«Люстраційний список» кандидатів в нардепи від Івано-Франківська

 

 /data/blog/61210/47c9140a3b84fb569acf721522d4fa13.jpg

 

НАРАЗІ ПО 83 ОКРУГУ Є ЧОТИРИ КАНДИДАТУРИ ПРО ЯКИХ ГОВОРИТЬ ІНТЕРНЕТ-ПРОСТІР ПРИКАРПАТТЯ:

 

--- ШЕВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА")

--- ЧОРНОУС ВОЛОДИМИР ЯРОСЛАВОВИЧ (ПАРТІЯ «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»

--- ШКУТЯК ПЕТРО ЗІНОВІЙОВИЧ (САМОВИСУВАННЯ

--- НОНЯК МИХАЙЛО ВАСИЛЬОВИЧ (ПАРТІЯ"НАРОДНИЙ ФРОНТ")

 

 

Критерії прозорі. Пропоную просіяти через них цих кандидатів.

 

1. Має менше 30 чи більше 45 років

Старі чиновники, виховані на радянській економіці, не зможуть керувати ринковими перетвореннями, а у молодих недостатньо мудрості та досвіду.

Шевченко Олександр Леонідович – 1971 року народження (43 роки)

Чорноус Володимир Ярославович – 1967 року народження (47 років)

Шкутяк Петро Зіновійович – 1980 року народження (34 роки)

Ноняк Михайло Васильович – 1982 року народження (32 роки)

 

 

2. Народився не в Україні

Кожен третій міністр минулого уряду був народжений за межами України та здобув освіту в Росії.

Шевченко Олександр Леонідович – народився в Україні ( м. Коломия Івано-Франківської області)

Чорноус Володимир Ярославович - народився в Україні (м. Івано-Франківськ)

Шкутяк Петро Зіновійович - народився в Україні (м. Золочів Львівської області)

Ноняк Михайло Васильович - народився в Україні (с. Манява, Богородчанський район, Івано-Франківська область)

 

 

3. Приховує джерела фінансування

Неготовність партій демонструвати граничну прозорість фінансових аспектів є серцем проблеми недовіри суспільства до партій і їх кандидатів. Політики неохоче говорять про джерела фінансування, приховуючи своїх спонсорів, чиї інтереси дійсно диктуватимуть партіям поведінку в парламенті.

Шевченко Олександр Леонідович – до обрання народним депутатом України працював директором туркомплексу Буковель. Вважається одним з топ-менеджерів туристичної галузі України. Підприємство, які він очолював є одним з найбільших платників податків Прикарпаття.

Чорноус Володимир Ярославович – науковець, старший викладач кафедри теорії та історії держави і права, Івано-Франківський факультет Національного університету «Одеська юридична академія». Джерела фінансування не відомі.

Шкутяк Петро Зіновійович - До моменту висування особисто не займався підприємницькою діяльністю. Очолював органи державної влади. Джерела фінансування не відомі.

Ноняк Михайло Васильович – з 2002 року – приватний підприємець. Очолював різноманітні осередки політичних партій та організацій, як то  Надвірнянську міську організацію СНПУ, Надвірнянської РО ВО «Свобода», Надвірнянську районну координаційну раду політичних партій та громадських організацій, Надвірнянську РО ПП «Громадянська позиція». 16 квітня 2014 року призначений заступником Міністра доходів і зборів України. Фінансується, як висуванець політичної партії «Народний фронт».

 

 

4. Був депутатом попередньої Ради

Робота парламенту з моменту обрання запам'яталася бездіяльністю народних обранців і бійками. Згідно з дослідженнями, понад 70% українців підтримують прихід у політику нових лідерів.

Шевченко Олександр Леонідович – був обраний народним депутатом України на довиборах в Верховну Раду в травні 2014 року, пройшовши громадську люстрацію та отримавши переконливу перемогу над опонентами.

Чорноус Володимир Ярославович - не був депутатом попередньої Ради. Балатувався до Верховної Ради України у 2012 році від партії «УДАР». Зайняв третє місце з результатом біля 9%. В 2014 році балатувався до Верховної Ради на довиборах по 83 виборчому округу. Зайняв четверте місце з результатом біля 6%. Депутат Івано-Франківської міської ради по списку від політичної сили Третя сила.

