Цей та минулий роки - роки ментального здоров'я. Українці продовжують вчитися жити в умовах війни.
Франківці продовжують працювати, виховувати дітей, будувати плани на майбутнє і водночас реагувати на різноманітні виклики.
Про це під час етеру програми "Точка зору" розповіла Вікторія Дротянко, заступниця міського голови та директорка департаменту освіти, передає Фіртка.
"Ми звертаємо велику увагу на ментальне здоров'я педагогів, адже вони мусять щодня давати приклад діткам та вчити їх.
Звичайно ж, ми звертаємо увагу й на ментальне здоров'я дітей. У кожному закладі освіти є психолог, який працює з дітками", - каже Дротянко.
За її словами, станом на сьогодні у школах також чимало внутрішньо переміщених дітей.
читайте також: Генератори, прилади освітлення та запаси: чи готові заклади освіти в Івано-Франківську до нестабільних ситуацій
"Завдяки проєкту від Мальтійської служби, який стартував ще другого листопада на базі міського дитячого економічного центру.
Ми зібрали всіх діток, які на нашу думку потребували подібних заходів. Так, через малювання, через естетичні різні напрями ми пропрацьовували з ними можливі травми", - ділиться директорка департаменту освіти.
Такі практики дозволяють не лише впоратися зі стресом, але й підвищити самооцінку дітей. Заходи підтримки ментального здоров'я планують й надалі організовувати у закладах середньої та дошкільної освіти.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Нова українська школа: як функціонує реформа в умовах воєнного стану