Народний депутат Юрій Дерев'янко: Робота депутата на окрузі не менш важлива, ніж у Верховній Раді (відео)


/data/blog/42384/541a8e80dd33d3dbcc793cc1217f08f4.jpg?1354028297

 

Ретельно виконувати законотворчу функцію -  не єдина функція народного депутата. У цьому переконаний народний обранець, представник Івано-Франківщини у парламенті Юрій Дерев’янко.

 

Депутат наполегливо розробляє законопроекти і активно працює на окрузі – щомісяця проводить особистий прийом громадян та зустрічі з мешканцями свого округу.



«Робота народного депутата як законотворця важлива у сесійній залі. Але не менш важливою є його робота з виборцями, які делегували нас, депутатів, вирішувати державні і регіональні справи», - заявив  Юрій Дерев’янко.



Обранець прозвітував своїм виборцям про роботу у парламенті — підсумував, що вдалося зробити за неповний рік депутатства. Серед основних здобутків Юрія Дерев’янка – ініціатива щодо узаконення механізму відкликання депутатів Верховної Ради, законопроект щодо збільшення акцизу на пиво задля реконструкції дитячої клініки Охматдит.



Також нардеп ініціював законопроект щодо останньої «гарячої» теми, яка активно обговорюється на Західній Україні,  - видобутку сланцевого газу на Прикарпатті та Львівщині. Подання Юрія Дерев’янка стосувалось вигоди місцевих громад, на території населених пунктів яких видобуватимуть сланець. Йдеться про відрахування місцевим бюджетам 10% виторгу від продажу корисних копалин, видобутих у межах угоди. За законопроект у першому читанні проголосували 348 опозиційних та провладні депутатів.



На зустрічі з народним депутатом ворохтянці нарікали на погані дороги та земельні проблеми, через які не можуть відкрити новий цвинтар і мають проблеми із вивезенням сміття.


Для вирішення нагальних проблем із розвитку, селище претендує на 206 га Карпатського національного природного парку. З цим питанням ворохтянці оббивавали пороги місцевих та столичних чиновників – від Івано-Франківської обласної державної адміністрації до Кабінету Міністрів та Президента України. І отримали дозвіл на передання земель Нацпарку у власність територіальної громади. Однак, керівництво парку на розпорядження посадовців не зважає. «Ми змушені вдатися до захоплення земель, бо селищний цвинтар переповнений, ми ховаємо людей на людей у два-три поверхи. Відповідно до розпоряджень, міністерських та обласної влади, погоджено передачу земель, що нині розташовані на території Національного природного парку. Але представники Нацпарку нехтують документами», - повідомив селищний голова Ворохти Петро Кермощук.  



Стосовно сміття, то ворохтянці збираються облаштувати станцію із сортування відходів. Знайшли ділянку – за 7 км від селища, на ній ніхто не проживає, територія не має перспективи розвитку.  «Колись у Ворохті було сміттєзвалище, - пояснив селищний голова Ворохти. - Нині ми не збираємось його відновлювати, а хочемо встановити складський ангар, де сортуватимемо сміття. І згодом зароблятимемо на цьому гроші. Екологічна служба дала згоду на виділення 90 сотих земель, які громада свого часу передала лісівникам для ведення лісового господарства. Нині працівники лісу не хочуть надати громаді ці землі в оренду, мотивуючи зведенням поруч відпочинкового комплексу».



Візитівка гірської Ворохти – спортивна база, яка за радянських часів вважалася однією з найкращих в Україні, - перетворилася на сором селища. Cпортивні споруди занепадають, нарікає директор Ворохтянської дитячо-юнацької спортивної школи Григорій Тисячний. Раніше спортшкола разом із трамплінами та навчальною базою були одним спорткомплексом. Нині його частину – ресторан та готель – орендують. А решта споруд — покинуті. Ворохтянці пропонують передати місцевий спортивний комплекс на баланс спорткомітету України, щоби створити базу олімпійського резерву зі спортивною школою. «Добра думка, правильне рішення”, - підтримав ініціативну громаду нардеп Юрій Дерев’янко.  



На прохання громади Ворохти народний депутат узяв зобов”язання допомогти вирішити названі проблеми і направити відповідні запити, щоби з”ясувати, яким чином можна це зробити.

 

Цього року народний депутат провів 18 зустрічей з громадами прикарпатських міст, сіл і селищ - Надвірної, Богородчан, Тисмениці, Косова, Яремче, Отинії, Татарова, Чорних Ослав, Переросля, Ланчина,  Тисменичан, Маняви, Горохолина, Старуні, Старих Богородчан та Ворохти. У жовтні почути про життя парламенту та розповісти про свої проблеми й очікування мали можливість мешканці гірського селища Ворохта.

 


24.10.2013 489 1
Коментарі (1)

Вогонь 2013.10.24, 16:02
Дожився ,що їздив до Голови братства УПА Надвірнянщини погрожувати, бо нібито упівець проводить на нього наклепи. Ганьба земельному рейдеру.
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

2436
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

968
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

586
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

5551
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1485
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1355

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

423

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1249

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1080

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

990
05.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

314
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10683
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1288
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

388
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

653
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5704
08.05.2025

В Івано-Франківську зафіксували культурний рекорд — товариство «Моє місто» видало вже 51 книжку про Івано-Франківськ. Це стало національним досягненням, яке внесли до реєстру рекордів України. Про це в етері радіо «Західний П

377
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

271
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

619 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

1059
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

916