Навіщо терористам створювати у Донецьку "Шахтьор" замість ахметівського "Шахтаря"

 

/data/blog/62406/ed7eb1ff3162aec54f63fa1cad6c1918.jpg

 

Терористи остаточно дають зрозуміти Ахметову, що його повернення у Донецьк виключене.

Один із сайтів терористів "Новоросія" розмістив спіч ідеолога харківських сепаратистів Костянтина Долгова, який пообіцяв не пускати "Шахтар" Ахметова назад на Донбас і створити "народний клуб".

За словами Долгова, за часів СРСР у Донецьку існував бойовий народний клуб "Шахтьор", який всі любили. Але потім СРСР розвалився і прийшов Ахметов, який "віджав" команду і всі донецькі підприємства. Олігарх перейменував "Шахтьор" на "Шахтар" і почав купувати бразильців за "народні гроші". І тепер настав час це змінити, мовляв, треба повернути донецькому народу колишній "Шахтьор" часів СРСР.

Можна з впевненістю говорити, що після так званих "виборів", які відбудуться 2-го листопада, "влада" терористичної "ДНР" обов'язково підхопить ідею створення футбольного клубу.

Звичайна пропаганда, розрахована на недалекий електорат

Кожна людина, яка слідкує за новинами від початку конфлікту на сході України, мала помітити, що російські пропагандисти, які ведуть інформаційну війну, роблять ставку на радянські лозунги. Вони розуміють настрої великої частини населення Донбасу, які сумують за СРСР і не бачили кращого життя. Всі їхні зусилля направлені на те, щоб переконати електорат у боротьбі за світле "радянське майбутнє". Звичайно, ніякого радянського майбутнього їм не світить. Але більшість людей банально ведуться на всі ці кумедні лозунги і листівки з Ленінами та Сталінами.

Ось тепер з кишені витягають карту донецького "Шахтаря". Дійсно, за часів СРСР "Шахтар" славився своїми бійцівськими якостями, особливо в Кубкових матчах. Це була своєрідна робітнича команда, яка чотири рази (1961, 1962, 1980, 1983) вигравала Кубок СРСР, а також двічі вигравала "срібло" (1975, 1979) і "бронзу" (1951, 1978) чемпіонату.

Звичайно, що після розвалу СРСР відомий бренд "Шахтаря" швидко прибрали до рук і у Донецьку навіть сьогодні є люди, які не дуже люблять Ахметова навіть після великої кількості титулів його "Шахтаря" (став президентом після загибелі Ахатя Брагіна у 1995 році).

З Ахметова зроблять зрадника

Враховуючи велику кількість біженців з Донецька, а також можливості пропагандистів "обробити" електорат, з Ріната Ахметова дуже легко зроблять зрадника Донбасу. Людям за допомогою ЗМІ вкладуть у голову, що донецький криміналітет вкрав у народу команду. Про бандита Ахметова вже говорив Ігор Гіркін на своїй останній прес-конференції. За словами Гіркіна, головним бандитом Донецька був не Янукович, а саме Ахметов і зараз майже завершена боротьба з цими бандами в місті.

У терористичних ЗМІ потроху почне з'являтися інформація, що весь цей час, коли шахтарі гнули спини на шахтах, Ахметов та Ко "рубили бабки", витрачаючи їх на бразильців, які не давали грати у команді справжнім донеччанам. Колосальний ідеологічний успіх забезпечить інформація у ЗМІ про розмір зарплат гравців "Шахтаря", яка легко може потрапити туди. Її навіть можна нафантазувати, бо кожен знає, що бразильці отримують у кілька разів більше за українців. Повірте, там є на що подивитися і в цьому винен лише менеджмент клубу. Також терористи спробують знайти когось з ветеранів "Шахтаря", який стане на їхню сторону і погодиться будувати "народний Шахтер".

Питання "Донбас Арени"

Стадіон в Ахметова ніхто не буде "віджимати". Справа в тому, що "Донбас Арена" - унікальна споруда, яку потрібно утримувати за великі гроші. Для її утримання потрібні професіонали, які знають всі тонкощі цього проекту. У терористів немає мізків, людей і вільних грошей, щоб утримувати арену. Для "народного "Шахтера" підійде і РСК "Олімпійський", який вже раніше "націоналізували" терористи.

Що буде з "Шахтарем" Ахметова

Все йде до того, що команда більше не повернеться в Донецьк. "Гірники" планували зробити це у 2016 році. Такий варіант можливий лише в тому випадку, якщо українська армія відіб'є місто. Кожен українець вірить у це і бажає, щоб так і сталося. Якщо дивитися на сьогоднішні реалії, варто сказати, що найближчим часом "Шахтаря" у Донецьку не буде.

Цілком можливо, що в майбутньому, якщо Донецьк залишиться під терористами, донецький "Шахтар" стане своєрідним символом донецьких біженців з України. Він базуватиметься в одному з українських міст і позиціонуватиме себе, як команда донеччан, які змушені були покинути своє місто через російську агресію

Перший матч

Щоб продемонструвати мир у Донецьку терористи обов'язково проведуть щось на зразок спартакіади. Цілком можливо, що перший матч буде між "народним" "Шахтьором" і збірною "ЛНР".

 


01.11.2014 469 0
Коментарі (0)

11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

609 1
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

1126
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

5664 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

1942
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1892
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

3044

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

570

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1762

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2507

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

3240
11.10.2024

Загалом господарства Прикарпаття зібрали понад 65 тисяч тонн зернових і зернобобових культур з площі 109 тисяч га.  

225
07.10.2024

Макаронні вироби бувають різних форм та розмірів, і кожен з них ідеально підходить для конкретних типів страв.  

361
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

913
10.10.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

33719
04.10.2024

Від початку повномасштабного вторгнення Росії 1 123 релігійні громади перейшли з Української православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.  

674
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

824
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

16310
08.10.2024

У програмі концерту — добре знайомі та незабутні пісні Володимира Івасюка, Мирослава Скорика, Богдана Весоловського, Кузьми Скрябіна, Ігоря Білозіра, Володимира Якимця, Ярослава Нудика, повідомили організатори.   

505
11.10.2024

Верховна Рада 10 жовтня ухвалила у другому читанні законопроєкт про збільшення податків.  

428
09.10.2024

Верховна Рада 9 жовтня ухвалила у другому читанні законопроєкт про заборону мобілізації обмежено придатних віком до 25 років.  

272
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

1288