Шкутяк Петро Зіновійович – не був депутатом попередньої Ради. Являється депутатом Івано-Франківської облради, фракція "Наша україна". 1,5 роки чолював Долинську РДА Івано-Франківської області під час президентства Віктора Януковича.

Ноняк Михайло Васильович – не був депутатом попередньої Ради. 2002–2006 роки — депутат Надвірнянської міської ради 4-го демократичного скликання.

 

 

5. Був членом партії/фракції ПР чи КПУ

Доказова база протиправної діяльності КПУ містить факти причетності її представників до дій, які призвели до окупації Криму Росією, до постачань зброї і фінансування терористів у східних регіонах, до проведення сепаратистських референдумів у Луганській і Донецькій областях. Задокументовано факти безпосередньої участі представників КПУ в активних бойових діях проти українських сил антитерористичної операції.

Партію регіонів та її членів вважають винними в організації силового розгону Євромайдану 30 листопада 2013 року, зриву євроінтеграції, репресій та силових дій влади проти українського народу.

Шевченко Олександр Леонідович – безпартійний, не був членом партії/фракції ПР чи КПУ.

Чорноус Володимир Ярославович - Член Політичної партії «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)», був членом Політичної партії «УДАР». Не був членом партії/фракції ПР чи КПУ .

Шкутяк Петро Зіновійович – член партії "Наша Україна". Не був членом партії/фракції ПР чи КПУ.

Ноняк Михайло Васильович - З 2000 року по 2010 рік член партії СНПУ (ВО «Свобода»). 3 2010 член РО ПП «Громадянська позиція». Не був членом партії/фракції ПР чи КПУ.

 

 

6. Прогульник

Прогульником вважається той депутат, який згідно з електронною чи письмовою реєстрацією з невідомих причин був відсутній на пленарних засіданнях у більш ніж 50% випадків. Дані взято з офіційного порталу Верховної Ради України, з розділів «Реєстрація депутата за допомогою електронної системи» і «Письмова реєстрація депутата», за період з 12.12.2012 по 12.10.2014.

Шевченко Олександр Леонідович – з 25 засідань був Присутній - 21   Відсутній - 4 .

Чорноус Володимир Ярославович - не був депутатом попередньої Ради.

Шкутяк Петро Зіновійович – не був депутатом попередньої Ради.

Ноняк Михайло Васильович - не був депутатом попередньої Ради.

 

 

 7. Кнопкодав

Кнопкодав – депутат Верховної Ради України, який голосує за іншого відсутнього народного депутата (депутатів) за його (їх) згодою та/або за дорученням чи рішенням фракції.

Шевченко Олександр Леонідович – голосував особисто. Підтримав всі антикорупційні закони та закони про очищення влади (люстрацію).

Чорноус Володимир Ярославович - не був депутатом попередньої Ради.

Шкутяк Петро Зіновійович – не був депутатом попередньої Ради.

Ноняк Михайло Васильович - не був депутатом попередньої Ради.

 

 

8. Підтримав «диктаторські закони» (16.01.2014)

Відомі як «Закони про диктатуру», прийняті ВР України 16 січня 2014 року, та, попри гостру критику, підписані президентом наступного дня. Закони приймалися підняттям рук, без використання системи «Рада» та без обговорення, а їхні тексти стали доступні тільки після того, як депутати за них проголосували. Закон обмежував права громадян, надавав органам державної влади більшу свободу дій у сфері покарання учасників акцій протесту і мав на меті криміналізувати опозицію та громадянське суспільство.

Шевченко Олександр Леонідович – не був депутатом на час прийняття. В перший день своєї каденції, після прийняття присяги народного депутата, підтримав закон про розпуск Верховної Ради, склад якої підтримав «диктаторські закони».

Чорноус Володимир Ярославович - не був депутатом попередньої Ради.

Шкутяк Петро Зіновійович – не був депутатом попередньої Ради.

