Миколаю Сімкайлові виповнилося 60 років (фото)


Великий християнський празник Святого Архистратига Михаїла Коломийсько-Чернівецька єпархія святкувала подвійно. Цього дня народився Правлячий Архієрей єпархії Єпископ Микола Сімкайло.

 

До того ж сьогодні владика відзначає своє 60-ти ліття. З такої нагоди до Коломиї зїхалося чимало священнослужителів та друзів єпископа Коломийсько-Чернівецької єпархії.

 

Святкування розпочалося торжественною Архієрейською Літургією у Катедральному Соборі Преображення Христового, який освятили у серпні цього року. Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин та більше 60 священнослужителів разом з Владикою Миколаєм співслужили Архієрейську Літургію.

 

Архієрея Миколая, шанують і поважають далеко за межами Прикарпаття. Його активну духовну, культурно-просвітницьку та громадську позицію, яка об’єднує люд Божий на теренах Коломийсько-Чернівецької єпархії в Єдину Церкву Христову високоцінують як парафіяни так і духовенство.

 

«Святкуючи такий прекрасний ювілей владики Миколая, я направду радію, що Коломийсько-Чернівецька єпархія має такого  гарного владику, адже він любить цей край і працює для нього віддаючи себе заради його добробуту. Бачимо, як багато у владики Миколая планів, як багато речей він намагається зробити і все в нього вдається, бо робить він усе з великої любові. Сподіваємося, що з Божого благословення владика Миколай прислужиться і людям, і єпархії нашої церкви, а також нашій батьківщині Україні», – наголосив Митрополит Івано-Франківський Володимимр Війтишин. Він також зачитав вітальну грамоту від Блаженійшого Святослава Шевчука глави УГКЦ.

 

По завершенні Святої Літургії і численному Многолітті на адресу духовенства та вірних, особливо іменинників – всіх, хто носить ім’я Михаїл, лунали слова вітань, а особливо для Владики Миколая.

 

Привітати єпископа прийшли відомі коломияни.

 

Василь Ткачук, Герой України: «Владика Миколай Сімкайло для коломиян – це визначна постать, що на віки увійшла в історію міста Коломиї та й України. Те що він вже зробив і те, що продовжує робити направду велично. Собором, який він добудував, пишаються усі коломияни, та й весь наш край. Окрім того великої шани заслуговує й інша його діяльність на теренах Прикарпаття. Ми знаємо владику Миколая як людину що дбає про неміщних, хворих, допомагає дітям і нужденним, завжди прихистить у складний час. Він робить дійсно величезну просвітницьку роботу. Ми, парафіяни, направду тішимося з того, що маємо такого прекрасного владику і бажаємо йому здоров’я і сил на довгі роки життя».

 

Роман Іваницький, заступник голови Івано-Франківської ОДА: «Владика Миколай Сімкайло – це символ нашої віри, нашої благодійності. Збудовані ним храми, сиротинці, школи – це прояв великої віри в Бога, великого служіння для українського народу і свого рідного краю. Зичу міцного здоров’я і наснаги і в майбутньому творити добрі діла во благо людей».

 

Ярослава Ткачук, директор Національного музею народного побуту Гуцульщини і Покуття імені Й. Кобринського: «Вклад єпископа Коломийсько-Чернівецької єпархії Миколая Сімкайла у новітню історію нашого краю, нашої Коломийщини і Чернівеччини, та й, з рештою, всього Прикарпаття є надзвичайно вагомим і ще не належно оціненим, адже його праця є безперервною і має продовження. Нехай Бог дарує йому сил і натхнення для подальшої розбудови нашого краю».

 

На завершення урочистостей Владика висловив подяку за спільну молитву та щирі слова привітання і ще раз подякував усім, хто розділив разом з ним радість свята.

 

«Трееба жити і подавати приклад, світити сонцем Божої правди і справедливості. Це є ціль, це є святий обов’язок кожної людини, яка призначена Господом Богом для того щоб йому служити, а єпископ тим паче повинен робити все з любов’ю, шаною і повагою до людей не дивлячмсь ні на що. Будемо житии, будемо дякувати Богові і просити у нього щоб кожен наш деь був плодотворний, гарний і спасительний. Дякую усім за вітання і нехай благословить вас Господь», – подякував усім за вітання владика Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколай Сімкайло.

 

 

 

 

 

 


22.11.2012 1869 2
Коментарі (2)

Руслан Коцаба 2012.11.22, 11:25
Вітаємо ювіляра! Наш скромний внесок... http://www.supertort.if.ua/?p=2573
Dj 2012.11.22, 11:53
Зачьот Коцабі ! Лизнув, так лизнув ))....хоч якимось боком до влади. Вперед, відпрацьовуй свої 30 срібних. Не дарма професію журналіста порівнюють з найдревнішою професією повії, не дарма.
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині починалися ще з кінця 60-х років. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла рішення про створення музею в місті. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів Ксенею Циганюк. 

1226 9
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

9768 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

10777 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

4871
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2649
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2150

31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.

69

Останнім часом в соцмережах посилилась пропаганда трампістів, які звинувачують Байдена і Зеленського в тому, що ті нібито відмовляються від таких форм допомоги, як ленд-ліз і PDA.    

185

За час існування людства відбувалася величезна кількість збройних конфліктів, які переростали у війни. З різноманітних причин: територіальні претензії, сфери впливу та навіть релігійні війни. Під релігійними гаслами можна як розпочинати війну, так і фанатично самовіддано воювати.

555

Огляд світових ЗМІ у контексті того, що може чекати українців у випадку перемоги на виборах в США Дональда Трампа.

954
26.02.2024

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

151
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1156
15.02.2024

В Івано-Франківській області продовжуватимуть втілювати реформу шкільного харчування в освітніх закладах, адже діти мають споживати якісну та смачну їжу, приготовлену у добрих умовах.  

648
26.02.2024

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

2429
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1632
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

611
10.02.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

1032
23.02.2024

На чисельні прохання в Івано-Франківську відбудеться концерт рок-кумира, українського музиканта-мультиінструменталіста, вокаліста, композитора Олега Скрипки та гурту Воплі Відоплясова. Подія відбудеться 3 березня 18:00 - Івано-Франківськ, Panorama PUB,

266
25.02.2024

Водночас президент упевнений, що союзники із Заходу не підтримують цей фейк.

267
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

713 2
15.02.2024

Станом на лютий 2024 року Головнокомандувачу Збройних сил Олександру Сирському висловили довіру 40% українців, найвищу довіру зберігає колишній Головнокомандувач Валерій Залужний — 94%.  

1346 1
11.02.2024

Президент Володимир Зеленський вніс нові зміни у керівництво Збройних сил України, зокрема замінивши командувачів Об’єднаних сил та Десантно-штурмових військ.  

930 1