Кофтинки для дівчаток: особливості вибору та популярні моделі

Кофти для дітей дуже популярні з приходом холодної пори року. У кожної дівчинки обов'язково повинен бути такий елемент гардеробу, і не один. Для кожного випадку — певний фасон. При виборі важливо враховувати бажання і переваги юної леді. Адже одяг, який їй самій подобається, вона буде носити із задоволенням.

Якщо бажаєте знайти відповідний фасон для вашої дитини, то заходьте в інтернет-магазин Suzie. На сайті ви зможете придбати красиві кофти для дівчинки https://suzie.ua/catalog/kofti/c90. Великий асортимент дає змогу підібрати найкращий варіант, який дозволить створити неперевершений образ. Всі вироби виготовлені з якісного матеріалу. При створенні кожної кофтинки були враховані основні потреби дитини. При цьому цінова політика не вдарить по гаманцю.

У 2021 році експерти приготували для дівчаток велику кількість привабливих і стильних новинок. На вершині популярності опинився одяг незвичайних фасонів і кольорів, наприклад, багатошарові речі і силуети оверсайз. З приходом теплого періоду в одязі починають з'являтися прості фасони, однак припустимі й різні зухвалі поєднання кольорів.

Вибір матеріалу

Експерти дитячої моди переконані, що кофта для дитини — необхідний елемент одягу. Справді, без неї складно обійтися в прохолодну погоду. Підходить для дитячого садка і школи, поїздки, прогулянки, відпочинку на природі та ін.

Для виготовлення кофт більшість виробників використовує комфортні натуральні матеріали. Це обумовлено загальними вимогами, що пред'являються до дитячого одягу в цілому. Дітлахи багато рухаються, і на відміну від дорослих не вміють дбайливо ставитися до своїх речей. Тому дитячі кофти повинні бути міцними і не рватися при русі.

Вкрай бажана присутність таких властивостей, як гіпоалергенність, щоб уникнути подразнень на ніжній шкірі дитини. Найбільш затребуваним матеріалом є шерсть, в повній мірі наділений цими якостями. Вовняні речі забезпечують хороший теплообмін і захист від холоду. Натуральні волокна сприяють створенню унікального мікроклімату, що підтримує нормальний температурний режим. Це попереджає перегрів і переохолодження. Крім того, вони надзвичайно міцні і комфортні.

Для виготовлення кофт нерідко використовується мохер — різновид вовни, волокна якої отримують з волосся ангорської кози. Серед характеристик мохеру можна виділити такі якості, як неперевершена м'якість, легкість і міцність. Не можна не відзначити, що коштують мохерові вироби досить дорого і вимагають якісного догляду, без якого вони швидко втрачають товарний вигляд. Тому кофточка з мохеру — не найпрактичніший варіант для повсякденного носіння, а ось як святковий одяг подібний виріб буде виглядати красиво і естетично.

Вибір фасону

Маленька модниця часто копіює матусю, тому вибирає одяг, схожий на дорослий. Серед найбільш популярних варіантів можна виділити:

  • класичну кофту на ґудзиках;
  • витончений кардиган з пояском;
  • стильний світшот.

Для школи буде потрібен більш суворий в плані колірної гами і фасону одяг. У кожному учбовому закладі діє свій дрес-код. Вимоги для кофт, призначених для навчання, — стриманість кольорової гами, відсутність яскравого декору і виразних принтів, простий і лаконічний крій. Популярні такі моделі, як обманка, двійка, джемпер, пуловер, кардиган, жилет.

Кофтинка для школи може бути як однотонною, так і принтованою. Доречними є чорний, білий, сірий, коричневий кольори. Орнамент, як і забарвлення, не повинен привертати до себе увагу. Класика жанру — клітинка чи смужка.

Партнерський матеріал


24.09.2021 1280
Коментарі ()

09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1276
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1016
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2024
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3506
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1306
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1291

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1592

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

461

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1103

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1270
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24228
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

476
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2638
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

562
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1470
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

650
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15344
01.07.2025

Плакати Нікіти Тітова надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається. Художник прагне, аби про героїзм українців знали в усьому світі.  

457
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

513
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

1317 1
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

592
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

502