Ноняк Михайло Васильович - не був депутатом попередньої Ради.

 

 

 9. Підтримав закон про засудження застосування насильства (20.02.2014)

Законом від 20.02 у системному порядку було засуджено дії МВС. За його положеннями, Кабінету Міністрів і органам державної влади було доручено заборонити СБУ, МВС, Збройним Силам здійснювати АТО. Серед основних положень – вивід силовиків з Києва до місць дислокації, негайне розслідування всіх випадків застосування сили, засудження застосування насильства проти протестувальників.

Шевченко Олександр Леонідович – не був депутатом на час прийняття.

Чорноус Володимир Ярославович - не був депутатом попередньої Ради.

Шкутяк Петро Зіновійович – не був депутатом попередньої Ради.

Ноняк Михайло Васильович - не був депутатом попередньої Ради.

 

 

10. Не підтримав закон про люстрацію (16.09.2014)

Закон «Про очищення влади» (люстрацію), ухвалений 16 вересня 2014 року. За прийняття відповідного законопроекту №4359а загалом із третього разу проголосував 231 депутат за мінімально необхідних 226

Шевченко Олександр Леонідович – Підтримав всі антикорупційні закони та закони про очищення влади (люстрацію).

Чорноус Володимир Ярославович - не був депутатом попередньої Ради

Шкутяк Петро Зіновійович – не був депутатом попередньої Ради.

Ноняк Михайло Васильович - не був депутатом попередньої Ради.

 

 

11. Має родичів серед інших кандидатів

Особливою прикметою виборів до парламенту є чимала кількість родичів політиків, громадських діячів у списках. Нині до Верховної Ради проходять цілі сімейні підряди. Поки діти політиків підростають, багато інших їхніх родичів стають депутатами рад різного рівня.

Шевченко Олександр Леонідович – не має родичів серед інших кандидатів.

Чорноус Володимир Ярославович – не має родичів серед інших кандидатів.

Шкутяк Петро Зіновійович – не має родичів серед інших кандидатів.

Ноняк Михайло Васильович – не має родичів серед інших кандидатів.

 

 

12. Фігурант антикорупційних розслідувань

Фігурантами таких розслідувань вважаються особи, в результаті дій або бездіяльності яких стало можливим корупційне правопорушення. За результатами дослідження кандидатів у народні депутати України, було виявлено як мінімум 78 кандидатів, які є фігурантами антикорупційних розслідувань.

Шевченко Олександр Леонідович – не був фігурантом антикорупційних розслідувань. Не займав жодних державних посад, в зв’язку х чим не притягався і не міг бути притягнутий до відповідальності за порушення антикорупційного законодавства

Чорноус Володимир Ярославович – не був фігурантом антикорупційних розслідувань.

Шкутяк Петро Зіновійович – займав державні посади та працював в виконавчих органах влади. Чи був фігурантом антикорупційних розслідувань – інформація відсутня.

Ноняк Михайло Васильович – не був фігурантом антикорупційних розслідувань. Наразі займає державну посаду - заступник Міністра доходів і зборів України, що в свою чергу включає його в коло суб’єктів які можуть бути притягнуті до відповідальності за порушення антикорупційного законодавства.

 

 

13. Підтримує прояви сепаратизму

Сепаратисти – прихильники Донецької та Луганської народних республік, які вимагають відокремлення та приєднання до складу Російської Федерації.

Шевченко Олександр Леонідович – не підтримує прояви сепаратизму. Є автором законопроекту про розірвання Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією в зв’язку із військовою агресією Росії та анексію Криму.

Чорноус Володимир Ярославович – не підтримує прояви сепаратизму.

Шкутяк Петро Зіновійович – не підтримує прояви сепаратизму. Був бійцем батальйону «Айдар», яких захищає цілісність України.

Ноняк Михайло Васильович – не підтримує прояви сепаратизму. Під час «революції гідності»,  був сотником Самооборони Майдану.

