"Клон" Олександра Сича ніде не працює та ніде не проживає (декларація)

 

Як повідомляла "Фіртка" в одномандатному виборчому окрузі №83 (Івано-Франківськ) на голоси виборців претендуватиме Олександр Володимирович Сич – тезка голови Івано-Франківської обласної ради і лідера прикарпатських «свободівців» Олександра Максимовича Сича.

 

Відповідна постанова була оприлюднена  на офіційному сайті Центральної виборчої комісії.

 

У постанові вказано, що «Сич Олександр Володимирович  народився 19 листопада 1974 року в селі Копіювата Монастирищенського району Черкаської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в місті Коломия Івано-Франківської області, судимість відсутня, самовисування».

 

До слова декларація Сича №2 є повністю порожньою. Ніде не працює, доходів та житла також не має.

 

 

 

 

 

Варто зазначити, що у виборчому бюлетені «клон» передуватиме «оригіналу» відповідно до алфавітного порядку розміщення прізвищ кандидатів.

 

У зв'язку з поширенням інформації про те, що згідно з постановою Центральної виборчої комісії № 170 від 6 серпня 2012 року кандидатом у народні депутати України в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 83 (м. Івано-Франківськ) є мешканець міста Коломия, нібито «свободівець» Сич Олександр Володимирович, прес-служба ВО «Свобода» уповноважена поінформувати громадськість, що така особа насправді ніколи не перебувала на обліку Коломийської міської, районної чи будь-якої іншої територіальної організації партії.

 

Єдиним кандидатом від ВО «Свобода», якого по цьому мажоритарному виборчому округу в установленому законом порядку висунув 1 серпня 2012 року XXIV передвиборчий З'їзд ВО «Свобода», є Сич Олександр Максимович голова Івано-Франківської обласної ради, голова обласної організації партії. Саме його кандидатуру було узгоджено й консолідовано підтримано для участі в чергових парламентських виборах об'єднаною опозицією.

 

Вважаємо за необхідне повідомити, що зареєстрований у порядку самовисування в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 83 Сич Олександр Володимирович є ніким іншим, як Кирилюк Михайло Володимирович. Уся персональна інформація цих двох осіб є ідентичною. Вочевидь, у судовому порядку змінивши батьківське прізвище та ім'я, Кирилюк Михайло Володимирович став інструментом брудних політичних технологій, метою яких є дискредитація ВО «Свобода», висунутого партією кандидата Сича Олександра Максимовича, здійснення політичних провокацій під час виборчого процесу. Виконання таких технологій є вигідним чинному режимові й має за мету проведення до Верховної Ради України в цьому мажоритарному виборчому окрузі потаємного висуванця Партії регіонів.

 

Кирилюк Михайло Володимирович і справді був членом ВО «Свобода», однак за грубі порушення націоналістичних морально-етичних норм, дисципліни, Статуту та Дисциплінарного статуту партії і за підігравання Партії регіонів при виконанні обов'язків депутата Коломийської районної ради рішенням Політвиконкому ВО «Свобода» № 03/12 від 4 лютого 2012 року його було виключено з партії.

 

Зважаючи на вказані обставини, ВО «Свобода» готує звернення до судових органів та Центральної виборчої комісії з вимогою позбавити реєстрації кандидата в народні депутати Сича Олександра Володимировича.


10.08.2012 1647 1
Коментарі (1)

Ваня 2012.08.11, 07:10
Піариться Олександр Максимович, та йому це не допоможе. Ганьба СИЧАМ- ДВІЙНИКАМ!!!
24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

216
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

850
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2257
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

814
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1022
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

1955

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

761

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1312 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1543

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1680
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

190
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

396
07.09.2022

Від жовтня в Україні знизяться ціни на гречку. Наразі аграрії вже зібрали 20 тисяч тонн гречаної крупи.

729
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

398
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

382
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

584
02.09.2022

Кожного дня у соціальних мережах отець Іван Гнатюк проводить молитву онлайн, відповідає на запитання, дає поради.

1088
19.09.2022

На жовтень в Івано-Франківському академічному драматичному театрі  підготували  30 вистав, аби ця осінь була наповнена театральним теплом та незабутніми враженнями.

316
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

167
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

321
12.09.2022

Восьмого вересня на 97-му році життя померла королева Великої Британії Єлизавета ІІ.

713
07.09.2022

Співрозмовники приділили увагу безпековим гарантіям та обговорили участь Великої Британії у відбудові України.

663