Кофтинки для дівчаток: особливості вибору та популярні моделі

Кофти для дітей дуже популярні з приходом холодної пори року. У кожної дівчинки обов'язково повинен бути такий елемент гардеробу, і не один. Для кожного випадку — певний фасон. При виборі важливо враховувати бажання і переваги юної леді. Адже одяг, який їй самій подобається, вона буде носити із задоволенням.

Якщо бажаєте знайти відповідний фасон для вашої дитини, то заходьте в інтернет-магазин Suzie. На сайті ви зможете придбати красиві кофти для дівчинки https://suzie.ua/catalog/kofti/c90. Великий асортимент дає змогу підібрати найкращий варіант, який дозволить створити неперевершений образ. Всі вироби виготовлені з якісного матеріалу. При створенні кожної кофтинки були враховані основні потреби дитини. При цьому цінова політика не вдарить по гаманцю.

У 2021 році експерти приготували для дівчаток велику кількість привабливих і стильних новинок. На вершині популярності опинився одяг незвичайних фасонів і кольорів, наприклад, багатошарові речі і силуети оверсайз. З приходом теплого періоду в одязі починають з'являтися прості фасони, однак припустимі й різні зухвалі поєднання кольорів.

Вибір матеріалу

Експерти дитячої моди переконані, що кофта для дитини — необхідний елемент одягу. Справді, без неї складно обійтися в прохолодну погоду. Підходить для дитячого садка і школи, поїздки, прогулянки, відпочинку на природі та ін.

Для виготовлення кофт більшість виробників використовує комфортні натуральні матеріали. Це обумовлено загальними вимогами, що пред'являються до дитячого одягу в цілому. Дітлахи багато рухаються, і на відміну від дорослих не вміють дбайливо ставитися до своїх речей. Тому дитячі кофти повинні бути міцними і не рватися при русі.

Вкрай бажана присутність таких властивостей, як гіпоалергенність, щоб уникнути подразнень на ніжній шкірі дитини. Найбільш затребуваним матеріалом є шерсть, в повній мірі наділений цими якостями. Вовняні речі забезпечують хороший теплообмін і захист від холоду. Натуральні волокна сприяють створенню унікального мікроклімату, що підтримує нормальний температурний режим. Це попереджає перегрів і переохолодження. Крім того, вони надзвичайно міцні і комфортні.

Для виготовлення кофт нерідко використовується мохер — різновид вовни, волокна якої отримують з волосся ангорської кози. Серед характеристик мохеру можна виділити такі якості, як неперевершена м'якість, легкість і міцність. Не можна не відзначити, що коштують мохерові вироби досить дорого і вимагають якісного догляду, без якого вони швидко втрачають товарний вигляд. Тому кофточка з мохеру — не найпрактичніший варіант для повсякденного носіння, а ось як святковий одяг подібний виріб буде виглядати красиво і естетично.

Вибір фасону

Маленька модниця часто копіює матусю, тому вибирає одяг, схожий на дорослий. Серед найбільш популярних варіантів можна виділити:

  • класичну кофту на ґудзиках;
  • витончений кардиган з пояском;
  • стильний світшот.

Для школи буде потрібен більш суворий в плані колірної гами і фасону одяг. У кожному учбовому закладі діє свій дрес-код. Вимоги для кофт, призначених для навчання, — стриманість кольорової гами, відсутність яскравого декору і виразних принтів, простий і лаконічний крій. Популярні такі моделі, як обманка, двійка, джемпер, пуловер, кардиган, жилет.

Кофтинка для школи може бути як однотонною, так і принтованою. Доречними є чорний, білий, сірий, коричневий кольори. Орнамент, як і забарвлення, не повинен привертати до себе увагу. Класика жанру — клітинка чи смужка.

Партнерський матеріал


24.09.2021 1253
Коментарі ()

15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

1070
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

406
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14252 17
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1643
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

925
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6269

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

687

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1517

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1320

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1204
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

565
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

704
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1624
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

642
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

931
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5975
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13896
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

308
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

602
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

534
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

848 2