Найпопулярніші міфи про еректильну дисфункцію

на правах реклами

 

Еректильною дисфункцією називають нездатність отримання і збереження повноцінної ерекції для проведення статевого акту. В народі дану проблему називають імпотенцією.

 

Навколо цього явища поширюються безліч міфів, проте далеко не всі є достовірними. Наразі ми спробуємо спростувати найпоширеніші та найцікавіші з них.

  1. Еректильна дисфункція є нормальним явищем при процесі старіння

Факт: Не новиною є той факт, що еректильна дисфункція частіше зустрічається у чоловіків старшого віку, однак це явище не є наслідком старіння. Насправді це є першим сигналом для відвідим лікаря-уролога, оскільки зазвичай проблема криється у патології сечостатевої системи.

  1. Наслідки еректильної дисфункції відчувають виключно чоловіки

Факт: Еректильну дисфункцію відчуває як чоловік, так і його партнерка. Еректильна дисфунеція може створити відчуття неповноцінності і ,навіть, привести до депресії. Стосунки між партнерами погіршуються, жінка може відчувати за собою якусь провину, комплексувати щодо власної зовнішності. Коли виникають проблеми в сім’ї, тоді це залишає відбиток і в суспільному житті (робота, друзі, родина).

  1. Носіння тісної білизни може спричинити виникнення еректильної дисфункції

Факт: Тісна і неякісна нижня білизна насправді може бути причиною чоловічого безпліддя. Проте в медицині не існує жодного факту, який підтверджував зв’язок між використанням тісної білизни та еректильною дисфункцією.

  1. Еректильна дисфункція виникає тільки через проблеми у стосунках

Факт: Проблемні відносити між партнерами безумовно приводять до зниження лібідо, однак в більшості випадків еректильна дисфункція є фізіологічною, а не психологічною проблемою. Якраз невирішена проблема еректильної дисфункції приводить до сварок і непорозумінь між чоловіком та жінкою.

  1. «Віагра» є єдиним засобом лікування еректильної дисфункції.

Факт: Прийом різноманітних препаратів для покращення потенції не усувають саму проблему, вони усувають симптоми на відповідний час (декілька годин). А ось для усунення самого кореня проблеми варто дотримуватися простих правил: зміна способу життя, контроль маси тіла, нормалізація цукру крові і артеріального тиску, відмова від алкоголю і тютюнопаління, заняття ранковою фізкультурою.

  1. У чоловіків з еректильною дисфункцією відсутній сексуальний потяг

Факт: Сексуальний потяг (лібідо) має гормональне походження і зазвичай не має впливу на еректильну дисфункцію. Тому чоловіки досить часто відчувають сексуальне бажання, проте фізіологічно не мають змоги його здійснити.

  1. Причиною проблем з ерекцією завжди є еректильна дисфункція

Факт: Проблеми з ерекцією не обов’язково свідчать про наявність у чоловіка еректильної дисфункції. Досить часто причина криється у перевтомі, особистих проблемах, проблемах на роботі, страху, переживаннях, тривозі. Це і викликає просте небажання займатися сексом. Як не дивно, та не тільки у жінок «болить голова» і «нема настрою», і це не пов’язано з хворобами.

  1. Еректильна дисфункція не є проблемою, тому лікування можна відкласти на довгий час

Факт: Вірно, сама еректильна дисфункція не несе небезпеку, проте вона може сигналізувати про захворювання, що можуть принести серйозні наслідки як для чоловіка, так і для жінки. Тому, якщо Ви відчуваєте, що у Вас можливі проблеми – проконсультуйтеся зі спеціалістом. Можливо, проблеми як такої і нема, але в даному випадку ви завжди будете на крок попереду і зможете не хвилюватися про власне здоров’я.

 

Руслан Гімон

лікар уролог, андролог, сексопатолог МЦ Оксфорд Медікал

вул. Василіянок, 1

тел.: (067) 3 777 299, (050) 3 777 299


21.08.2017 3649 0
Коментарі (0)

21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1260
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

1928
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2053 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7431
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15170 31
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

2014

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

211

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

962

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1030

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1820
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

218
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

597
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

831
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3072
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

838
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1898
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

930
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35080 1
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

423
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

569
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

893
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

796