Тлумацький районний суд виніс вироки відносно осіб, які ухилялися від призову на військову службу під час мобілізації на особливий період.
Дії обвинувачених суд кваліфікував за ст. 336 КК України.
Про це пише Фіртка з посиланням на сторінку суду.
Дані особи в судовому засіданні свою вину визнали повністю та підтвердили всі обставини, зазначені в обвинувальному акті, а саме: підтвердили, що пройшли військово-лікарську комісію та отримали повістки на відправку до ЗСУ, проте не прибули до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки без поважних причин. Ствердили, що щиро розкаюються, запевнили суд, що більше такого вчиняти не будуть, просили суворо не карати.
Суд визнав їх винуватими у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 336 КК України, та призначив обвинуваченим покарання по 3 (три) роки позбавлення волі кожному.
На підставі ст. 75 КК України їх звільнили від відбування основного покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі з випробуванням та встановлено іспитовий строк тривалістю 1 (один) рік.
Поклали на обвинувачених обов’язки, які передбачені ст. 76 КК України.
Статтею 65 Конституції України визначили, що захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов’язком громадян України!
«У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, дійсних патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина. Не потрібно панікувати та ухилятись від воєнних обов’язків. Навпаки, краще з чистим сумлінням і гордістю відстояти незалежність нашої держави.
Пам’ятаймо: що б там не було, які б не були зараз чи в майбутньому труднощі, яким б несподіваним і підступним не був ворожий удар, ніколи ворогу не перемогти нас», - наголошують в дописі.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
«Вижив — винний»: що таке синдром вцілілого та як не картати себе за те, що ти у безпеці