, а жінки, куди більш на правду схоже, з апетитнішими п’ятими  точками, стегнами і темпераментами. Можливо, замисел вічно мінливої Матінки Землі і полягає в тому, що благодатний ґрунт вона спершу ділить поміж дітьми своїми нерівномірно, потім забирає в гірших, віддає кращим, або гіршим, забираючи у кращих. Таємниця ?

Визначний член ОУН, чудовий мислитель Лев Ребет опонував Бандері і Стецьку у тому, що «Україна для українців». Україна, імхо, для тих українців, хто не є ними по крові, а по волі. (Як у нас багато їх поневолі !) Воля до землі, про яку, здається, Донцов не написав досконало, набагато тонша і сильніша відтак субстанція за кров. І вона теж червоно-багряна. Принаймні енергетично стопудово. Вона теж проливається, губиться і губить, вмирає. Відновлюється, воскресає. Переможці ті, хто зумів зібрати її повсюдно по Землі і не тримається землі.

Василь Матумба, Дмитро Оліуяху, Петро Кінсульхілі – вчитайтеся в ці імена, вдумайтесь, хіба вони не звучать оновлююче ? Тільки більш заколисуюче: Матумбенко, Оліяхуник, Кінсульхіліченко.  А як звучить, порівняйте: Симоненко, Табачник,  Колісниченко ?!.. Отож-бо. Висновок. Одних на Вкраїну хутко, других  в Африку – негайно ! Якщо великі нації  минулого робили кольорових рабами, якщо ще великі нації ще сьогоднішнього роблять кольорових панами, то кращі нації майбутнього зроблять їх громадянами, свідомими громадянами. Проте…

 

З.І. Графа у паспорті «українець» - не потрібна, позаяк за наявності матумб і відсутності симоненків – автоматично відпадає необхідність всякої люстрації. Однак графа «релігійність», на мою думку,  думку майже ліберала, необхідна. Адже «Реформістське Вуду» нас не повинно влаштувати. «Атеїст» теж не варіант, їй-богу.   Православний УЦКП, УАЦ, греко-католик – безсумнівно браво ! Римо-католики, передовсім славні єзуїти, нам скажуть, що «вуду всюду вуду», а «симоненки і в Африці симоненки»,  - правду скажуть. Саме тому і їх слід гостинніше закликати до нас і плодити в нас. Єзуїтів.

Перепрошую за жартівливу форму, та не за серйозний зміст.

http://www.youtube.com/watch?v=UmgYbDxelqg

http://inspired.com.ua/video/blez-malaba/


14.05.2013 Яв Назар 1520 1
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1276
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2568
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2136
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2200
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6607 58
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2477 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

372

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1184

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1310

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1442
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

308
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

176
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

605
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

78
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26539
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

571
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10488 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

79
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

109
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

426
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

572
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

643