 

Ігор Фріс


16.10.2014 Ігор Фріс 1298 7
Коментарі (7)

Maryasha Lexy 2014.10.16, 22:31
Нічого собі статейка Джинсою попахує..
Іван Петрів 2014.10.16, 22:59
тут джинсою не попахує, а смердить. Замовник, думаю, всім відомий, а як не відомий, то уважно вчитуйтесь в кожне слово. А, хто не вчитається то замовник Шевченко. Той вирішив весь інформаційний простір собою засрати. Вважаю, що люди мудрі і зроблять вибір не обравши цього любителя влади. Набрав бабла (хай і на бізнесі. молодець, то роби далі бізнес) і тепер до влади.....??!! Цікаво скільки відкату має від Набережної.... І, ще. Дуже ця джинса ще й проти іншого кандидата спрямована. Оцінюють чотирьох, а тиснуть на одного - того якого потрібно обрати
Світлана Шуляр 2014.10.16, 23:20
А звідки інформація, що підприємство, яке очолює О.Шевченко є одним з найбільших платників податків? може Шевченко оприлюднити декларацію на прибуток своєї фірми, ну хочаб суму по податку на прибуток. десь в 2009 році вони точно декларували збиткову діяльність (зі слів працівників ДПІ)чи вся діяльність оформлена на ФОПів для оптимізації податків????
Світлана Шуляр 2014.10.16, 23:21
А звідки інформація, що підприємство, яке очолює О.Шевченко є одним з найбільших платників податків? може Шевченко оприлюднити декларацію на прибуток своєї фірми, ну хочаб суму по податку на прибуток. десь в 2009 році вони точно декларували збиткову діяльність (зі слів працівників ДПІ)чи вся діяльність оформлена на ФОПів для оптимізації податків????
Сергей Черняк 2014.10.17, 14:04
А Шевченко не запам'ятався бійками (п.4)?! Популісту Ляшко нічого не міг відповісти без матюгів і мордобою.
Андрій Воронін 2014.10.17, 15:38
Невелика поправка до п. 12, а саме, п. Шевченко за часів президенства Ющенка був затриманий УСБУ в Івано-Франківській області за порушення земельного законодавства повязані із функціонуванням "Буковелю" (відсутність рішень щодо виділення великої території лісу в оренду), на хлопський розум - на той час гірськолижний курорт функціонував на маючи всіх дозволів на це, тобто з порушенням законодавства України. Після особистого дзвінка президента до в.о. керівника Управління СБУ - Шевченка негайно відпустили. Висновки за вами. Слава Україні!!!
Андрій Воронін 2014.10.17, 15:44
Невелика поправка до п. 12, а саме, п. Шевченко за часів президенства Ющенка був затриманий УСБУ в Івано-Франківській області за порушення земельного законодавства повязані із функціонуванням "Буковелю" (відсутність рішень щодо виділення великої території лісу в оренду), на хлопський розум - на той час гірськолижний курорт функціонував на маючи всіх дозволів на це, тобто з порушенням законодавства України. Після особистого дзвінка президента до в.о. керівника Управління СБУ - Шевченка негайно відпустили. Висновки за вами. Слава Україні!!!
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

423
29.11.2024
Олег Головенський

Під час своєї передвиборчої компанії Дональд Трамп запевнив, що якщо він виграє вибори, то за його президентства впровадження CBDC в США буде заблоковане. Що таке ці CBDC? Це — Central Bank Digital Currency (цифрові валюти центральних банків).

679
27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. Фіртка поцікавилася, з якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

1193
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

2530
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

1377
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

2038 9

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

707

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

767

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1669

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1657
28.11.2024

Багато хто, бажаючи схуднути чи поліпшити здоров'я, звертається до модних дієт. Але правда в тому, що більшість дієт не дають тривалого результату і навіть можуть нашкодити організму.  

361
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

467
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18374
30.11.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

7492
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3667
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

1057
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10787
26.11.2024

Оцінюватимуть фіналістів члени міжнародного журі з п'яти європейських країн.

304
29.11.2024

Цей закон набуде чинності з 1 грудня.

301
28.11.2024

2024 рік — це рік, коли у громад забрали військовий податок на доходи, військове ПДФО.

496
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

457
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

693