Народний депутат Юрій Дерев'янко: Робота депутата на окрузі не менш важлива, ніж у Верховній Раді (відео)


/data/blog/42384/541a8e80dd33d3dbcc793cc1217f08f4.jpg?1354028297

 

Ретельно виконувати законотворчу функцію -  не єдина функція народного депутата. У цьому переконаний народний обранець, представник Івано-Франківщини у парламенті Юрій Дерев’янко.

 

Депутат наполегливо розробляє законопроекти і активно працює на окрузі – щомісяця проводить особистий прийом громадян та зустрічі з мешканцями свого округу.



«Робота народного депутата як законотворця важлива у сесійній залі. Але не менш важливою є його робота з виборцями, які делегували нас, депутатів, вирішувати державні і регіональні справи», - заявив  Юрій Дерев’янко.



Обранець прозвітував своїм виборцям про роботу у парламенті — підсумував, що вдалося зробити за неповний рік депутатства. Серед основних здобутків Юрія Дерев’янка – ініціатива щодо узаконення механізму відкликання депутатів Верховної Ради, законопроект щодо збільшення акцизу на пиво задля реконструкції дитячої клініки Охматдит.



Також нардеп ініціював законопроект щодо останньої «гарячої» теми, яка активно обговорюється на Західній Україні,  - видобутку сланцевого газу на Прикарпатті та Львівщині. Подання Юрія Дерев’янка стосувалось вигоди місцевих громад, на території населених пунктів яких видобуватимуть сланець. Йдеться про відрахування місцевим бюджетам 10% виторгу від продажу корисних копалин, видобутих у межах угоди. За законопроект у першому читанні проголосували 348 опозиційних та провладні депутатів.



На зустрічі з народним депутатом ворохтянці нарікали на погані дороги та земельні проблеми, через які не можуть відкрити новий цвинтар і мають проблеми із вивезенням сміття.


Для вирішення нагальних проблем із розвитку, селище претендує на 206 га Карпатського національного природного парку. З цим питанням ворохтянці оббивавали пороги місцевих та столичних чиновників – від Івано-Франківської обласної державної адміністрації до Кабінету Міністрів та Президента України. І отримали дозвіл на передання земель Нацпарку у власність територіальної громади. Однак, керівництво парку на розпорядження посадовців не зважає. «Ми змушені вдатися до захоплення земель, бо селищний цвинтар переповнений, ми ховаємо людей на людей у два-три поверхи. Відповідно до розпоряджень, міністерських та обласної влади, погоджено передачу земель, що нині розташовані на території Національного природного парку. Але представники Нацпарку нехтують документами», - повідомив селищний голова Ворохти Петро Кермощук.  



Стосовно сміття, то ворохтянці збираються облаштувати станцію із сортування відходів. Знайшли ділянку – за 7 км від селища, на ній ніхто не проживає, територія не має перспективи розвитку.  «Колись у Ворохті було сміттєзвалище, - пояснив селищний голова Ворохти. - Нині ми не збираємось його відновлювати, а хочемо встановити складський ангар, де сортуватимемо сміття. І згодом зароблятимемо на цьому гроші. Екологічна служба дала згоду на виділення 90 сотих земель, які громада свого часу передала лісівникам для ведення лісового господарства. Нині працівники лісу не хочуть надати громаді ці землі в оренду, мотивуючи зведенням поруч відпочинкового комплексу».



Візитівка гірської Ворохти – спортивна база, яка за радянських часів вважалася однією з найкращих в Україні, - перетворилася на сором селища. Cпортивні споруди занепадають, нарікає директор Ворохтянської дитячо-юнацької спортивної школи Григорій Тисячний. Раніше спортшкола разом із трамплінами та навчальною базою були одним спорткомплексом. Нині його частину – ресторан та готель – орендують. А решта споруд — покинуті. Ворохтянці пропонують передати місцевий спортивний комплекс на баланс спорткомітету України, щоби створити базу олімпійського резерву зі спортивною школою. «Добра думка, правильне рішення”, - підтримав ініціативну громаду нардеп Юрій Дерев’янко.  



На прохання громади Ворохти народний депутат узяв зобов”язання допомогти вирішити названі проблеми і направити відповідні запити, щоби з”ясувати, яким чином можна це зробити.

 

Цього року народний депутат провів 18 зустрічей з громадами прикарпатських міст, сіл і селищ - Надвірної, Богородчан, Тисмениці, Косова, Яремче, Отинії, Татарова, Чорних Ослав, Переросля, Ланчина,  Тисменичан, Маняви, Горохолина, Старуні, Старих Богородчан та Ворохти. У жовтні почути про життя парламенту та розповісти про свої проблеми й очікування мали можливість мешканці гірського селища Ворохта.

 


24.10.2013 462 1
Коментарі (1)

Вогонь 2013.10.24, 16:02
Дожився ,що їздив до Голови братства УПА Надвірнянщини погрожувати, бо нібито упівець проводить на нього наклепи. Ганьба земельному рейдеру.
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

542
07.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

1930
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33318
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2214
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

2951
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

4998 9

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

325

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1094

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

698

Безсумнівно  Новий рік є абсолютно світським святом, але так було не завжди. В різноманітних культурах та народах Новий рік був міцно пов'язаний з релігією.

917
09.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

192
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

500
02.01.2025

Уряд розподілив між бюджетами громад субвенцію 2,83 млрд грн на харчування учнів початкових класів у 2025 році.  

580 1
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1054
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

899
04.01.2025

В Івано-Франківську п'ятого та шостого січня з нагоди Хрещення Господнього у храмах відбудуться святкові богослужіння та йорданське освячення води.  

990
01.01.2025

Такі відвідини однієї парафіяльної сім’ї перед спільним подячним молінням — це традиція, яка триває вже 12 років. 

765
04.01.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

30138 1
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

784
07.01.2025

У всіх регіонах України ситуація досить подібна і баланс довіри-недовіри — позитивний.  

3763
06.01.2025

Президент також наголосив на важливості того, аби Європа мала голос.

422
02.01.2025

Європейський Союз готовий до припинення транзиту російського газу через Україну з першого січня.  

459