Івано-Франківським підприємцям відшкодують кошти за генератори: кому та скільки

Міська рада вирішила допомогти підприємцям і відшкодувати частину коштів, які ті витратили на купівлю генераторів, інверторно-акумуляторних систем живлення чи засобів супутникового зв‘язку.

Про це в програмі "Запитай у влади" розповів Руслан Марцінків, передає Фіртка.

Зі слів очільник можна отримати 20 тис.грн за засіб супутникового зв‘язку та не більше 30 тис.грн за генератор чи інверторних систем.

Хто може отримати кошти:

  • підприємці, які офіційно працюють в Івано-Франківській громаді,

  • мають двох, або більше працівників,

  • не мають боргів по заробітній платі,

  • не є банкрутами,  

  • мають площі зали для відвідувачів 20 метрів квадратних.

Які підприємства:

  • ресторани,

  • магазини,

  • мініпекарні,

  • перукарні,

  • салони краси.

Крім того, обов'язково в приміщенні має бути туалет та розетки для відвідувачів.

Для оформлення ваучерної підтримки необхідно подати такі документи:

  • заява встановленого взірця ;

  • копія платіжних документів (первинні документи, які підтверджують факт придбання генератора, інверторно-акумуляторної системи безперебійного живлення, засобу супутникового зв’язку та здійснення оплати за наданий товар);

  • копії документів із зазначенням технічних характеристик та серійного номеру генератора, інверторно-акумуляторної системи безперебійного живлення, засобу супутникового зв’язку (або інше заводське маркування;

  • копія витягу/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб/фізичних осіб –підприємців;

  • документ, який підтверджує, що суб’єкта господарювання не визнано банкрутом або стосовно нього не порушено справу про банкрутство, не перебуває у стадії ліквідації;

  • документ про відсутність заборгованості із виплати заробітної плати та за бюджетами, податковими  зобов’язаннями;

  • документ, що підтверджує право власності або право користування приміщенням, де використовується генератор,  інверторно-акумуляторна система безперебійного живлення,  засобу супутникового зв’язку для безперешкодного доступу до інтернету;

  • фото-підтвердження наявності зали для відвідувачів та розеток;

  • копія технічного паспорту приміщення;

  • фотофіксація обладнання;

  • офіційна згода на облаштування пункту обігріву для мешканців Івано-Франківської міської територіальної громади.

Сума відшкодування здійснюється у розмірі 50% від вартості генератора, інверторно - акумуляторних систем безперебійного живлення, засобів супутникового зв’язку для безперешкодного доступу до інтернету, але не може перевищувати:

  • для генераторів, інверторно-акумуляторних систем безперебійного живлення - 30 тис. грн;

  • для засобів супутникового зв’язку для безперешкодного доступу до інтернету - 20 тис. грн

Зарахування коштів здійснюється на розрахункові рахунки суб`єктів господарювання (юридичних та фізичних осіб підприємців).

Прийом заяв триває впродовж  дії воєнного стану. Заяву можна подати у головному офісі ЦНАП, територіальних підрозділах ЦНАП, віддалених робочих місцях адміністратора ЦНАП м.Івано-Франківська, а також онлайн на cnap.if.ua в розділі електроні послуги (код послуги 40/99).


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

У разі можливого блекауту: що відомо про роботу бізнесу та підприємців в Івано-Франківську

"Така інфраструктура у стані війни має належати державі, а не приватним олігархам". Марцінків пропонує повернути облгази та обленерго у державну чи комунальну власність

Прикарпатці у темряві запитують, чому дехто зі струмом цілодобово. За яким принципом вимикають світло?


Коментарі ()

03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

553
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

649
29.03.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з Назаром Розлуцьким, істориком, поетом та військовослужбовцем, про добровільне рішення долучитись до війська, історію України, поезію, премію Марка Боєслава та подорожі автостопом.

1362
26.03.2025
Тетяна Дармограй

Як захистити себе в інтернеті, які схеми найчастіше використовують шахраї та як із цим бореться кіберполіція, в інтерв'ю журналістці Фіртки розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, майор поліції Микола Худолій.

2315 1
25.03.2025
Олег Головенський

Фіртка поспілкувалася з Андрієм Левковичем, кандидатом економічних наук, керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати та Почесним Консулом Чеської Республіки в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

1166
15.03.2025
Олег Головенський

Суперпублічний Ілон Маск – це лише вершина «технократичного айсберга», який сьогодні формує революційну політику та стратегію США. ПейПал-мафія, - саме так сьогодні означають команду технократів, яка їх підспудно формує.  

3093

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

915

В ситуації Гіпермодерну цитатне шкільне знання не працює. І те, що відбувається в Америці, є блискучою ілюстрацією цього висновку. Усі ці пласкі визначення типу «праві лібертаріанці», «нові консерватори», «технофa...ти» - це ні про що.

1060

Йтиметься про Православну Церкву України - справжню Українську православну Церкву, адже  УПЦ (в єдності з МП) має стільки «українського» як морська свинка – «морського».

1489

Сімейна групова терапія, різноманітні майстер-класи, психологічна підтримка, гуртки та екскурсії, консультації та профорієнтація, робота з тренерами та різноманітні дитячі гуртки, - це навіть неповний перелік наших активностей.

2087
26.03.2025

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

26408 1
22.03.2025

Багато людей досі уникають купувати ці яскраві плоди, бо не знають, як правильно їх їсти чи яку користь вони дають організму. Насправді екзотичні фрукти — це не тільки красиво і смачно, але й надзвичайно корисно.    

782
19.03.2025

Почати харчуватися правильно здається складним, особливо коли навколо стільки суперечливої інформації. Але здорове харчування – це не дієта, не обмеження й точно не прораховування кожного грама.  

983
30.03.2025

У неділю, 30 березня, у церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії в Чукалівці парафія відзначила храмове свято.  

3037
25.03.2025

Щорічно 25 березня відзначають одне з 12 найважливіших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  

1285
23.03.2025

Папа Римський Франциск, який понад місяць перебуває в лікарні, має заново "навчитися говорити" після тривалого застосування високопоточної кисневої терапії.  

963
19.03.2025

Великопосні реколекції у Погоні відбудуться 28, 29 та 30 березня 2025 року.

1222
28.03.2025

Це справжня мистецька подорож у минуле, яка через живопис дозволяє побачити архітектурну велич України у новому світлі.  

1231
31.03.2025

За даними британського видання The Economist, вибори в Україні можуть бути проведені вже влітку цього року, і нинішній президент Володимир Зеленський має намір балотуватися на другий термін.  

441
28.03.2025

Найбільше довіряють Зеленському жителі центральних регіонів — 71% опитаних.  

4313
26.03.2025

Сполучені Штати Америки запропонували Україні нову велику угоду щодо рідкісноземельних металів, яка не включає питання атомних електростанцій.  

1095
24.03.2025

Законопроєкт об'єднує в одному органі — місцевій держадміністрації (МДА) — галузеві, правлінські, виконавчі, координаційні та контрольно-наглядові повноваження. 

1656