Матеріальна база навчальних закладів Івано-Франківської територіальної громади в умовах війни "не на тому рівні, на якому хотілось би". Йдеться як про ліцеї, так і про дитячі садки та позашкільні заклади.
Про це під час етеру програми "Точка зору" розповіла Вікторія Дротянко, заступниця міського голови та директорка департаменту освіти.
Саме тому, як інформувала раніше Фіртка, департамент освіти акцентує на тому, що кожен заклад освіти (вони зараз мають автономію) окрім організації навчального процесу, повинні також шукати шляхи можливого фінансування. Йдеться про грантові кошти.
читайте також: "Не на тому рівні, на якому хотілось би": що відомо про фінансування івано-франківських закладів освіти в умовах війни
За словами посадовиці, сьогодні діє чимало таких програм. Під час війни грантодавці готові допомагати закладам освіти, а тим паче якщо є діти ВПО. Очільниця департаменту освіти ділиться, що станом на сьогодні практично у кожному закладі освіти Івано-Франківська навчаються діти-переселенці.
"Ми вже маємо гарну практику. Минулого року спробували, звернулися до деяких грантодавців і один із клубів позашкілля - Міський центр дитячо-юнацької творчості, який знаходиться на вул. Січових стрільців, 37 - виграв великий корейський проєкт на суму два мільйони гривень для обладнання частини свого закладу і на закупівлю матеріалів для гурткової роботи", - розповідає Дротянко.
До слова, Міський центр дитячо-юнацької творчості працює з дітьми у позашкільний час. Там є чимало різноманітних гуртків: танці, співи, малювання і так далі.
"Батьки з радістю відвідують його зі своїми дітьми, адже вся гурткова робота у нашій громаді повністю безплатна: чи то спорт, чи мистецькі заняття", - підкреслила директорка департаменту.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
"Проблеми виникали": чи всі заклади освіти в Івано-Франківську забезпечені теплопостачанням