Мобільний термінал: що це і як його підключити

Мобільний термінал — це інноваційне та корисне рішення від ПриватБанку. Лише один додаток здатен перетворити будь-який смартфон на платіжний POS-термінал для прийому оплати карткою. Більше не потрібно жодного обладнання: через мобільний додаток можна відстежувати всі платежі, надсилати чеки про оплату або оформлювати повернення товару. Більше про термінал у телефоні розповімо далі.

Що потрібно для терміналу в телефоні

Підключити термінал у телефоні можуть як фізичні, так і юридичні особи. Для цього знадобиться лише смартфон з підтримкою технології NFC і мобільний додаток. Завантажити його можна безкоштовно з офіційного сайта ПриватБанку або Google Play.

Як тільки додаток буде встановлено (це займає до двох хвилин), можна перейти до налаштувань мобільного термінала.

Для цього передбачений такий алгоритм дій:

  1. Вказати номер мобільного телефону та ввести OTP-код;
  2. Заповнити всі поля для реєстрації: ПІБ, фінансовий номер телефону, email, назву магазину, його вид діяльності й адресу;
  3. Ввести назву рахунку та код ЄДРПОУ (для підприємства) або ІПН (для фізичної особи-підприємця);
  4. Обрати банк, у якому відкрито рахунок;
  5. Вказати рахунок, на який буде зараховано кошти (для клієнтів ПриватБанку) або ввести IBAN рахунку (для клієнтів інших банків);
  6. Натиснути «Зареєструвати».

Після цього залишиться лише вказати дані касира (його номер телефону та ПІБ) — і мобільний термінал готовий до використання. Термінал у телефоні зручний ще й тим, що доступний одразу. Це на 100% виключає ситуації, коли обладнання підлягає ремонту або заміні.

Додаток «Термінал» можна завантажити на смартфони з операційною системою Android версії 8.0 та вище. Софт для iOS перебуває на етапі розробки. Обслуговування такого POS-термінала безкоштовне — відсутність додаткового обладнання виключає будь-які сервісні збори.

Мобільний еквайринг для ФОП

Встановлення додатка «Термінал» буде актуальним і для фізичних осіб-підприємців. Головні переваги такого платіжного рішення — зручність мобільного еквайрингу. Відсутність абонентської плати робить платіжні термінали для ФОП ще й вигідними. Плата діє лише за платежі — незалежно від типу картки з кожної транзакції стягується фіксована комісія 1,3% від суми.

Підтримуються як дебетові, так і кредитні картки. Прийняти оплату через термінал у телефоні так само легко, як і його встановити.

Для цього слід виконати таке:

  1. Відкрити мобільний додаток;
  2. Вказати суму покупки;
  3. Покупець використовує картку чи гаджет для оплати;
  4. Дані платежу в зашифрованому форматі передаються в ПриватБанк;
  5. З’являється повідомлення про успішний статус транзакції.

Квитанцію про оплату покупцеві можна надіслати за потреби на email або в месенджерах. Продуманий функціонал додатка «Термінал» дає змогу з легкістю відстежувати всі платежі.

Додаткові послуги від ПриватБанку

Додаток «Термінал» також має програмне забезпечення для фіскалізації чеків. Це означає, що уся необхідна інформація про платежі буде передана в податкову й там зафіксована. Обираючи мобільний еквайринг, ви додатково отримуєте доступ до таких послуг від ПриватБанку:

  • оформлення повернення товару;
  • перевірка балансу каси магазину;
  • службове внесення та видача готівки;
  • детальна історія чеків;
  • закриття зміни продавцем.

Для того, щоб зазначений функціонал став доступним, потрібно зареєструватися в сервісі «Каса». Зробити це можна за лічені хвилини, а переваги стають очевидними одразу. Мобільний термінал — це оптимальне й вигідне рішення для кожного бізнесу.

Партнерський матеріал


06.09.2023 2547
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2436
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19549
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1750
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1224 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2270
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3877

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

142

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2012

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

699

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1313
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

382
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

909
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24406
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

640
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

614
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

750
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1645
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8055
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

495
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

783
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2058 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

740