Міст на Пасічну: яка ситуація з будівництвом та коли планують завершити

Міський голова Івано-Франківська повідомив про стан справ, пов'язаний із будівництвом моста на Пасічну та коли планують завершити будівництво.

Як розповів Руслан Марцінків в програмі "Запитай у влади", будівництво планують завершити до кінця 2024 року, передає Фіртка.

"Сьогодні робота на етапі виготовлення металевих конструкцій, всі роботи пов'язані з опорами під з'їзди", — зазначив Марцінків.

Разом з тим, додає посадовець, до кінця травня—початку червня мають привезти метал.

"Тоді будуть облаштовувати з'їзди з моста, паралельно ще виготовляють додаткові секції мосту, залишилось ще приблизно 70 метрів, які потрібно виготовити. Будівництво знову ведеться тільки силами міста.

Ми раділи, що потрапили під програму "Великого будівництва", але почалась війна, відповідно її скасовували, бо всі кошти спрямовують на армію. І, як на мене, — це правильно.

Якщо не буде зростання боїв на фронтах, то добудувати міст до кінця 2024 року — цілком реально", — каже посадовець.

Нагадаємо, тендер на будівництво нового моста у 2017-му році виграло товариство з обмеженою відповідальністю «Мостобудівельний загін № 112». 

Раніше в інтерв'ю Фіртці очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів, що у місцевої влади були амбітні плани, однак повномасштабне російське вторгнення внесло свої корективи.

"Найбільша проблема — це те, що під час воєнного стану урядові постанови забороняють проводити капітальні ремонти коштом місцевих бюджетів. Наразі маємо змогу латати ями, виконувати дрібні поточні ремонти, робити розмітку або завершувати роботи на тих об’єктах, які раніше були профінансовані.

Те, що всі капітальні видатки заморожені — це, звісно, величезний виклик, адже до 24 лютого ми розпочали певні ремонти, чи то доріг, чи то двору, в рамках капітального ремонту, а внаслідок повномасштабної війни ці видатки не фінансують, щобільше — залишились заборгованості перед підприємствами.

І така ситуація вже триває чимало часу, а ми розуміємо, що є ремонти, які у будь-якому випадку треба завершити", — ділився мер.

І все ж попри непростий час упорядкувальні роботи, нехай і в дуже обмежених обсягах, не припиняють проводити. Окрім того, у місті мали великі плани на капітальне будівництво.

"Навіть той самий міст на Пасічну. Але знову ж таки — є проблема з фінансуванням.

Ми шукаємо різні варіанти, щоб продовжувати будівництво. Роботи тривають навіть в таких умовах", — підкреслював очільник міста.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

На стадії підписання документів: що відомо про будівництво соціального житла для ВПО в Івано-Франківській громаді

Проїхали маршрутом: в Івано-Франківську запустили нову тролейбусну лінію

Внутрішньо переміщені особи отримають житло: що потрібно знати

Дуобуси в Івано-Франківську: що про це відомо


19.05.2023 920
Коментарі ()

09.06.2023
Тетяна Дармограй

Мама та спеціалістка Вікторія Романюк розповіла журналістці Фіртки про симптоми сина, які змусили насторожитися, з якими викликами стикнулась сім'я, що повинні робити батьки для адаптації дітей з аутизмом у суспільстві та як життєва ситуація підштовхнула до відкриття центру.

2267
29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

870
22.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

678
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

10254 8
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2776 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

2045

Як московити крали історію наших предків.

431

Верхівка УПЦ(МП) послідовно перетворювала своїх вірян  на релігійних фанатиків, які зможуть в будь-який час захистити їхні інтереси.

249

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

790

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

819
06.06.2023

Василь Стефурак, голова громадської організації «Асоціація вівчарів», вже 10 років займається вівчарством на Коломийщині. Так, у його господарстві в селі Молодятин не лише вівці та барани. Тут розводять ще й кіз, з молока яких виготовляють крафтові сири.  

226
01.06.2023

В умовах війни та стресу харчові звички зазнають зміни. Нерідко — негативних.  

330
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

547
09.06.2023

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

226
06.06.2023

Журналістка Фіртки поговорила з отцем УГКЦ Іваном Жуком, чи є якісь вказівки стосовно одягу вірян та чи може священник зробити зауваження з цього приводу.

229
01.06.2023

Церква бачить шлюб як основу для створення сім'ї та продовження роду. Він передбачає народження та виховання дітей в дусі віри, сприяє їхньому духовному та моральному розвитку.  

483
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

557
05.06.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5827
09.06.2023

Будь-які мирні переговори з Росією стануть можливі тільки, якщо у росіян зміниться інтерес у цій війні.  

141
04.06.2023

Відповідаючи на запитання про перспективи вступу України до НАТО, Воллес зазначив, що існують розбіжності щодо шляху Києва до вступу. Міністр сказав, що НАТО, як і ЄС, не має повторювати помилок минулого, надаючи багато обіцянок таким кандидатам, як Україна.

287
31.05.2023

Законопроєкт про виплати військовим, який парламент ухвалив у першому читанні 30 травня, остаточно можуть ухвалити в середині червня.  

450
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

527