Найпопулярніші міфи про еректильну дисфункцію

на правах реклами

 

Еректильною дисфункцією називають нездатність отримання і збереження повноцінної ерекції для проведення статевого акту. В народі дану проблему називають імпотенцією.

 

Навколо цього явища поширюються безліч міфів, проте далеко не всі є достовірними. Наразі ми спробуємо спростувати найпоширеніші та найцікавіші з них.

  1. Еректильна дисфункція є нормальним явищем при процесі старіння

Факт: Не новиною є той факт, що еректильна дисфункція частіше зустрічається у чоловіків старшого віку, однак це явище не є наслідком старіння. Насправді це є першим сигналом для відвідим лікаря-уролога, оскільки зазвичай проблема криється у патології сечостатевої системи.

  1. Наслідки еректильної дисфункції відчувають виключно чоловіки

Факт: Еректильну дисфункцію відчуває як чоловік, так і його партнерка. Еректильна дисфунеція може створити відчуття неповноцінності і ,навіть, привести до депресії. Стосунки між партнерами погіршуються, жінка може відчувати за собою якусь провину, комплексувати щодо власної зовнішності. Коли виникають проблеми в сім’ї, тоді це залишає відбиток і в суспільному житті (робота, друзі, родина).

  1. Носіння тісної білизни може спричинити виникнення еректильної дисфункції

Факт: Тісна і неякісна нижня білизна насправді може бути причиною чоловічого безпліддя. Проте в медицині не існує жодного факту, який підтверджував зв’язок між використанням тісної білизни та еректильною дисфункцією.

  1. Еректильна дисфункція виникає тільки через проблеми у стосунках

Факт: Проблемні відносити між партнерами безумовно приводять до зниження лібідо, однак в більшості випадків еректильна дисфункція є фізіологічною, а не психологічною проблемою. Якраз невирішена проблема еректильної дисфункції приводить до сварок і непорозумінь між чоловіком та жінкою.

  1. «Віагра» є єдиним засобом лікування еректильної дисфункції.

Факт: Прийом різноманітних препаратів для покращення потенції не усувають саму проблему, вони усувають симптоми на відповідний час (декілька годин). А ось для усунення самого кореня проблеми варто дотримуватися простих правил: зміна способу життя, контроль маси тіла, нормалізація цукру крові і артеріального тиску, відмова від алкоголю і тютюнопаління, заняття ранковою фізкультурою.

  1. У чоловіків з еректильною дисфункцією відсутній сексуальний потяг

Факт: Сексуальний потяг (лібідо) має гормональне походження і зазвичай не має впливу на еректильну дисфункцію. Тому чоловіки досить часто відчувають сексуальне бажання, проте фізіологічно не мають змоги його здійснити.

  1. Причиною проблем з ерекцією завжди є еректильна дисфункція

Факт: Проблеми з ерекцією не обов’язково свідчать про наявність у чоловіка еректильної дисфункції. Досить часто причина криється у перевтомі, особистих проблемах, проблемах на роботі, страху, переживаннях, тривозі. Це і викликає просте небажання займатися сексом. Як не дивно, та не тільки у жінок «болить голова» і «нема настрою», і це не пов’язано з хворобами.

  1. Еректильна дисфункція не є проблемою, тому лікування можна відкласти на довгий час

Факт: Вірно, сама еректильна дисфункція не несе небезпеку, проте вона може сигналізувати про захворювання, що можуть принести серйозні наслідки як для чоловіка, так і для жінки. Тому, якщо Ви відчуваєте, що у Вас можливі проблеми – проконсультуйтеся зі спеціалістом. Можливо, проблеми як такої і нема, але в даному випадку ви завжди будете на крок попереду і зможете не хвилюватися про власне здоров’я.

 

Руслан Гімон

лікар уролог, андролог, сексопатолог МЦ Оксфорд Медікал

вул. Василіянок, 1

тел.: (067) 3 777 299, (050) 3 777 299


21.08.2017 3551 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

369
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1420
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2611 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3649
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

3014
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2156

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

629

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

479

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1646

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1809
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

304
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

517
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

817
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

5000
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

367
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

895
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10138
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

523
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

277
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

383
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

410
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

734