Квартири в новобудові на перших і останніх поверхах: переваги та недоліки

Купуючи квартиру в новобудові, кожен з нас стикається з проблемою вибору поверху. Хтось віддає перевагу виключно верхнім поверхам, а комусь до вподоби жити на першому поверсі або ж десь по середині.

Отже, де краще жити: на першому поверсі чи на останньому?

Намагаючись дати відповідь на це питання, фахівці аналітичного центру blago developer зважили «за» і «проти» кожного з варіантів. Як виявилось, обидва вони мають свої переваги та недоліки.

Розпочнемо з останнього поверху.

Напевно, найбільша перевага квартир «на вершині» будинку – це вигляд з вікна. Чудовими краєвидами нашого міста особливо приємно насолоджуватись крізь великі панорамні вікна останнього поверху сучасної новобудови. А, погодьтеся, наше місто таке прекрасне…

При цьому відзначимо: оселившись на останньому поверсі, ви не матимете сусідів згори. Немає сусідів – немає тупоту дітей, гуркоту ремонту та совання меблів над головою. А ще це гарантія, що сусіди згори не заллють вашу квартиру через незакритий кран на кухні чи пошкоджену каналізаційну трубу.

Є тут, звісно, і свої недоліки. Це, насамперед, залежність від ліфта. Добре, якщо він працює. А якщо ні? Тоді мешканцям доведеться щодня підніматись пішки на десятий чи одинадцятий поверх. А уявіть собі переїзд у таку квартиру: з меблями, речами, домашніми тваринами… Втім, тут ми говоримо не просто про останні поверхи в багатоквартирних будинках. Йдеться про новобудови. Зазвичай, забудовники встановлюють в них сучасні надійні ліфти, які рідко виходять з ладу, а якщо й виходять, то несправності швидко усувають.

Ще одним недоліком високих поверхів є сильні вітри, які обдувають балкони та вікна на неприкритих іншими будинками верхніх поверхах багатоповерхівок. Втім, для тих, чия душа прагне бурі, дана обставина навряд чи є серйозною проблемою. До того ж сучасні склопакети забезпечують надійну вітро- і шумоізоляцію.

Старшим людям, які прагнуть спокійного життя на заслуженому відпочинку, припадуть до вподоби радше квартири на першому поверсі – квартири, з яких просто і швидко можна вийти у двір, до свіжого повітря; квартири, де просто з вікна можна поспілкуватись зі старою колежанкою і дізнатись від неї чергові новини із життя двору…

Крім того, квартира на першому поверсі добре підійде для молодих батьків, оскільки позбавить їх від необхідності щодня по кілька разів тягати через кілька сходових прольотів дитячий візок, особливо якщо йдеться про двох і більше дітей.

Свої недоліки є і тут.

По-перше, йдеться про питання безпеки. На жаль, наше суспільство ще не є ідеальним і рівень правосвідомості наших людей наразі далеко не найвищий. Є чимало бажаючих поживитись за чужий рахунок і чужі квартири на першому поверсі для таких осіб є найбільш доступними, а отже привабливими. Особливо, якщо господарі, йдучи у справах, раптом не зачинили балконні двері чи кватирку вікна. З іншого боку люди давно вже придумали, як боротися з такими явищами. Віконні решітки (в тому числі ковані декоративні), сигналізація та інші засоби захисту власності на сьогоднішній день не є рідкістю. До того ж двори сучасних новобудов зазвичай огороджуються високим міцним парканом з надійними замками на воротах та хвіртці.

Втім, обирати квартиру в новобудові на першому чи останньому поверсі обирати виключно покупцеві. Адже, багато залежить від особистих вподобань людини.

На додачу зауважимо, що компанія blago developer сьогодні має чимало пропозицій для своїх клієнтів у різних частинах Івано-Франківська і на різних поверхах. Квартири, які задовольнять будь-які смаки можна придбати, зокрема, у житлових комплексах Comfort Park, Chocolate, Family Plaza, Паркова Алея, Авторський, Main House, районі Manhattan, елітних комплексах Parus чи Royal Hall, а також котедж в містечку Franko River Club.

Партнерський матеріал


08.04.2021 1214
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1194
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2520
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2109
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2164
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6539 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2451 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

334

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1146

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1280

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1398
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

276
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

584
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2059
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26509
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

553
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10463 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8009
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

533
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

401
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

544
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

621
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1583